Poznaj najnowszą kolekcję Justn Alexander na rok 2016!

Kolekcja Justin Alexander 2016  pojawi się 15-ego kwiatnia 2015 roku, ale możesz być pierwszą Panną Młodą, która zobaczy najnowsze projekty Justin Alexander! Suknie ślubne to ekskluzywne kreacje, czyż nie?

Dowiedz się więcej “Foto: Justin Alexander”
Foto: Justin Alexander
Dowiedz się więcej “Foto: Justin Alexander”
Foto: Justin Alexander

Aby przygotować kolekcję na nowy seezon, zespół skupił się na bogatych fabrykacjach oraz ręcznych zdobieniach. Suknie ślubne są onadczasowe. Luxe Charmeuse, klasyczna koronka z Wenecji, delikatna satyna, miękki tiul i wykwitne haftowane koronki zdobią kreacje ślubne. Każda z koronkowych sukien zapiera dech w piersiach! Wycięcia na plecach dodają kobiecości. Suknie ślubne charakteryzuje wyrafinowana stylistyka. Każdy projekt jest wykonany, aby Panna Młoda była glamour.

Dowiedz się więcej “Foto: Justin Alexander”
Foto: Justin Alexander
Dowiedz się więcej “Foto: Justin Alexander”
Foto: Justin Alexander

Hafty, koronki i piękne wycięcia na plecach to tylko niektóre z pięknych rzeczy, których można oczekiwać od eleganckiej kolekcji. Prrojektant est bardzo podekscytowany najnowszyi projektami. Dowiedz się 15 kwietnia, co ma jeszcze w zanadrzu!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Amara. Credits: Maggie Sottero
Maggie Sottero 2018: kontrasty i romantyzm w jej nowej kolekcji!
Suknie od Megan Sottero są idealne dla wszystkich kobiet. Jej propozycje na 2018 rok to pokaz elegancji i kobiecości tkwiącej w prawidziwych kobietach. To najbardziej romantyczne projekty, dzięki którym poczujesz się jak księżniczka w swoim Wielkim Dniu.
Barrington. Credits: Sottero and Midgley
Sottero i Midgley: najlepsze projekty z kolekcji 2018. Wybierz swój ulubiony!
Kolekcja, która łączy najlepszej jakości materiały wraz z niezwykłymi dodatkami, której nie możesz przegapić. Odkryj, co do zaaferowania ma dla Ciebie marka Sottero and Midgley w 2018!
Style 4005_0001. Credits: Sincerity Bridal
Bądź Panną Młodą w sukni od Sincerity Bridal 2018 i wybierz najwyższej jakości wzornictwo na swój wielki dzień!
To jedna z najbardziej romantycznych kolekcji stworzonych przez Sincerity Bridal, oferująca luksusowe, znakomite i dobrej jakości suknie na sezon 2018. Wybierz jeden z zaprezentowanych przez nas modeli i prezentuj się zjawiskowo na swoim ślubie.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji