• Magazyn
  • Panna Młoda
  • Szyjemy Sukienki jesień 2017: Inspiracja stylem boho i kobiecą indywidualnością.

Szyjemy Sukienki jesień 2017: Inspiracja stylem boho i kobiecą indywidualnością.

Szyjemy Sukienki pokazała właśnie najnowszą kolekcję sukni ślubnych, w której wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientek. Firma istnieje na rynku już 5 lat i przez cały ten czas udało jej się zgromadzić ogromną wiedzę na temat potrzeb i marzeń tych panien młodych!

  • Style sukien
  • Trendy

Szyjemy Sukienki pokazała właśnie najnowszą kolekcję sukni ślubnych, w której wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientek. Firma istnieje na rynku już 5 lat i przez cały ten czas udało jej się zgromadzić ogromną wiedzę na temat potrzeb i marzeń tych panien młodych, które nie chcą dać się wtrącić w utarty schemat.

Publikacja

W nowej kolekcji stawiamy jeszcze mocniej na dwa obszary, w których nasze klientki mają największe wymagania – jakość i wygodę. Nowe fasony – nie tracąc nic z finezji i wyrafinowania – są lekkie, bardzo wygodne, nie krępujące ruchów, kobiece, dające swobodę. Wszędzie tam, gdzie to technicznie możliwe, wszywamy kieszenie. Wykorzystaliśmy najwyższej jakości jedwabie, wiskozy, lekkie tiule, muśliny, francuskie i włoskie koronki, ręczne hafty. Cała filozofia marki inspirowana jest kobietami, które mają odwagę spełniać swoje marzenia i nie dają sobie niczego narzucać.

“W naszych sukniach nie trzeba nikogo udawać – możesz być całkowicie sobą. Chciałabym, żeby suknię ślubną zakładało się tak, jakbyś zanurzała się w pachnącej kąpieli. Czujesz się w niej wspaniale, ale nie dlatego, że inni Cię komplementują. To uczucie płynie ze środka. Ty po prostu wiesz, że to jest TA suknia, TEN dzień, nikt nie wciska Cię w żadne konwenanse i w nic, na co nie masz ochoty.”- mówi Marta Stąpor, twórczyni marki.

Wszystkie suknie Szyjemy Sukienki szyte są na miarę w pracowni położonej w samym sercu Warszawy. Każda wizyta w pracowni to spotkanie z wykształconymi krawcowymi i krawcami, obdarzonymi wyobraźnią projektową, dysponującymi profesjonalną wiedzą z zakresu konstrukcji i materiałów – tutaj nie ma przypadkowych sprzedawców.

Na tle innych marek wyróżnia nas między innymi to, że dajemy daleko posunięte możliwości modyfikacji. Mieszaj góry z dołami, zmieniaj tkaniny, długości, dodawaj i usuwaj elementy – do woli. Każda suknia szyta jest dla Ciebie od podstaw.

Efemeryczna i zmysłowa współczesna nimfa, kąpiąca się w mazurskim słońcu to bohaterka sesji zdjęciowej oddającej klimat nowej kolekcji. W tej roli zachwyca młody talent, Patrycja Sobczyk ze Specto Models. Delikatne, wspaniale uzupełniające stylizację wianki wykonane zostały w pracowni Wedding Workshop. Za makijaż i włosy odpowiada Aleksandra Lewandowska. Za obiektywem stanęła sama założycielka marki.

Poznaj inne najnowsze kolekcje sukien ślubnych:

99 sukien ślubnych 2018

Suknie ślubne w stylu vintage

Suknie ślubne w stylu księżniczki

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Szyjemy Sukienki Salony sukien ślubnych

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Szyjemy Sukienki jesień 2017: Inspiracja stylem boho i kobiecą indywidualnością.