Panna młoda w stylu boho: suknie ślubne z kolekcji Yolan Cris 2014

Najnowszą kolekcja marki Yolan Cris na 2014 nie przypadkiem nosi nazwę “Boho Girl“. Modele z tej kolekcji wyglądają świeżo i naturalnie. Suknie Yolan Cris przeznaczone są dla nowoczesnych panien młodych, które mimo swojej różnorodności kochają styl boho.

Styl boho łączy w sobie różnorodność bohemy i hipisowski luz. W ostatnich latach podbił serca kobiet wolnych i niekonwencjonalnych, otwartych na ciekawą modę.

Suknia ślubna 2014 z kolekcji Boho Girl Yolan Cris

W kolekcji Boho Girl oglądamy piękne kapelusze ślubne, które są kwintesencją tego stylu. Na głowie panny młodej w stylu boho zagościć może także romantyczna, skromna opaska, wianek z żywych kwiatów, bądź samodzielnie występujący, duży kwiat wpięty we włosy.  Styl boho to także wszechobecne koronki, hafty i lekkość tkanin.

Suknia ślubna MANISES z kolekcji Boho Girl Yolan Cris 2014
Suknia ślubna SESTAO z kolekcji Boho Girl Yolan Cris 2014
Suknia ślubna TIVOLI z kolekcji Boho Girl Yolan Cris 2014
Suknia ślubna SALOMON z kolekcji Boho Girl Yolan Cris 2014

Wszystkie suknie z tej kolekcji możesz zobaczyć w galerii: BOHO GIRL YOLAN CRIS. A jeżeli podobają Ci się romantyczne suknie ślubne odsłaniające plecy zajrzyj do artykułu TUTAJ.

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji