OFF Wedding, bo ślub może być naprawdę WASZYM dniem! 20 stycznia 2019 w Szwedzka.com w Warszawie!

  • more 26+

Naszą pasją jest inspirowanie par do planowania ślubu ich marzeń. Chcemy więcej wolności, swobody, radości i naprawdę szczerego cieszenia się przez was, własnym dniem ślubu. Chcemy, abyście nie przejmując się światem, robili wtedy to co lubicie najbardziej, wyglądali tak jak lubicie się najbardziej, mieli wokół swoje ukochane osoby i zwierzaki, byli bezwstydnie całym sobą ze sobą. Niech tego dnia najważniejsze będą uczucia, emocje, prawda i miłość. Nie udawajcie nikogo kim nie jesteście, nie wpasowujcie się w utarte schematy, bo tak wypada i od zawsze robiono. Bądźcie sobą, bądźcie oryginalni, kreatywni, piękni w swojej naturalności.

Pijcie wino, tańczcie na stole, a jeśli nie lubicie tańczyć, nie róbcie tego w ogóle, pograjcie na weselu w kręgle. Ten dzień nie musi być taki jak dzień ślubu wszystkich innych. Tworząc nasze alternatywne targi ślubne OFF Wedding to było naszym największym marzeniem. Uświadomić przyszłym młodym parom, że ślub może być naprawdę ICH dniem, że istnieją wokół świetni ludzie i firmy, które mogą im pomóc zorganizować taki dzień z marzeń, niestereotypowy, bez przaśnego wiejskiego stołu i muzyki disco-polo. Chcieliśmy pokazać, że celebrując takie wydarzenie można pozostać sobą, nie być przebranym tylko dobrze ubranym, cieszyć się detalami, które są pięknie wykonane i pochodzą od lokalnych producentów, że można ten czas spędzać z bliskimi naprawdę dobrze się bawiąc.

Nasi wystawcy są pieczołowicie wyselekcjonowani i nie ma tu ludzi przypadkowych. Młodzi projektanci tworzą nowoczesne, delikatne suknie, dodatki oraz modne stroje dla panów, fotografowie i filmowcy dyskretnie dokumentują dzień ślubu w sposób emocjonalny i nastrojowy, opowiadając wasze prawdziwe historie, dekoratorzy i florystki łączą prostotę z dbałością o szczegóły. Zapraszamy wszystkie osoby ceniące dobry design i piękno sztuki użytkowej, lubiące minimalizm i naturalne dekoracje, chcące zobaczyć najnowsze trendy ślubne i przede wszystkim narzeczonych, dla których najważniejsze jest szczere podejście do ślubu i pokazanie przez tą ceremonię siebie.

W naszej rockowej sesji udział wzięli:
Zdjęcia & film – Ajem stories |Miejsce: Szwedzka.com  |Suknia: Ochocka Atelier  |Dekoracje: Love & Flowers   |Papeteria/kaligrafia: Aga Pisze Calligraphy  |Słodkości palce lizać: Ciastko z dziurką  |Różowe włosy i usta: Zyzy MakeUp |Auto takie, że sąsiad zazdrości – The Carbar  |Organizacja i pomoc przy sesji: A nuż nie róż |

Zobacz także:

Jak wybrać suknię ślubną? Jak dopasować suknie ślubną do sylwetki? Sprawdź!

Jak wybrać garnitur ślubny? Poradnik dla Pana Młodego.

Przykładowy budżet ślubny, czyli jak obliczyć koszty wesela? Kalkulator wydatków.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

48 Krakowskie alternatywne targi ślubne Happy Together! Zapraszamy.
Krakowskie alternatywne targi ślubne Happy Together! Zapraszamy.
Po pełnym emocji i pozytywnej energii sezonie weselnym, zapraszamy na jesienną edycję krakowskich alternatywnych targów ślubnych Happy Together wszystkich, którzy swój najważniejszy dzień mają dopiero przed sobą.
34 Targi ślubne Back to Nature w Poznaniu październik 2018
Targi ślubne Back to Nature w Poznaniu październik 2018
Tej jesieni już po raz trzeci mamy przyjemność zaprosić Was na Poznańskie Alternatywne Targi Ślubne BACK TO NATURE.Trzecia edycja jest jednocześnie pierwszą jesienną. Mamy nadzieję, że należycie wygrzaliście się w letnim słońcu i jesteście gotowi na nowe pomysły i inspiracje. Bo my jesteśmy!
34 Suknie ślubne Demetrios 2019: esencja mody dla współczesnych kobiet
Suknie ślubne Demetrios 2019: esencja mody dla współczesnych kobiet
Los diseños más románticos en la nueva colección de vestidos de novia Demetrios 2019, elige tu favorito. ¡No te la puedes perder!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji