Ramos idealny na ślub jesienią! Zobaczcie sami!

Wiele inspiracji właśnie w tej galerii! Musisz to zobaczyć!

  • Bukiety ślubny
  • Trendy
  • 2016
  • Polska

Ślub jesienią wyróżnia się niesamowitymi kolorami, które są charakterystyczne dla tej pory roku. Zieleń drzew zmienia się w odcienie złocisto-brązowe. Coraz więcej par decyduje się na zawarcie związku małżeńskiego właśnie jesienią. Klimat też jest przyjaźniejszy. W końcu jesienią nie ma już takich upałów. Poza tym w dekoracjach można użyć wspaniałych roślin sezonowych, a w porze jesiennej mamy ich prawdziwe zatrzęsienie. W galerii oferujemy wiele pomysłów na bukiet ślubny, taki, który nie pozostanie niezauważony.

Soczyste, wręcz dzikie barwy- te tendencje utrzymują się w tym sezonie. Musisz to zobaczyć! Białe kwiaty w połączeniu z brązowymi dodatkami to zestaw po prostu idealny. Ten kontrast stworzy rustykalny charakter. Ramos proponuje również odważniejsze kompozycje, na przykład z eukaliptusa lub kwiatów o kolorze żółtym i czerwonym.

Na pewno zwrócisz uwagę! A dlaczego nie? Użyj owoców! Suszone ananasy będą ciekawym rozwiązaniem! Nie możesz przegapić tej galerii! Ramos oferuje różne style- na pewno je pokochasz. Weź pod uwagę wszystko to, na czym Ci zależy, jak chcesz wyglądać w tym wyjątkowym dniu. Wiele inspiracji właśnie w tej galerii! Musisz to zobaczyć!

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!