Pretty Weddings

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Pretty Weddings

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Cena od: 3 000 zł
  • Wartość główna: Doświadczenie i profesjonalizm

Wszystko zaczyna się od Ciebie * Twojej osobowości * Twojej miłości * Twojej wizji ślubu.

To są elementy składowe opowiadające historię Twojej miłości, które liczą się ponad wszystko i naprawdę pasjonuje nas łączenie tych wszystkich elementów w piękną uroczystość, którą przeżyjecie z bliskimi. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, zaproponujemy Ci rozwiązania, które stworzą niezapomniane wrażenia. Pierwszy taniec, dekoracje, tort, uśmiechy i łzy szczęścia. Razem stworzymy doświadczenie, które będziecie cenić na zawsze!

Jako organizatorzy Waszego Ślubu, pielęgnujemy Waszą wizję. Dopasowując do niej najlepszych profesjonalistów. Sprawimy, że goście będą rozkoszować się wyrafinowaniem Waszego wesela.

Aby zapewnić najwyższy poziom obsługi każdemu Klientowi, z którym współpracujemy, przyjmujemy ograniczoną liczbę rezerwacji rocznie.

Specjalizujemy się w klasyczniej eleganckiej, ponadczasowej estetyce, która tworzy atmosferę, wytrzymuje próbę czasu i zachwyca gości subtelnym luksusem.

Jesteśmy kreatywne, pełne pasji z zamiłowaniem do estetyki i dbałości o szczegóły.
Tworzymy śluby celebrując je. Nasze projekty oddziałują na zmysły, pobudzając: wzrok, dotyk, zapach, smak i słuch. Dzięki takiemu działaniu sprawimy, że Wasz Ślub będzie niezapomnianym przeżyciem.


W czym możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz:

KOMPLEKSOWE PLANOWANIE ŚLUBU I WESELA
Ta usługa obejmuje każdy aspekt planowania, w tym:
projektowanie i tworzenie moodboardów, pozyskiwanie dostawców i miejsc, planowanie i zarządzanie pełnym budżetem, harmonogram planowania i płatności, nieograniczone rozmowy telefoniczne, e-maile i spotkania osobiste, wizyty w lokalizacjach, administracja ślubu, zarządzanie RSVP, scenariusz i zarządzanie dniem ślubu, w tym łączność z dostawcami.


CZĘŚCIOWE PLANOWANIE ŚLUBU
Ten pakiet jest idealny dla Pary, która ma już załatwioną część spraw, ale z rożnych względów potrzebują dodatkowej pomocy eksperta, który poprowadzi je przez proces planowania i przejmnie pozostałe zadania.


KOORDYNACJA W DNIU ŚLUBU
To inaczej zarządzanie dniem ślubu, to pakiet dla Pary, która organizuje wszystko sama.
My przejmujemy stery na miesiąc przed ślubem. Odciążając Parę, dzięki temu mogą się zrelaksować i dobrze bawić! Nasz zespół będzie nadzorował całą logistykę w dniu ślubu, w tym stworzenie scenariusza dnia, koordynację prób i w dniu ślubu.

KAMERALNE WESELE
To opcja dla Pary, która marzy o ceremonii zaślubin w kameralnym gronie tylko najbliższych osób. Kameralnym, ale wspaniałym, trochę nietradycyjnym, ale ponadczasowy, bez wielkiej pompy, ale w sposób piękny i uroczysty - np. w rodzinnym ogrodzie, na wyjeździe w pięknej, zabytkowej willi, gdzieś wysoko na tarasie z widokiem na rozświetlone neonami centrum miasta, a może podczas rejsu na jachcie wśród promieni zachodzącego słońca lub w każdym innym wyjątkowym miejscu. Wszystko to jest możliwe!

PROJEKT I STYLIZACJA ŚLUBNA
To spersonalizowany projekt dla Pary, której zależy na: wyjątkowych dekoracjach, odzwierciedlący wizję lub temat przewodni.
Opracujemy wyjątkowy koncept na podstawie, wizję ślubu jaką ma Para Młoda. Łącząc wszystkie elementy, jednocześnie wzmacniając magię Dnia Ślubu i pozostawiając niezatarte wrażenie na gościach. W razie potrzeby polecimy również odpowiednich dostawców.


Od 2014 roku Renata Mazurek i jej zespół zapewnia kompleksowe planowanie ślubów i wesel; koordynację oraz stylizację dla nowoczesnej wymagającej i ceniącej swój czas Pary Młodej.

Nasi Klienci inspirują nas do tworzenia innowacyjnych koncepcji godnych uroczystości ślubnych.

Wierzymy, że zasługujecie na celebrowanie każdej chwili swojego ślubu razem z gośćmi, a my Wam to zapewniamy!Zapraszam do kontaktu:

PRETTY WEDDINGS

https://www.instagram.com/prettyweddings_pl/

https://www.facebook.com/prettyweddingspl

biuro.prettyweddings@gmail.com

tel. +48 570-580-384

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Krótko podaj, jaką główną cechę Twojej firmy chciałbyś podkreślić?
Doświadczenie i profesjonalizm
Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
3 000 zł
Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?
Tak
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Otrzymasz spersonalizowaną wycenę w oparciu o Twoje potrzeby po naszym spotkaniu. Po podpisaniu umowy płatności przelewem w 3 ratach.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2014
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Pretty Weddings

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 54-530

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt