5 Events - Wedding In Poland

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

5 Events - Wedding In Poland

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Biuro „5 Events – Architekci Ślubów Marzeń" powstało w 2010 roku z pasji do tworzenia niepowtarzalnych chwil, z myślą o parach pragnących powiedzieć „TAK" w nadzwyczajnym miejscu. Nasz zespół to osiem konsultantek, które pomagają spełniać marzenia o wyjątkowych, kameralnych ślubach w Polsce i za granicą. Śmiało piszcie jeśli marzycie o ślubie za granicą - w Grecji, we Włoszech, na Zanzibarze, Dominikanie itp.

Ja jednak głównie zajmuję się ślubami w Polsce.
Możecie wybierać między takimi miejscami jak
- polskie zamki
- pałace i dwory
- unikalne miejsca pośród pięknej, polskiej przyrody
- jedyna w swoim rodzaju Kopalnia Soli w Wieliczce !

Zajmuję się kompleksową organizacją ślubów i wesel od 2016 roku.
Wyróżnia mnie to, że jestem nie tylko certyfikowaną konsultantką ślubną ale też architektem wnętrz. Zadbam o oprawę wizualną Waszego przyjęcia z najwyższą dbałoscią o szczegóły, najnowsze trendy i Wasze marzenia i osobowość.

Jestem życzliwą osobą, która tworzy dla Ciebie bezstresową i kreatywną atmosferę w czasie współpracy.
Podpowiadam i inspiruję, bo dla mnie to nie tylko praca, ale wielka pasja

i spełnienie marzeń o…
…spełnianiu marzeń! :)

Pozdrawiam

Martyna Masłyk - Wedding In Poland

 

Opinie o 5 Events - Wedding In Poland

4.9
8 opinii
8 opinii
Profesjonalizm
(8)
Jakość/cena
(8)
Polecasz to?
(8)
studio28
Autor: Piotr
5
Znam tego usługodawcę zawodowo

Tworzymy zespół fotograficzny, w tym roku mieliśmy okazję współpracować z Martyną. Była to świetna współpraca. W Martynie widać pasję, chęci i ogromne zaangażowanie. W każdym szczególe dnia ślubu czuło się ogrom serca który został włożony w przygotowania i dbałość o to by wszystko przebiegało tak jak zostało zaplanowane. Pełen profesjonalizm ale i uśmiech który nie znikał z jej twarzy powodowały że wszyscy czuli tego dnia że są w dobrych rękach :) Gorąco polecamy współpracę z Dream Day Design - konsultant ślubny Wrocław.

Zgłoś nadużycie
m.niewada
Autor: Małgorzata
5
Znam tego usługodawcę zawodowo

Wraz z mężem tworzymy zespół fotograficzny, w tym roku mieliśmy okazję współpracować z Martyną. Była to świetna współpraca. W Martynie widać pasję, chęci i ogromne zaangażowanie. W każdym szczególe dnia ślubu czuło się ogrom serca który został włożony w przygotowania i dbałość o to by wszystko przebiegało tak jak zostało zaplanowane. Pełen profesjonalizm ale i uśmiech który nie znikał z jej twarzy powodowały że wszyscy czuli tego dnia że są w dobrych rękach :) Gorąco polecamy współpracę z Dream Day Design - konsultant ślubny Wrocław <3

Zgłoś nadużycie
mbasiak
Autor: Maja
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie mogliśmy wymarzyć sobie cudowniejszej Konsultantki niż Dream Day Design! Profesjonalizm w każdym calu. Pełna energii, życzliwa i komunikatywna! Jej uśmiech, pasja oraz głowa pełna pięknych pomysłów, stworzyły idealną całości - wszystko tak, jak sobie zaplanowaliśmy. Dzięki Dream Day Design przygotowania do ślubu były przyjemnością, a dzień przysięgi będzie wspaniałym wspomnieniem dla Nas i wszystkich Gości! Uwielbiamy z całego serca Dream Day Design jako Konsultantkę Ślubna, a jeszcze bardziej jako Martyne :) Polecamy :):):)

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 53-023

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt