Ekskluzywni projektanci i wykwintne suknie w White Gallery London 2017

Od 14 do 16 maja 2017 roku, dziennikarze, projektanci i handlowcy zajmujący się modą ślubną zebrali się na targach mody ślubnej w White Gallery w Londynie. Było to święto stylu, mody i talentu. To wyjątkowe wydarzenie jeszcze bardziej przybliżyło członków ślubnej społeczności. Świat piękna, urody i delikatności zauroczył wszystkich. Dzisiaj za pośrednictwem Zankyou będziecie mieli szansę uczestniczenia w tym wydarzeniu.

W17 4871-3 (1)

W tej galerii znostały zaprezentowane naprawdę wielkie marki White Gallery Londynie Savannah Miller, Karen Willis Holmes, Jesus Peiro, Savin, Zaeem Jamal i Gemy Maalouf, wraz z ponad 80 najbardziej utalentowanych projektantów ślubnych w branży. Nie możemy się doczekać, żeby zaprezentować Wam, co ci luksusowi projektanci mają do zaprezentowania w 2017 roku

Savin
Savin

Na White Gallery zaprezentowała się również Rashimai Jesus Peiro. Ten projektant również czerpie z tradycji bohaemy artystycznej. Te wzory boho prezentują się naprawdę pięknie.

Najbardziej skomplikowany jest strój z haftami- robi wrażenie. Trzeba jednak zaznaczyć, że możesz w niej odnaleźć bardziej proste propozycje- mówiąc inaczej dla każdego coś miłego. Ta marka odpowiada na potrzeby wszystkich Panien Młodych! Nie możesz tego przegapić.

Jesus Peiro

Na White Gallery London zadebiutowały wielkie nazwiska Inglés projektant, Savannah Miller. Miller będzie dressingroom 2018. Są to propozycje dla alternatywnych i twórczych narzeczonych.

To w końcu mistrz stylu cyganerii artystycznej- chyba każda kobieta ma w sobie taką nutę. Warto też zwrócić uwagę na to, że te modele reprezentują styl boho chic, który jest wiecznie modny i wspaniale prezentuje się na ślubach w różnym stylu. Nie bój się skorzystać z tego już dzisiaj. Od propozycji najbardziej artystycznych przez pomysły cechujące się większą prostotą (ach ten kolor kości słoniowej, on jest taki klasyczny i elegancki). Wszystko o sukniach Savannah Millera- są cudowne i piękne! Nie możesz tego przegapić!

Raishma Bridal
Raishma Bridal

White Gallery Londyn powitało projektantów z całego świata w tym znaną Australijkę Karen Willis Holmes. Jej sukienki na 2017 rok są bardzo nowoczesne. Są mieszanką tradycyjnych jak i współczesnych trendów. Są to kobiece i wyszukane wzory

Karen Willis Holmes
Karen Willis Holmes

To przedsięwzięcie nie kończy się tylko na sukniach! Co to to nie! Na White Gallery London możesz zaobserwować również propozycje innych akcesoriów ślubnych, które przecież są nieodłącznym elementem ślubnej stylizacji. Szlachetna biżuteria i akcesoria przeniosą narzeczonych do innego świata.

Był to również wielki powrót jubilerskiej marki Halo & Co , która ma ponadczasową tradycję.

Halo and Co
Halo and Co

Te targi przedefiniują modę ślubną na rok 2017. Wszyscy, którzy liczą się w biznesie ślubnym pojawią się na tych targach. White Gallery na to kilka dni przekształci się w ślubne królestwo. Jest to wydarzenie zamknięte i typowo hadlowe!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Rosa Clará. Credits: Barcelona Bridal Fashion Week
Suknie ślubne Rosa Clara 2018: kolekcja najbardziej romantyczna jaką kiedykolwiek widziałaś!
Ta kolekcja zrobi wrażenie na każdej kobiecie. Mają w sobie wielką lekkość. Wybierz to ubranie, które najbardziej do Ciebie pasuje!
Style 9890. Credits: Justin Alexander Signature
Najbardziej wyszukane projekty sukien ślubnych Justina Alexander Signature 2018. Nie będziesz mogła się oprzeć!
W tych projektach dekolty prezentują się niezwykle elegancko. Przypominają modę z czasów królowej Anny. Projektant Justin Alexander Signature 2018 wykorzystał również gipurę, która nadaje szyku wykończeniom dekoltów- to prezentuje się w naprawdę wyjątkowy sposób.
Credits: Sweetheart
Sweetheart 2018: nowa kolekcja dla najbardziej romantycznych narzeczonych
Podkreśl figurę, wybierając jedną z tych przepięknych kreacji i stań się najbardziej romantyczną Panną Młodą!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji