Wyrafinowane detale w nowej kolekcji Sottero i Midgley jesień-zima 2018-2019. Odkryj to!

 • Ta nowoczesna balowa suknia księżniczki ma koronkowy stanik z paciorkami, podkreślony kryształami Swarovskiego, na wielopoziomowej tiulowej spódnicy obszytej włosiem końskim. Zroszony motyw koronki zdobi unikalny dekolt złudzonego klejnotu i złudzenie oświadczenia z powrotem. Wykończone kryształowymi guzikami i zapięciem na suwak.

<a href="https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/ariya/11516">Sottero and Midgley</a>
 • Ta suknia ślubna Talin Stretch Crepe przywołuje stary hollywoodzki blask, w tym rękawy z kapturkiem i złudzenie otwarte z akcentami w koralikach i kryształami Swarovskiego. Złudzenia wycinane w ozdobnym dekolcie z biżuterią dopełniają tę seksowną, ale elegancką osłonę. Wykończone kryształowymi guzikami, które ciągną się od suwaka do dołu.

<a href="https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/arleigh-rose/11517">Sottero and Midgley</a>
 • Romantyczne motywy koronkowe dryfują nad czystym gorsetem tej swobodnej sukni ślubnej typu fit-and-flare, unosząc się w całej koronkowej spódnicy. Paski Iluzji przesuwają się od ukochanego dekoltu do tylnej części dziurki od iluzji, oba podkreślone koronkowymi motywami. Wykończone zapinanymi guzikami na suwak.

<a href="https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/avonte/11518">Sottero and Midgley</a>
 • Ta wspaniała suknia ślubna dla księżniczki ma połyskujący tiulowy stanik z delikatnymi koralowymi wzorami, sięgającymi do obszernej tiulowej spódniczki z balowej spódnicy. Zroszony paseczki spaghetti przesuwają się od ukochanego dekoltu do seksownego dekoltu w kształcie litery V. Wykończone kryształowymi guzikami na suwak. Ocieplane rękawy z rękawami z motywem koralików, sprzedawane osobno.
<a href="https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/boston/11519">Sottero and Midgley</a>
 • Same motywy koronki i koronki składają się z bocznych wypustek, zwrotu z tyłu i zapięcia w aksamitną suknię ślubną z aksamitu, tworząc wyjątkowo seksowny wygląd. Eleganckie ramiączka dopełniają złuszczający dekolt. Pokryty tkaniną z Inessy Jersey, który podkreśla sylwetkę. Wykończone zapinanymi guzikami na suwak.
<a href="https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/bradford/11521">Sottero and Midgley</a>
 • Motywy koronki i koronki składają się z bocznych wypustek, zwrotu z napisem i tresury w tej sukni ślubnej z krepy Vesna, tworząc wyjątkowo seksowny wygląd. Eleganckie ramiączka dopełniają złuszczający dekolt. Pokryty tkaniną z Inessy Jersey, który podkreśla sylwetkę. Wykończone zapinanymi guzikami na suwak.

<a href="https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/bradford-rose/11522">Sottero and Midgley</a>
 • Ta zapierająca dech w piersiach suknia ślubna Carlo Satin ma długie rękawy z wyrazistymi detalami i koralikami z iluzji. Kryształy Swarovskiego zdobią talię nad falującą, plisowaną spódnicą z kieszeniami. W komplecie z iluzją, pogrążając dekolt w szpic i z powrotem. Kryte i kryształowe guziki prowadzą od suwaka do dołu.

<a href="https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/brennon/11523">Sottero and Midgley</a>
 • Ta seksowna suknia ślubna ma stanik z aksamitnymi koronkowymi motywami, unoszący się w dopasowaną spódnicę z błyszczącego tiulu. W komplecie z bez ramiączek ukochanym dekoltem. Wykończone zapinanymi guzikami na suwak. Podszyta krojem do majtkowania dla figuralno-dopasowanego kroju. Rękawy Iluzji z motywem koralików zdobione osobno.

<a href="https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/brette/11524">Sottero and Midgley</a>
  • Połyskujące koronkowe motywy ślizgają się po przeplatającym się tiulu i Inessie Jersey w tej swobodnej sukni ślubnej typu fit-and-flara, ozdobionej miłosnym dekoltem i iluzjonistyczną czernią z akcentowanymi koronkowymi motywami. Pociąg w kształcie płatka dodaje niepowtarzalnego romansu temu wyglądowi. Wykończone perłowymi guzikami i zapięciem na suwak. Opaski Illusion z motywami koronki są sprzedawane osobno.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/canton/11526&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Ta połyskująca suknia ślubna z linii A składa się z unikalnego tiulu, z koralikowanymi motywami akcentującymi seksowny stanik. Zroszony pasek spaghetti dopełniają iluzji pogrążone w dekolcie w kształcie litery V, złudzenie wciskające boczne wypustki i V-back. Wykończone zakrytymi guzikami i zapięciem na suwak.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/chad/11528&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Przepiękne koronkowe motywy kaskadowe nad tiulem w eleganckiej sukni ślubnej z długim rękawem, długim rękawem, dekoltem w kształcie litery V i iluzorycznym v-back. Dopasowana do sylwetki spódnica posiada podwójny pociąg z iluzją. Podszyta krojem do majtkowania dla figuralno-dopasowanego kroju. Wykończone zapinanymi guzikami na suwak.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/dakota/11529&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Przepiękne koronki zdobią kaskadę nad tiulem w tej eleganckiej sukni ślubnej, uzupełniając rękawy iluzji, dekolt w szpic i złudzenie z tyłu. Dopasowana do sylwetki spódnica posiada podwójny pociąg z iluzją. Podszyta krojem do majtkowania dla figuralno-dopasowanego kroju. Wykończone zapinanymi guzikami na suwak.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/dakota-rose/11609&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Ta romantyczna suknia ślubna księżniczki posiada stanik z paciorkami i kryształkami Swarovskiego na tiulowej spódnicy balowej. W komplecie z bez ramiączek ukochanym dekoltem. Wykończone kryształowymi guzikami na suwak. Kurtka Illusion obszyta koralikami i kryształy Swarovski sprzedawane osobno.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/dusty/11530&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Eleganckie koronkowe motywy spływają kaskadą na tę suknię ślubną z rękawami, akcentując złudzenie pogrążone w dekolcie w szpic i dziurkę od klucza z tyłu obszywaną iluzją. Koronkowe rękawy z efektami iluzji mają mankiety z dzwoneczkami, które nadają im wyjątkowy, romantyczny nastrój. Podszyty dżetami z Inessy Jersey, wykończony kryształowymi guzikami i zapięciem na suwak. Odpinane kokardki Chic Organza z koralikowanymi motywami dołączonymi do tego stylu dla dodania kobiecego akcentu.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/ekaterina/11532&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Zroszony haft i kryształy Swarovskiego tańczą nad stanikiem tej linii A, uzupełniając klejnot iluzji nad pogrążonym w miłosnym dekoltem dekoltem, iluzjonistycznymi kapturkami i gałką w plecach przyciętymi w iluzję. Elegancka spódnica z tiulu i krepy dopełnia tej inspirowanej stylem vintage sukni ślubnej. Wykończone kryształowymi guzikami i zapięciem na suwak.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/ezra/11533&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Zroszony haft i kryształy Swarovskiego tańczą nad gorsetem tej linii A, kończąc złudzenie dekoltu z biżuterią i rękawy z kapturkiem. Elegancka spódnica z tiulu uzupełnia tę skromną suknię ślubną inspirowaną stylem vintage. Wykończone zapięciem na suwak.
&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/ezra-rose/11534&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Ta inspirowana stylem vintage suknia ślubna z płaszcza, inspirująca stylem vintage i staroświeckim hollywoodzkim paciorkami, ma zawijasy z koralików i kryształków Swarovskiego nad tiulem. Skomplikowany beadwork na tiulu uzupełnij rękawy zimnego ramienia, dekolt w szpic i olśniewającą złuszczoną kopertę. Odpinany zroszony element dodaje wyjątkowy akcent tej uroczej sukni. Wykończone kryształowymi guzikami na suwak.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/georgina/11535&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Ta dramatyczna suknia ślubna księżniczki zawiera warstwy koronkowych motywów, cekinowego tiulu i teksturowanego tiulu, z koralikami wzdłuż gorsetu. W komplecie z prostym dekoltem z miłym dekoltem i koronkowymi motywami. Wykończone kryształowymi guzikami na suwak i wewnętrzne zapięcie na gorset. Iluzyjne rękawy z odkrytymi ramionami z motywem koronki są sprzedawane osobno.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/glenn/11536&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Składający się z romantycznej i wyrafinowanej krepy w stylu Chardon, suknia ślubna z płaszcza zawiera pociąg z wycinanką z iluzji, ozdobioną koronkowymi motywami. Ramiączka z paseczkami w kształcie spaghetti uzupełniają ukochany dekolt i iluzję tyłu gałki, oba podkreślone koronkowymi motywami. W komplecie koralikowane wykończenia wzdłuż talii. Wykończone kryształowymi guzikami i zapięciem na suwak. Odłączany pociąg iluzji z rękawami na zimno na ramionach sprzedawany oddzielnie.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/hayward/11538&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Ta wyjątkowa suknia ślubna z płaszcza zawiera modne motywy koronki rozproszone wśród kryształów Swarovskiego i geometrycznych ozdób. Koronkowe ramiączka przesuwają się od dekoltu w kształcie litery &quot;V&quot; w seksowne krzyżujące się plecy z dziurką od klucza. Wykończone zapinanymi guzikami na suwak.


&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/holden/11540&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Piękne koronkowe motywy i kryształy Swarovskiego zdobią zwykły stanik tej księżnicznej sukni ślubnej, dopełniając iluzję pogrążając się w dekolt w szpic, iluzoryczne rękawy i iluzoryczne plecami. Spódnica Ballgown z Olya Mikado. Wykończone kryształowymi guzikami na suwak.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/huntington/11541&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Ta seksowna suknia ślubna zawiera ultra-romantyczną koronkową koszulkę York, dodającą niepowtarzalną teksturę do warstwowej spódnicy w stylu &quot;fit-and-flare&quot;. Ramiączka z paseczkami w kształcie spaghetti uzupełniają ukochany dekolt i iluzję tyłu gałki, oba podkreślone koronkowymi motywami. Wykończone kryształowymi guzikami na suwak.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/jackson/11542&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Olśniewające, koronkowe motywy i kryształki Swarovskiego walcują nad stanikiem tej sukni ślubnej, uzupełniając bez ramiączek ukochany dekolt. Tiulowa spódnica w flauszu wykończona beadingiem i włosiem końskim. Wykończony z zamknięciem gorsetu. Rękawy Iluzji z motywem koralików zdobione osobno.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/jefferson/11543&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Szykowna i seksowna, luźna suknia ślubna w stylu &quot;fit-and-flare&quot; z geometrycznymi koronkowymi motywami na tiulu. Koronkowe motywy zdobią złudzenie, pogrążając ukochany dekolt i złuszczoną szufelkę. Wykończone kryształowymi guzikami i zapięciem na suwak. Rękawy poezji Illusion akcentowane w koronki motywy sprzedawane osobno.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/kingsley/11546&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Niepowtarzalne, koronkowe motywy walca nad tiulem w tej romantycznej sukience ślubnej typu A, uzupełniającej bez ramiączek ukochany dekolt. Subtelne motywy koronki dopełniają zapierającą dech w piersiach linię tego eleganckiego stylu. Wykończone zapinanymi guzikami na suwak i wewnętrzne zapięcie na gorset. Zakolanówki Illusion z koralikowanymi motywami można nosić na ramieniu lub z boku, sprzedawane osobno.


&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/laramie/11548&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Marzycielskie motywy koronek dryfują po całej koronki i koszulce Yorka w tej suknie ślubnej boho, z pociągiem iluzji. Kryształy Swarovskiego przycinają złudzenie rękawy z zimnego ramienia, złudzenie dekoltu w kształcie litery &quot;V&quot; i złudzenie wsuwające się w unikalne geometryczne motywy z koralików. Wykończone kryształowymi guzikami na suwak.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/lynnis/11550&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Wyjątkowa i kapryśna wersja księżniczki balowej, ta olśniewająca suknia ślubna ma połyskujące tiulowe tiulowe cekiny nad cekinowym tiulem. W komplecie z ukochanym dekoltem i dołączonym paciorkami wykonanymi z kryształów Swarovskiego. Wykończony wewnętrznym gorsetem i zakrytymi guzikami, które ciągną się od suwaka do dołu. Migoczące tiulowe rękawy z zimnego ramienia przymocowane do kryształowych pasków spaghetti Swarovski są sprzedawane osobno.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/magdalyn/11551&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Przepiękne koronkowe motywy kaskadowe nad tiulem w sukni ślubnej z płaszcza. Zroszony pasek spaghetti przesuwa się z ukochanego dekoltu w unikalny detal złudzenia na otwartym grzbiecie. Wykończone zapinanymi guzikami na suwak. Obcisły tiulowy overskirt obszyty włosiem końskim sprzedawany oddzielnie. Pasek z paciorkami akcentowany w kryształach Swarovskiego sprzedawany oddzielnie. 

