PureLove Weddings

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

PureLove Weddings

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Agencja ślubna PureLove Weddings powstała z myślą o Was i dla Was, aby pomóc Wam w planowaniu niezapomnianego i jednego z najpiękniejszych wydarzeń w Waszym życiu. Zajmujemy się organizacją ślubów, wesel oraz innych przyjęć okolicznościowych. Działamy głównie na terenie Dolnego Śląska, gdzie spełnimy Wasze marzenia o ślubie w górach – Karkonoszach oraz na terenie Pomorza, gdzie zorganizujemy dla Was najwspanialszy ślub nad morzem w Gdyni i okolicach. Jesteśmy otwarte na nowe wyzwania i bardzo chętnie pomożemy Wam w innych obszarach w Polsce. Możecie nas znaleźć również w Anglii, na terenie Nottinghamshire oraz Somerset. Organizujemy ceremonie ślubne i przyjęcia weselne zarówno w pałacach, zamkach, stodołach, hotelach i innych urokliwych miejscach jak i również w plenerze. Jako jedne z nielicznych pomożemy Wam zorganizować ślub na greckiej wyspie Santorini. Dodatkowo oferujemy usługi fotograficzne oraz dekoratorskie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania się z nami! Do usłyszenia lub napisania!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Pierwsze spotkanie jest niezobowiązujące i bezpłatne. Podpisanie umowy jest gwarancją rezerwacji terminu i współpracy przy organizacji Państwa ślubu. Płatność w trzech ratach.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o PureLove Weddings

4.8
4 opinii
4 opinii
Profesjonalizm
(4)
Jakość/cena
(4)
Polecasz to?
(4)
m.bokiej
Autor: Marta
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ania helped us with selection of service providers. She immediately understood our tastes and preferences and tailored her recommendations expertly to fit exactly what we've been looking for. Her knowledge of the market and broad network were invaluable. She has also provided us with a lot of support and guidance when we had to move our wedding because of COVID-19. Her lovely and calm demeanour was a real blessing in this stressful time.

Ania pomogła nam znaleść wykonawców na nasz ślub. W mig złapała nasz styl i zrozumiała nasze oczekiwania. Jej rekomendacje były dopasowane dobnaszych gustów. Ania ma świetne kontakty z podwykonawcami. Jej znajomość rynku i kontakty w branży są bardzo imponujące. Ania i jej eksperckie porady porady niezmiernie nam też pomogły gdy musieliśmy przełożyć ślub z powodu COVID-19. Pełna spokoju i optymizmu nawet w najbardziej stresujących momentach Ania była dla nas bezcenną pomocą. 

Zgłoś nadużycie
agatakotwica
Autor: Agata
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ania jest przemiłą i profesjonalną osobą. Zadbała o wszystkie szczegóły, żeby nasze wesele było spełnieniem naszych marzeń. Zna wielu wspaniałych podwykonawców przez co proces organizacji wesela byl szybki i bezproblemowy. Ania zawsze znajduje czas na rozmowę i pomaga ze wszystkim oraz stara sie zrealizować wszystkie nawet najbardziej szalone pomysły. Jej opieka w dniu wesela pozwoliła nam skupić sie na sobie i naszych gościach. Polecam współpracę z Anią. 

Zgłoś nadużycie
aa.tomkiewicz
Autor: Joanna
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ania jest super ciepłą, cierpliwą, zaangażowaną osobą! Ma wspaniałe poczucie estetyki. Dzięki niej udało się zorganizować przecudowny i wymarzony ślub i wesele. Wszystko było idealnie dopięte na ostatni guzik, dzięki Ani mogliśmy się cieszyć tym czasem bez zbędnego stresu 🧡

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 51

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt