• Magazyn
  • Panna Młoda
  • London Bridal Week i White Gallery: to wszystko podczas 'Super-Show' w Wielkiej Brytani

London Bridal Week i White Gallery: to wszystko podczas 'Super-Show' w Wielkiej Brytani

Ponad 250 wiodących światowych projektantów i producentów, a także ponad 3000 detalicznych sprzedawców ślubnych, wydarzenie to dało wszystkim zaangażowanym w to możliwość zaprezentowania swoich najnowszych kolekcji.

  • Style sukien
  • Trendy

Kilka tygodni temu odbyło się światowe wydarzenie poświęcone kilku najbardziej inspirującym projektom z działu ślubnego. Bez obaw, dla tych którzy nie mieli wystarczająco szczęścia, aby dołączyć do London Bridal Week lub White Gallery, wszystkie szczegóły znajdą właśnie tu.

Od niedzieli 25 marca do wtorku 27 marca, najbardziej skuteczni i prestiżowi projektanci ślubni, producenci, sprzedawcy detaliczni i dziennikarze prasy międzynarodowej spotkali się na najnowszym wydarzeniu ślubnym w ExCel w Londynie.  Dla podekscytowanych zbliżającym się w maju ślubem brytyjskiej pary królewskiej, nie można było znaleźć lepszego miejsca. Pokaz otrzymał ogromną ilość pozytywnych opinii od sprzedawców detalicznych, prasy i projektantów ślubnych między innymi za zaoferowanie pięknej lokalizacji z łatwością przemieszczania się między dwoma pokazami w ciągu dnia. Według Joshuę Grimsa, kierownika sprzedaży w THEIA: „sprawiło to jeszcze większy zachwyt u przybyłych”

Tego dnia powitano ponad 250 czołowych projektantów i producentów z całego świata oraz ponad 3000 sprzedawców detali ślubnych. Przybyli podczas wydarzenia zaprezentowali swoje najnowsze kolekcje oraz doświadczyli próby generalnej przed nadchodzącym sezonem mody ślubnej.

The Fashion Show Theatre

Należy podkreślić, że do wydarzenia włączył się The Fashion Show Theatre, który był obecny podczas trwania całego wydarzenia. Podczas tego pokazu widownia jako pierwsza zobaczyła nowe trendy ślubne, style i materiały.  Sassi Holford, Alan Hannah, Savin i Morilee poprowadzili prywatne pokazy wybranych przedstawicieli prasy i ślubnych sprzedawców detalicznych. Kolejne zostały zaprezentowane kuratorskie pokazy projektantów takich jak: Anny Lin, Brian Chen, Catriona Garforth, Charlotte Balbier, Eliza Jane Howell, Hazaar of London i  Ivory & Co Bridal oraz pokazy dla nowożeńców: Bianco Evento, Casablanca, Dando London, Diane Legrand, Ellis Bridals, Gino Cerutti, Morilee i Ronald Joyce.

zapisz
Anny Lin

Bridal Retail Success Academy

Podczas London Bridal Week także świętowano sukces  Bridal Retail Success Academy, a sprzedawcy detaliczni mogli wysłuchać motywującego przemówienia, wygłoszonego przez eksperta w tej dziedzinie.

Konsultantka ds. różnorodności- Nova Reid przedstawiła wnikliwe pytania i odpowiedzi na temat rozmaitości w przemyśle ślubnym, podczas gdy cyfrowy ekspert- Warren Knight tłumaczył,  jak zbudować swoją społeczną strategię w biznesie ślubnym. Sprzedawcy detaliczni mogli również uczestniczyć w sesji poprowadzonej w cztery oczy z przemysłowym ekspertem w zaprezentowanej Klinice Rozwoju Biznesu, gdzie właściciel ślubnej firmy- Abi Neill rozmawiał o tym, jak radzić sobie zarówno z pozytywnymi, jak i negatywnymi recenzjami w internecie.

Po sukcesie London Bridal Week and White Gallery , gospodarze pokazu mieli ekscytujące plany na przyszłość. Dyrektor wydarzenia- Alex Butler powiedział „bazując na sukcesie tegorocznego wydarzenia, zapowiadamy kolejny London Bridal Fashion Week w 2019 roku. Odbędzie się on we współpracy i partnerstwie z czołowymi organizacjami, autorytetami mody ślubnej i na podstawie publikacji. Skupiamy się na docenieniu najlepszych w Wielkiej Brytanii, obok rozwijającej się bazie międzynarodowych projektantów, producentów i  opowiadając się za wysokiej jakości produktami mody ślubnej stworzonymi przez naszą branżę.

Tych którzy stracili okazję uczestniczenia w wydarzeniu, uspokajamy, następne wydarzenie odbędzie się już za rok, w dniach od 24 do 25 marca 2019 roku!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!