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/marcelle/11553&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Zroszony haft i kryształy Swarovskiego tańczą nad cekinowym tiulem w tej olśniewającej królewskiej balowej sukni. Złudzenie pogrążone w dekolcie w szpic, zdobione ramiączka i kwadratowy tył dodają wyszukanej elegancji tej sukni ślubnej. Wykończone kryształowymi guzikami i zapięciem na suwak.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/maven/11556&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Ta tiulowa suknia ślubna typu &quot;fit-and-flara&quot; ma eleganckie motywy koronki akcentowane delikatnymi perełkami i cekinami. W komplecie z iluzją z powrotem z wyciętymi bokami i złudzeniem pogrążającym się w dekolcie miłosnym, z akcentowanymi koronkowymi motywami. Wykończone kryształowymi guzikami na suwak. Kurtka dziurka od Illusion z motywami koronki jest sprzedawana osobno.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/memphis/11557&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Lśniące motywy koronki i kryształy Swarovskiego zdobią stanik tej seksownej sukni ślubnej typu fit-and-flare, uzupełniając iluzję pogrążonego w dekolcie miłosnego dekoltu, spodni do spaghetti i gałki do tyłu. Subtelny beading wykończony tiulem i spódnicą z włosia końskiego. Wykończone zapinanymi guzikami na suwak.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/nouvelle/11559&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Ta romantyczna suknia ślubna posiada unikalną koronkę na tiulu. Szykowne ramiączka spaghetti przesuwają się od ukochanego dekoltu do iluzji, z akcentowanymi koronkowymi motywami. Wykończone kryształowymi guzikami na suwak.
&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/olson/11560&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Elegancka suknia ślubna księżniczki z niepowtarzalnymi detalami, ta Carls Satinowa suknia balowa posiada stanik z koralikami i kryształami Swarovskiego. W komplecie z dekoltem bez ramiączek. Wykończone kryształowymi guzikami ciągnącymi się od suwaka do dołu.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/phoenix/11561&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Ta wspaniała suknia ślubna w stylu &quot;fit-and-flare&quot; składa się z tiulu i toskańskiej organzy. Ma efektowne, koronkowe motywy na teksturowanej koronce. Ozdobione paciorkami ramiączka przesuwają się od ukochanego dekoltu do unikalnej iluzji z tyłu ozdobionej koronkowymi motywami. Wykończone perłowymi guzikami na suwak. Ocieplane rękawy Iluzje z akcentami koronki w tym stylu dodają kobiecości.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/portia/11562&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Ta wyjątkowa suknia ślubna przywołuje stary hollywoodzki blask, z błyszczącymi warstwami eterycznego tiulu. Zroszony motyw z Krysztali Swarovskiego na dekolcie z jednym ramieniem przesuwa się w przepiękny detal z tyłu. Rozcięcie na wysokości uda i pasek z koralikami uzupełniają spódnicę w linii A. Podszewka z body dopasowana do figury, wykończona zapięciem na suwak.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/ronelle/11563&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Koronkowe motywy koronki i kryształy Swarovskiego tańczą nad tiulem w wyrafinowanej sukni ślubnej typu fit-and-flary. Zroszony paseczki spaghetti przesuwają się od złudzenia, pogrążając ukochany dekolt w plecy z iluzji, oba podkreślone koralowymi motywami. Wykończone zapinanymi guzikami na suwak. Ocieplane rękawy z wycięciem na biodrach z motywem koronki są sprzedawane osobno.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/ross/11564&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Suknia ślubna w stylu księżniczki z detalami boho, ta suknia balowa zawiera stójkowaty koronkowy stanik akcentowany w kryształach Swarovskiego na satynowej spódnicy Shimmer. Zwijane ramiączka spaghetti przesuwają się od dekoltu w kształcie litery &quot;V&quot; do tyłu. Wykończone kryształowymi guzikami na suwak. Welon tiulowy akcentowany w beading sprzedawane osobno.


