Suknie ślubne nowej projektantki! Sylwia Kopczyńska - projektantka, którą zachwycił się Vogue

Niebanalna naturalność, lekkość tkanin, kobiecość, wolność –  te słowa zdecydowanie nie wystarczą, żeby opisać projekty Sylwii Kopczyńskiej. Oryginalne połączenie ręcznie wykańczanych koronek i tiuli z odważną formą sprawiają, ze kobieta ubrana w suknie ślubną Sylwii kusi…najpierw subtelnością, a za chwile przeistacza się  w fascynująca, intrygującą i pewną siebie kobietę. Od wieków znana jest zmienna natura kobiet. Sylwia Kopczyńska inspiruje się tą zmiennością projektując suknie które łączą w wysublimowany sposób drapieżność z naturalnością, odzwierciedlając prawdziwą duszę kobiety.

Projekty Sylwii Kopczyńskiej
Projekty Sylwii Kopczyńskiej
  • Wróżka boho o uroku Audrey Hupburn

Projekty sukien ślubnych są odzwierciedleniem duszy Sylwii. Bardzo ceni jakość, która wcale nie oznacza konserwatyzmu czy nudy. Projektantka bawi się łączeniem stylów, dlatego w jej projektach odnajdziemy elementy  bajkowej wróżki, boho jak i dziewczęcy urok  Audrey Hupburn.

Projekty Sylwii Kopczyńskiej

Podziwia formy i konstrukcje Oscara de la Renty i lekkość projektów Very Wang. Jednak jej największą inspiracją jest  kobieta. Kobieta realna, biegnąca rano na tramwaj, pijąca kawę w kawiarni, idąca ulicą krok przed Sylwią.  Dostrzega piękno w codzienności.

  • A jaka jest kobieta, którą ubiera Sylwia Kopczyńska?

To kobieta niebanalna i świadoma, wolna, ceniąca jakość, lubiąca podkreślać swoją kobiecość. Sylwia Kopczyńska to utalentowana projektantka. Nie znosi banału i rutyny. Jest autentyczna,  szczera i bardzo otwarta. Projektowanie to drzemiąca potrzeba, która w końcu wybuchła. Pierwszym krokiem było zaprojektowanie własnej sukni ślubnej. Jak sama przyznaje, czuje się twórcza i spełniona.

  • Muzyka i…rozpoczyna się proces twórczy
Projekty Sylwii Kopczyńskiej

Wystarczy nastrojowa muzyka, pojawienie się w głowie projektantki kobiecej sylwetki i zaczyna się. Powoli wszystkie elementy układają się w całość,  kobieta w głowie Sylwii pokrywa się tkaninami, które przybierają różne kształty, formując się finalnie w kolejną suknie. I mamy nowy projekt. Zazwyczaj z jednej konstrukcji pojawia się kilka projektów, każdy bardzo kobiecy.

Sylwia lubi pracować bezpośrednio z klientkami. Tworzy wtedy unikalne suknie pasujące do osobowości i eksponujące benefity kobiety. Takie indywidualne podejście pozwala na ubranie panny młodej w suknie, w której będzie się czułą fantastycznie.

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Barrington. Credits: Sottero and Midgley
Sottero i Midgley: najlepsze projekty z kolekcji 2018. Wybierz swój ulubiony!
Kolekcja, która łączy najlepszej jakości materiały wraz z niezwykłymi dodatkami, której nie możesz przegapić. Odkryj, co do zaaferowania ma dla Ciebie marka Sottero and Midgley w 2018!
Style 4005_0001. Credits: Sincerity Bridal
Bądź Panną Młodą w sukni od Sincerity Bridal 2018 i wybierz najwyższej jakości wzornictwo na swój wielki dzień!
To jedna z najbardziej romantycznych kolekcji stworzonych przez Sincerity Bridal, oferująca luksusowe, znakomite i dobrej jakości suknie na sezon 2018. Wybierz jeden z zaprezentowanych przez nas modeli i prezentuj się zjawiskowo na swoim ślubie.
London Bridal Week to świeże, nowoczesne i luksusowe spotkanie
London Bridal Week to świeże, nowoczesne i luksusowe spotkanie
London Bridal Week to wydarzenie utrzymujące tytuł najpopularniejszego pokazu mody ślubnej na świecie. Od 25 do 27 marca, wiodący projektanci oraz producenci zgormadzą się pod jednym dachem, aby zaprezentować najnowsze trendy w branży.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji