Suknia ślubna wiązana na szyi - dekolt amerykański

Suknie ślubne wiązane na szyi (czyli tak zwany dekolt amerykański) są bardzo wygodne i zapewniają większy komfort niż dekolty. Dla kogo dekolt amerykański z jakie dodatki można do niego dopasować?

  • Style sukien

Suknie ślubne wiązane na szyi (dekolt amerykański) są bardzo wygodne i zapewniają większy komfort niż dekolty. Dekolt zazwyczaj zakończony jest prosto lub w kształcie serca.

zapisz
Suknia ślubna z dekoltem amerykańskim z kolekcji Jesus del Pozo 2012

Dla kogo suknia ślubna z dekoltem amerykańskim?

Publikacja

Taki dekolt idealnie sprawdzi się u kobiet z wąskimi ramionami, gdyż optycznie je poszerzy. Dodatkowo, taka suknia uwydatni biust, wiec będzie to najlepszy wybór, jeżeli Panna Młoda ma obfite piersi – suknia ładnie je wyeksponuje, a wiązanie na szyi utrzyma na pożądanej wysokości. Dodatkowym atutem tej sukni jest optyczne wyszczuplenie sylwetki i wydłużenie szyi.

Takiego kroju powinny unikać kobiety z szerszymi, atletycznymi ramionami.

zapisz
Suknia ślubna "Tetuna" z kolekcji White One 2012
zapisz
Suknie ślubne z dekoltem amerykańskim. Kolekcja Agnes Bridal Dream

Jakie dodatki do sukni ślubnej wiązanej na szyi?

Wiązanie na szyi jest tak zdobne samo w sobie, że nie wymaga już dodatkowych wisiorków czy naszyjników. Warto z niego zrezygnować na korzyść bardziej zdobnych kolczyków czy bransoletki. Czytaj więcej o doborze biżuterii do kroju sukni ślubnej.

zapisz
Suknia ślubna z amerykańskim dekoltem z kolekcji Ladybird 2012

Jeżeli szukasz sukni ślubnej z amerykańskim dekoltem, warto zapoznać się z sukniami firmy Agnes, której kolekcja Moonlight zawiera wiele takich projektów.

 

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!