Panny młode z lubelskiego! To wydarzenie jest dla Was!

Chcesz poznać najnowsze trendy ślubne i wygrać atrakcyjne nagrody? Jeśli na jakiekolwiek z pytań odpowiedziałaś „TAK” to wydarzenie jest dla Ciebie! Zapraszamy na Targi ONA&ON - Ślub, Studniówka, Karnawał, które odbędą się w weekend 24-25 listopada w Targach Lublin.

  • Eventos
  • Zk Events
  • 2018
  • Lubelskie

Planujesz ślub i wesele? Szukasz sukni, obrączek, fotografa, tortu, zaproszeń? A może potrzebujesz czegoś, co wyróżni Twoje wydarzenie na tle innych? Chcesz poznać najnowsze trendy ślubne i wygrać atrakcyjne nagrody? Jeśli na jakiekolwiek z pytań odpowiedziałaś „TAK” to wydarzenie jest dla Ciebie! Zapraszamy na Targi ONA&ON – Ślub, Studniówka, Karnawał, które odbędą się w weekend 24-25 listopada w Targach Lublin.

zapiszPor illustrissima
Por illustrissima

W listopadowy weekend hala Targów Lublin już po raz 16. wypełni się po brzegi ślubnymi inspiracjami. Ponad 100 wystawców, pokazy mody, specjalne oferty rabatowe i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami – to czekać będzie na wszystkich, którzy odwiedzą Targi ONA&ON. To największy i najważniejszy tego typu event w Polsce Wschodniej i obowiązkowy punkt na mapie każdej przyszłej panny młodej.

zapiszTargi ON i ONA Lublin
Targi ON i ONA Lublin

Kompleksowa oferta i najnowsze trendy

Dwudniowe Targi ONA&ON to doskonała okazja do sfinalizowania wszystkich spraw związanych z organizacją ważnego wieczoru w jednym miejscu i czasie. Podczas wydarzenia będzie można znaleźć kompleksową ofertę: suknie ślubne i wieczorowe, garnitury i dodatki dla Panów, biżuterię i obrączki. Pojawi się cała gama usług weselnych- fotografów, kamerzystów, kwiaciarni, cukierni, wizażystów, atrakcji weselnych, firm cateringowych i dekoratorskich, muzyków, samochodów do ślubu. Znajdziecie tu najnowsze trendy ślubne i dowiecie się jakie nowości są modne w nadchodzącym sezonie.

zapiszTargi ON i ONA Lublin
Targi ON i ONA Lublin

zapiszTargi ON i ONA Lublin
Targi ON i ONA Lublin

Pokazy mody i nie tylko

Jak co roku na Targach zorganizowana będzie przestrzeń pokazowa. Na wybiegu odbędą się pokazy mody – sukien ślubnych i wieczorowych, konfekcji męskiej oraz kolekcji dziecięcej. Zorganizowane będą też warsztaty dobierania biżuterii oraz dopasowania bielizny ślubnej, co stanowi nie lada wyzwanie dla panien młodych. Natomiast profesjonalni tancerze zaprezentują imponujące show i lekcję pierwszego tańca.

zapiszTargi ON i ONA Lublin
Targi ON i ONA Lublin

zapiszTargi ON i ONA Lublin
Targi ON i ONA Lublin

Liczne rabaty i atrakcyjne nagrody

Biorąc udział w Targach ONA&ON możecie liczyć na atrakcyjne rabaty. Wielu wystawców z tej okazji przygotowuje oferty specjalne oraz różnego rodzaju konkursy na swoich stoiskach. W katalogu targowym znajdziecie kupony rabatowe na poszczególne usługi. Podczas wydarzenia tradycyjnie zorganizujemy konkursy, w których do wygrania będzie m.in. suknia ślubna i wieczorowa, garnitur, obrączki i biżuteria. Warto tu być!


Targi ONA&ON Ślub, Studniówka, Karnawał
24 listopada (sobota) – godz. 10:00 – 18:00
25 listopada (niedziela) – godz. 10:00 – 17:00
Targi Lublin SA, ul. Dworcowa 11, hala A

Zobacz także: 

Jak wybrać wedding plennera? 5 cennych rad!

Jak wybrać salę weselną? 5 wskazówek na co zwrócić uwagę!

Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!

 

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Być może zainteresuje Cię to

27

Zobacz więcej

Najważniejsze Eventos

Z nami znajdziesz WSZYSTKO, czego potrzebujesz na swój ślub