Białe wesele, czyli konwalie i papier w roli głównej

Biel, symbol czystości i niewinności w naszej kulturze od zawsze przypisany jest pannie młodej. Także dlatego, że symbolizuje duchową przemianę, a ślub w dużej mierze jest wydarzeniem duchowym, prawda? Wybranie koloru białego jako motywu przewodniego ślubu jest dosyć ryzykowne. Ale rozgrywając go w wysmakowany sposób można uzyskać przepiękny efekt delikatnych dekoracji ślubnych.

fot. Ślubna Pracownia // dekoracje: Fabrica de Pasjone

Nie każda sala weselna będzie stworzona dla białych dekoracji ślubnych. Tego typu aranżacje sprawdzają się w nowoczesnych i stylowych wnętrzach, takich jak Restauracja Belvedere w warszawskich Łazienkach Królewskich, którą możecie oglądać na powyższych zdjęciach. Dekoracje zostały przygotowane przez Fabrica de Pasjone (ogromne podziękowania za podzielenie się z nami tą inspiracją), a nad całością czuwały konsultantki ślubne ze Ślubnej Pracowni.

fot. Ślubna Pracownia // dekoracje: Fabrica de Pasjone

Do ozdobienia białego stołu weselnego świetnie sprawdzą się konwalie. Zielony kolor gałązek ożywi całą stylizację. Spośród innych białych kwiatów możecie wybrać białe róże, albo hortensje. Te ostatnie, ustawione w dużych, kolorowych donicach w rogach sali weselnej nadadzą całości przytulnego charakteru. Nie zapomnijcie także o białych świeczkach, umieszczone w szklanych pojemnikach ocieplą atmosferę.

fot. Ślubna Pracownia // dekoracje Fabrica de Pasjone

Biały materiał podwieszony pod sufitem, papierowe ptaszki jako zwisająca z sufitu dekoracja i kącik z białymi ramkami wypełnionymi zdjęciami młodej pary dopełnią przepięknej atmosfery całości. Pamiętajcie, że papier to bardzo wdzięczny ślubny materiał i łatwy do wykorzystania w weselnych dekoracjach. Warto z niego skorzystać.

Zobacz również: “Origami – oryginalne dekoracje weselne”.

fot. Ślubna Pracownia // dekoracje: Fabrica de Pasjone

Zobacz także: Najważniejsze trendy ślubne 2013

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Wesele w stylu Hippi! Panna Młoda w kwiatach, kolorach i otoczona miłością!
Wesele w stylu Hippi! Panna Młoda w kwiatach, kolorach i otoczona miłością!
Wesele tematyczne w stylu hippie to pomysł oryginalny i bardzo szalony! Jak na każdym ślubie, w przypadku hipisowskiego wesela najważniejsza jest Panna Młoda, więc dziś wybieramy najpiękniejsze suknie ślubne, bukiety ślubne i fryzury ślubne na wesele w stylu hippie!
Credits: Carolina Herrera
10 tendencji ślubnych w 2018: wszystkie porady, aby celebracja Twojego ślubu była idealna!
Wybierz spośród naszych propozycji coś, co będzie Ci najbardziej odpowiadało. Jeżeli jesteś w pełni zaangażowana w przygotowaniach do swojego ślubu w 2018 roku, to nie możesz przegapić tego postu, gdzie prezentujemy najnowsze i najważniejsze trendy związane z estetyką ślubną.
Wiosenne bukiety ślubne i dekoracje sali
Wiosenne bukiety ślubne i dekoracje sali
Narzeczeni, którzy właśnie wiosną powiedzą sakramentalne TAK, zapewne już od dawna zastanawiają się na jakie dekoracje sali i na jaki bukiet ślubny się zdecydować. Zastanawiacie się jak wybrać idealny bukiet ślubny?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji