Bukiety ślubne na wiosnę

Nadeszła długo przez wiele osób oczekiwana wiosna. Mimo, że za oknem nie zawsze jest wiosennie, to pierwsze kwiaty już budzą się do życia. Ta pora roku obfituje w największą ilość różnorodnych roślin, które niestety nie są dostępne w innym okresie.

Panna Młoda biorąca ślub wiosną ma tę wspaniałą możliwość wyboru wiosennych kwiatów, a my mamy dla niej kilka propozycji, zobaczcie sami!

Źródło: Studio Florystyczne

Bukiet ślubny numer 1. został wykonany z pomarańczowo-żółtych jaskrów, bordowych i czerwonych róż oraz zielonych owocostanów dziurawca. Całość uzupełniona jest delikatnymi, bladoróżowymi kwiatostanami chamelaucjium – potocznie zwanym vax’em.

Źródło: Studio Florystyczne

Bukiet numer 2 to niezwykle prosta a jednocześnie efektowna wiązanka ślubna. Bukiet skomponowany jest jedynie z czerwono-czarnych kwiatów anemonów. Całość delikatnie wykończona kryzą z bluszczu pospolitego.

Źródło: Studio Florystyczne

 

Ta wiązanka ślubna w kontrastowych barwach została wykonana z biało-czarnych anemonów, malinowych, pełnych tulipanów, różowych oraz kremowych róż. Bukiet został otoczony kryzą z drobnych, delikatnie różowych kwiatostanów jaśminu.

Źródło: Studio Florystyczne

Do tego bukietu posłużono się tylko fioletowymi tulipanami w dwóch odcieniach oraz owocostanami bluszczu pospolitego. Całość wykończona wrzosową- prostą i jednocześnie elegancką-wstążką.

Źródło: Pracownia Florystyczna

Do wykonania tej ostatniego bukietu ślubnego wykorzystano fioletowe tulipany, różowe róże oraz kwiatostany szafirków. Całość została wykończona turkusową taśmą ozdobną z perełkami.

Autor: Ekspert portalu abcslubu.pl – Mateusz Mąka ze Studia Florystycznego Lucyny Koźmińskiej-Pałki / Bukiety: Eksperci portalu abcslubu.pl – Lucyna Koźmińska-Pałka i Mateusz Mąka / Studio Florystyczne

Źródło: abcslubu.pl/www.abcslubu.pl/www.facebook.com/abcslubu/

Jeżeli podobają Ci się kolorowe bukiety ślubne, koniecznie zobacz bukiety dla Panny Młodej w kolorze w nasze galerii.

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Bukiety ślubne z drewna BALSA
Bukiety ślubne z drewna BALSA
Bukiety, stworzone z kwiatów powstałych z drewna balsa, są świetną alternatywą dla tradycyjnych bukietów. Są tanie, dużo lżejsze i jednocześnie dostępne niezależnie od sezonu....
Romantyczne bukiety ślubne w kolorze różowym
Romantyczne bukiety ślubne w kolorze różowym
Bukiet ślubny jest nieodłączny elementem Panny Młodej, dodaje jej wdzięku i moc uroku. Wybór kwiatów, ich kolorów i odcieni jest naprawdę ogromny!
Oryginalne bukiety ślubne - 5 propozycji
Oryginalne bukiety ślubne - 5 propozycji
Bukietu ślubnego nie można lekceważyć, ponieważ jest to jeden z ważniejszych elementów stylizacji Panny Młodej, tuż za suknią ślubną. Zobacz, jak wyglądają oryginalne i ciekawe bukiety ślubne.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji