Suknie ślubne Rime Arodaky - 3 ulubione projekty Zankyou z kolekcji 2013

Z końcem sezonu ślubnego pojawia się coraz więcej kolekcji ślubnych na przyszły rok. Po niedawnej fascynacji lekką kolekcją sukien ślubnych Gosi Baczyńskiej, przekraczamy granice i chcemy pokazać Wam inspiracje z wybiegów europejskich i światowych. Dziś proponujemy przegląd sukien ślubnych metkowanych nazwą Rime Arodaky. A suknie te są cudowne… Tak samo jak letni sesja fotograficzna na plaży, która ukazuje kilka modeli tych pięknych sukien.

Suknie ślubne Rime Arodaky łączą w sobie romantyzm, delikatność ale i odwagę. Niewątpliwie projekty Rime Arodaky stworzone są dla kobiet o nienagannych sylwetkach i na takich będą się prezentowały najlepiej. Lekkie Rock’n’Roll’owe zabarwienie dodaje im nie tylko charakteru, ale i niebywałego powabu! My wybraliśmy (a nie było łatwo!) 3 nasze ulubione projekty, a całość kolekcji znajdziecie w galerii Zankyou.

1. Keith

Keith - suknia ślubna z kolekcji Rime Arodaky 2013

Suknia Keith zachwyciła nas jakże oryginalnym w swojej prostocie zakończeniem topu sukni. Szeroki pas koronki oplata dekolt panny młodej i zostaje związany na jej plecach. Ta sama forma posłużyła do stworzenia dwóch sukien – długiej i krótkiej. Dzięki swej lekkości, długa nabiera bardzo indyjskiego charakteru, krótka natomiast jest bardzo dziewczęca. O ile jednak, pas koronki opadający na długą suknię wygląda bardzo ładnie, o tyle przy krótkiej traci on nieco na elegancji. Naszym zdecydowanym faworytem jest długa suknia Keith!

Rime Arodaky 2013 - Suknia ślubna Keith

 

krótka suknia ślubna 2013
Suknia Keith w krótkiej odsłonie

2. Nej

koronkowa suknia ślubna 2013 zankoyu
Nej - suknia ślubna z kolekcji Rime Arodaky 2013

Koronkę uwielbiamy w każdej postaci. Niedawno pisaliśmy o welonach zdobionych koronką, ale jeżeli chcecie coś bardziej hippie, to suknia Nej z kolekcji Rime Arodaky sprawdzi się idealnie! Lekka i kobieca, odsłaniająca plecy, ale nie nachalnie, a metry materiału tworzące spódnicę, tańczą podczas każdego ruchu panny młodej. Brakuje nam tylko wianka z żywych kwiatów 🙂

Nej - suknia ślubna z kolekcji Rime Arodaky 2013

3. April

romantyczna suknia ślubna 2013
Suknia April z kolekcji Rime Arodaky 2013

Kolejna, ulubiona suknia ślubna Zankyou z tej kolekcji to April – równie lekka jak poprzednie, także odsłaniająca plecy ale z wyróżniającą, uroczą kokardą na lewym ramieniu. Jak pisaliśmy w artykule o sukniach ślubnych bez pleców, pięknie zadbana skóra i nienaganna sylwetka są bardzo istotne przy wyborze takiej sukni ślubnej.

Suknia April, Rime Arodaky 2013

Która z powyższych sukien najbardziej Wam się podoba? W naszej galerii zdjęć ślubnych znajdziesz: suknie Rime Arodaky 2013 i Rime Arodaky 2012.

Więcej informacji o

Komentarze (2)

Skomentuj artykuł

Amara. Credits: Maggie Sottero
Maggie Sottero 2018: kontrasty i romantyzm w jej nowej kolekcji!
Suknie od Megan Sottero są idealne dla wszystkich kobiet. Jej propozycje na 2018 rok to pokaz elegancji i kobiecości tkwiącej w prawidziwych kobietach. To najbardziej romantyczne projekty, dzięki którym poczujesz się jak księżniczka w swoim Wielkim Dniu.
Rosa Clará. Credits: Barcelona Bridal Fashion Week
Suknie ślubne Rosa Clara 2018: kolekcja najbardziej romantyczna jaką kiedykolwiek widziałaś!
Ta kolekcja zrobi wrażenie na każdej kobiecie. Mają w sobie wielką lekkość. Wybierz to ubranie, które najbardziej do Ciebie pasuje!
Style 4005_0001. Credits: Sincerity Bridal
Bądź Panną Młodą w sukni od Sincerity Bridal 2018 i wybierz najwyższej jakości wzornictwo na swój wielki dzień!
To jedna z najbardziej romantycznych kolekcji stworzonych przez Sincerity Bridal, oferująca luksusowe, znakomite i dobrej jakości suknie na sezon 2018. Wybierz jeden z zaprezentowanych przez nas modeli i prezentuj się zjawiskowo na swoim ślubie.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji