Białe wesele, czyli konwalie i papier w roli głównej

Zobacz przepiękną, stylową dekorację sali weselnej utrzymaną w białym kolorze.

  • Kwiaty

Biel, symbol czystości i niewinności w naszej kulturze od zawsze przypisany jest pannie młodej. Także dlatego, że symbolizuje duchową przemianę, a ślub w dużej mierze jest wydarzeniem duchowym, prawda? Wybranie koloru białego jako motywu przewodniego ślubu jest dosyć ryzykowne. Ale rozgrywając go w wysmakowany sposób można uzyskać przepiękny efekt delikatnych dekoracji ślubnych.

zapisz
fot. Ślubna Pracownia // dekoracje: Fabrica de Pasjone
Publikacja

Nie każda sala weselna będzie stworzona dla białych dekoracji ślubnych. Tego typu aranżacje sprawdzają się w nowoczesnych i stylowych wnętrzach, takich jak Restauracja Belvedere w warszawskich Łazienkach Królewskich, którą możecie oglądać na powyższych zdjęciach. Dekoracje zostały przygotowane przez Fabrica de Pasjone (ogromne podziękowania za podzielenie się z nami tą inspiracją), a nad całością czuwały konsultantki ślubne ze Ślubnej Pracowni.

zapisz
fot. Ślubna Pracownia // dekoracje: Fabrica de Pasjone

Do ozdobienia białego stołu weselnego świetnie sprawdzą się konwalie. Zielony kolor gałązek ożywi całą stylizację. Spośród innych białych kwiatów możecie wybrać białe róże, albo hortensje. Te ostatnie, ustawione w dużych, kolorowych donicach w rogach sali weselnej nadadzą całości przytulnego charakteru. Nie zapomnijcie także o białych świeczkach, umieszczone w szklanych pojemnikach ocieplą atmosferę.

zapisz
fot. Ślubna Pracownia // dekoracje Fabrica de Pasjone

Biały materiał podwieszony pod sufitem, papierowe ptaszki jako zwisająca z sufitu dekoracja i kącik z białymi ramkami wypełnionymi zdjęciami młodej pary dopełnią przepięknej atmosfery całości. Pamiętajcie, że papier to bardzo wdzięczny ślubny materiał i łatwy do wykorzystania w weselnych dekoracjach. Warto z niego skorzystać.

Zobacz również: “Origami – oryginalne dekoracje weselne”.

zapisz
fot. Ślubna Pracownia // dekoracje: Fabrica de Pasjone

Zobacz także: Najważniejsze trendy ślubne 2013

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!