Nowa kolekcja sukien ślubnych Szyjemy Sukienki 2017! Zapraszamy.

Z charakterem, bez przebieranek. Szyjemy Sukienki pokazała właśnie najnowszą kolekcję ślubną, dedykowaną przyszłym pannom młodym, które od sukni oczekują możliwości wyrażenia siebie, swobody i lekkości. I do tego w rozsądnym budżecie.

  • Style sukien
  • 2017

Z charakterem, bez przebieranek. Szyjemy Sukienki pokazała właśnie najnowszą kolekcję ślubną, dedykowaną przyszłym pannom młodym, które od sukni oczekują możliwości wyrażenia siebie, swobody i lekkości. I do tego w rozsądnym budżecie.

Nowa kolekcja to szesnaście modeli sukien, kunsztownie wykonanych w warszawskiej pracowni marki. Znajdziemy w niej różnorodne kroje, nietypowy wachlarz kolorystyczny, koronki, jedwabie, strukturalne żakardy, lekkie tiule, zmysłowo odkryte plecy, delikatne drapowania, ręczne hafty, asymetryczne cięcia. Wszystkie modele łączy podejście marki do samej idei sukni ślubnej.

“Inspirują mnie kobiety, które mają odwagę być sobą, wbrew oczekiwaniom otoczenia. Wyobrażam sobie, że idealna suknia ślubna spełnia potrzebę wyrażenia swojej indywidualności, a przy tym daje nieskrępowaną wygodę. Tańczę w niej całą noc i jeśli marzę o tym, by ją zdjąć, to z zupełnie innych powodów, niż uciskający fiszbinowy stelaż z kryształkami i cekinami. Moją misją jest, aby nasze suknie spełniały te wyobrażenia.” – mówi Marta Stąpor, twórczyni marki.

Wszystkie suknie Szyjemy Sukienki szyte są na miarę w pracowni położonej w samym sercu Warszawy. Każda wizyta w pracowni to spotkanie z wykształconymi krawcowymi i krawcami, obdarzonymi wyobraźnią projektową, dysponującymi profesjonalną wiedzą z zakresu konstrukcji i materiałów – tutaj nie ma przypadkowych sprzedawców. Co nie mniej ważne – nawet najbardziej praktyczna panna młoda znajdzie tu suknie mieszczące się w rozsądnym budżecie. Klimat nowej kolekcji odzwierciedla sesja zdjęciowa zabierająca nas do egzotycznej dżungli, której dzikość, naturalność i oniryczność stanowią tło dla zmysłowej, pewnej siebie kobiety, tajemniczej i pełnej wewnętrznej siły.

W tej roli zachwyca Dominika Sornat ze Specto Models. Za stworzenie nieco mrocznej, fantazyjnej dżungli odpowiada Zuza Łobodzińska z Seshen. Delikatna, wspaniale uzupełniająca suknie biżuteria to zasługa marki Rosa Gold Chains. Makijaż wykonała Aleksandra Lewandowska. Za obiektywem stanęła sama założycielka marki. O firmie: Marka Szyjemy Sukienki powstała w 2012 roku i specjalizuje się w projektowaniu i szyciu (także miarowym) sukienek dla bardzo różnych kobiet i na wszelkie okazje. Od dziennych, przez koktajlowe, aż po suknie ślubne. Wszystkie projekty marki odszywane są w pracowni w centrum Warszawy. Etos marki opiera się na wartościach najwyższej jakości rzemiosła krawieckiego i odpowiedzialnej społecznie etyki pracy.

Oto najnowsze trendy na nadchodzący rok 2017. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie.Bierzesz ślub w 2017 roku , to koniecznie zobacz także inne ślubne inspiracje:

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!