Suknie ślubne Rime Arodaky - 3 ulubione projekty Zankyou z kolekcji 2013

Suknie ślubne z kolekcji Rime Arodaky 2013 - piękne i romantyczne, koronkowe suknie ślubne. Zankyou wybrało 3 najpiękniejsze suknie ślubne!

  • Style sukien

Z końcem sezonu ślubnego pojawia się coraz więcej kolekcji ślubnych na przyszły rok. Po niedawnej fascynacji lekką kolekcją sukien ślubnych Gosi Baczyńskiej, przekraczamy granice i chcemy pokazać Wam inspiracje z wybiegów europejskich i światowych. Dziś proponujemy przegląd sukien ślubnych metkowanych nazwą Rime Arodaky. A suknie te są cudowne… Tak samo jak letni sesja fotograficzna na plaży, która ukazuje kilka modeli tych pięknych sukien.

Publikacja

Suknie ślubne Rime Arodaky łączą w sobie romantyzm, delikatność ale i odwagę. Niewątpliwie projekty Rime Arodaky stworzone są dla kobiet o nienagannych sylwetkach i na takich będą się prezentowały najlepiej. Lekkie Rock’n’Roll’owe zabarwienie dodaje im nie tylko charakteru, ale i niebywałego powabu! My wybraliśmy (a nie było łatwo!) 3 nasze ulubione projekty, a całość kolekcji znajdziecie w galerii Zankyou.

1. Keith

zapisz
Keith - suknia ślubna z kolekcji Rime Arodaky 2013

Suknia Keith zachwyciła nas jakże oryginalnym w swojej prostocie zakończeniem topu sukni. Szeroki pas koronki oplata dekolt panny młodej i zostaje związany na jej plecach. Ta sama forma posłużyła do stworzenia dwóch sukien – długiej i krótkiej. Dzięki swej lekkości, długa nabiera bardzo indyjskiego charakteru, krótka natomiast jest bardzo dziewczęca. O ile jednak, pas koronki opadający na długą suknię wygląda bardzo ładnie, o tyle przy krótkiej traci on nieco na elegancji. Naszym zdecydowanym faworytem jest długa suknia Keith!

zapisz
Rime Arodaky 2013 - Suknia ślubna Keith

 

zapiszkrótka suknia ślubna 2013
Suknia Keith w krótkiej odsłonie

2. Nej

zapiszkoronkowa suknia ślubna 2013 zankoyu
Nej - suknia ślubna z kolekcji Rime Arodaky 2013

Koronkę uwielbiamy w każdej postaci. Niedawno pisaliśmy o welonach zdobionych koronką, ale jeżeli chcecie coś bardziej hippie, to suknia Nej z kolekcji Rime Arodaky sprawdzi się idealnie! Lekka i kobieca, odsłaniająca plecy, ale nie nachalnie, a metry materiału tworzące spódnicę, tańczą podczas każdego ruchu panny młodej. Brakuje nam tylko wianka z żywych kwiatów 🙂

zapisz
Nej - suknia ślubna z kolekcji Rime Arodaky 2013

3. April

zapiszromantyczna suknia ślubna 2013
Suknia April z kolekcji Rime Arodaky 2013

Kolejna, ulubiona suknia ślubna Zankyou z tej kolekcji to April – równie lekka jak poprzednie, także odsłaniająca plecy ale z wyróżniającą, uroczą kokardą na lewym ramieniu. Jak pisaliśmy w artykule o sukniach ślubnych bez pleców, pięknie zadbana skóra i nienaganna sylwetka są bardzo istotne przy wyborze takiej sukni ślubnej.

zapisz
Suknia April, Rime Arodaky 2013

Która z powyższych sukien najbardziej Wam się podoba? W naszej galerii zdjęć ślubnych znajdziesz: suknie Rime Arodaky 2013 i Rime Arodaky 2012.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (2)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!