• Magazyn
  • Panna Młoda
  • Wyrafinowane detale w nowej kolekcji Sottero i Midgley jesień-zima 2018-2019. Odkryj to!

Wyrafinowane detale w nowej kolekcji Sottero i Midgley jesień-zima 2018-2019. Odkryj to!

Kolekcja stworzona z myślą o kobietach, które chcą pokazać spektakularny look w jednym z najważniejszych dni swojego życia.

  • Style sukien
  • International
  • Sottero & Midgley

Lato sprzyja nie tylko sezonowi ślubnemu i samym uroczystością, ale również zaręczynom. Wszystkie panie, które właśnie teraz wypowiadają słowa “tak, chcę”, już za moment wpadną w szał przygotowań, rozpoczynając je od przeglądania katalogów z sukniami ślubnymi. Nie ma się co dziwić – na ten moment wiele kobiet czeka la-ta-mi! Nikt jednak nie będzie przeszukiwał starych kolekcji, bo przecież ślub planowany na 2019 rok, musi być jak najbardziej w trendzie, więc i najmodniejsze kreacje są tu mile widziane.

Publikacja

Wielu projektantów już zaprezentowało swoje kolekcje na sezon zimowy 2018-2019, dzięki czemu możemy obserwować kierunki i trendy, które będą rządzić w kolejnym sezonie ślubnym. Jedną z marek, która pochwaliła się już swoimi propozycjami jesienno – zimowymi jest Sottero i Midgley.

Twój wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowej sukni ślubnej. Sottero i Midgley

W tej galerii prezentujemy projekty, które składają się na nową kolekcją sukien ślubnych Sottero i Midgley. To tu możesz wybrać wyjątkowy look na swój wielki dzień. Wśród propozycji znajdziesz szeroki wybór wzorów, które cechują się oszałamiającymi detalami. Suknia o kroju syreny, podkreśli walory kobiecej sylwetki. Księżniczki to połączenie tkanin charakteryzujących się przepychem i niezwykłym połyskiem. Oczywiście projektanci zadbali o różnorodne dekolty, dzięki czemu każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Sottero i Midgley to kunszt i nienaganna estetyka.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Wyrafinowane detale w nowej kolekcji Sottero i Midgley jesień-zima 2018-2019. Odkryj to!