Długie wieczorowe suknie 2016!

  • Goście
  • Trendy
  • 2016
  • Polska

Gdy zostajemy zaproszeni na ślub, nie wiemy, jaki jest etykieta wydarzenia, ale wiemy, że jeśli chodzi o wesele, wybór jest bardzo różnorodny. Z nami możesz wybrać strój na wesele, który jest kluczem na każdą okazję, wiec w ten sposób poszukiwania okażą się łatwiejsze. Zestawiliśmy pięknie długie suknie, aby w 2016 wyglądać olśniewająco i odnieść sukces. Taki strój przyda się nie tylko raz, ale będzie to kreacja pasującą także na inne uroczystości.

Elegancka kolekcja jest idealna na przyjęcie weselne. Suknie są przygotowane w ten sposób, aby dokonale skomponowała się z biżuterią. Jest sposób, w którym można dobrać biżuterię do sukni, aby uniknąć efektu przesadzenia, a jednym z dowodów na udane zestawienie jest połączenie cyrkonii z haftem. Spódnice z tiulu, drapowania, koronki…cięcia, dekolty, drapania, różnego rodzaju dekolty tworzą piękny wzór.

Zamiast na jeden ślub, wybierz się na wiele innych i obejrz kolekcję sukienek na 2017. Z takimi markami jak Pronovias, Patricia Avendano lub Carolina Herrera. Nie będzie to trudne, nie przegap tego!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!