&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/saylor/11566&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Suknia ślubna w stylu księżniczki ze szczegółami boho, ta balowa suknia ma na sobie koronkowy stanik z aksamitką w kryształach Swarovskiego na tiulowej spódnicy. Zwijane ramiączka spaghetti przesuwają się od dekoltu w kształcie litery &quot;V&quot; do tyłu. Wykończone kryształowymi guzikami i zapięciem na suwak.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/saylor-rose/11568&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Eleganckie, koronkowe motywy tańczą nad tiulem w tej swobodnej sukni ślubnej typu fit-and-flara, przycinającej panele z iluzją i dekolt w kształcie litery &quot;V&quot;. Zroszony paseczki spaghetti tworzą unikalny efekt podwójnego krzyża w otwartym plecach. Wykończone zapinanymi guzikami na suwak.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/sullivan/11569&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Efektowne i wyrafinowane, ta suknia ślubna typu fit-and-flare zawiera wszystkie koronki na topie z tiulu i Inessie Jersey, z koronką iluzji zawierającą klejnotowy dekolt, rękawy i kwadratowe plecy. Wykończone perłowymi guzikami na suwak.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/sutton/11571&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Ta nowoczesna księżniczkowa suknia balowa z eleganckim i wyrafinowanym stylem charakteryzuje się tiulowym tiulem o cekinowym splocie nad cekinowym tiulem. Kryształy Swarovskiego akcentują dołączony paciorkami pasek i spaghetti, uzupełniając subtelny dekolt i dekolt w kształcie litery V. Wykończone kryształowymi guzikami na suwak. Brokatowa kurtka typu bolerko z przeplatanym brokatem sprzedawana jest oddzielnie.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/vidette/11572&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
 • more 33+

Lato sprzyja nie tylko sezonowi ślubnemu i samym uroczystością, ale również zaręczynom. Wszystkie panie, które właśnie teraz wypowiadają słowa “tak, chcę”, już za moment wpadną w szał przygotowań, rozpoczynając je od przeglądania katalogów z sukniami ślubnymi. Nie ma się co dziwić – na ten moment wiele kobiet czeka la-ta-mi! Nikt jednak nie będzie przeszukiwał starych kolekcji, bo przecież ślub planowany na 2019 rok, musi być jak najbardziej w trendzie, więc i najmodniejsze kreacje są tu mile widziane.

Wielu projektantów już zaprezentowało swoje kolekcje na sezon zimowy 2018-2019, dzięki czemu możemy obserwować kierunki i trendy, które będą rządzić w kolejnym sezonie ślubnym. Jedną z marek, która pochwaliła się już swoimi propozycjami jesienno – zimowymi jest Sottero i Midgley.

Twój wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowej sukni ślubnej. Sottero i Midgley

W tej galerii prezentujemy projekty, które składają się na nową kolekcją sukien ślubnych Sottero i Midgley. To tu możesz wybrać wyjątkowy look na swój wielki dzień. Wśród propozycji znajdziesz szeroki wybór wzorów, które cechują się oszałamiającymi detalami. Suknia o kroju syreny, podkreśli walory kobiecej sylwetki. Księżniczki to połączenie tkanin charakteryzujących się przepychem i niezwykłym połyskiem. Oczywiście projektanci zadbali o różnorodne dekolty, dzięki czemu każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Sottero i Midgley to kunszt i nienaganna estetyka.

Skomentuj artykuł

43 Maggie Sottero wiosna-lato 2018: klasyk odnowiony z najnowszymi trendami
Maggie Sottero wiosna-lato 2018: klasyk odnowiony z najnowszymi trendami
Odkryj wszystkie trendy proponowane przez jedną z najważniejszych firm ślubnych na całym świecie. Pokochasz to!
31 Suknie ślubne Oscar de la Renta 2018: nowe pełene elegancji i oryginalności!
Suknie ślubne Oscar de la Renta 2018: nowe pełene elegancji i oryginalności!
Delikatność i dbałość o szczegóły w nowej kolekcji sukien ślubnych Óscar de la Renta 2018. Nie przegap!
61 Olśniewające projekty dla Panien Młodych od Sincerity Bridal 2018. Będziesz najbardziej pożądaną Panną Młodą!
Olśniewające projekty dla Panien Młodych od Sincerity Bridal 2018. Będziesz najbardziej pożądaną Panną Młodą!
Selektywnie wybrane trendy mody ślubnej zaprezentowane przez międzynarodową markę specjalizującą się w swojej branży od kilku dekad. Skusisz się?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji