Wyrafinowane detale w nowej kolekcji Sottero i Midgley jesień-zima 2018-2019. Odkryj to!

 • Ta nowoczesna balowa suknia księżniczki ma koronkowy stanik z paciorkami, podkreślony kryształami Swarovskiego, na wielopoziomowej tiulowej spódnicy obszytej włosiem końskim. Zroszony motyw koronki zdobi unikalny dekolt złudzonego klejnotu i złudzenie oświadczenia z powrotem. Wykończone kryształowymi guzikami i zapięciem na suwak.

<a href="https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/ariya/11516">Sottero and Midgley</a>
 • Ta suknia ślubna Talin Stretch Crepe przywołuje stary hollywoodzki blask, w tym rękawy z kapturkiem i złudzenie otwarte z akcentami w koralikach i kryształami Swarovskiego. Złudzenia wycinane w ozdobnym dekolcie z biżuterią dopełniają tę seksowną, ale elegancką osłonę. Wykończone kryształowymi guzikami, które ciągną się od suwaka do dołu.

<a href="https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/arleigh-rose/11517">Sottero and Midgley</a>
 • Romantyczne motywy koronkowe dryfują nad czystym gorsetem tej swobodnej sukni ślubnej typu fit-and-flare, unosząc się w całej koronkowej spódnicy. Paski Iluzji przesuwają się od ukochanego dekoltu do tylnej części dziurki od iluzji, oba podkreślone koronkowymi motywami. Wykończone zapinanymi guzikami na suwak.

<a href="https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/avonte/11518">Sottero and Midgley</a>
 • Ta wspaniała suknia ślubna dla księżniczki ma połyskujący tiulowy stanik z delikatnymi koralowymi wzorami, sięgającymi do obszernej tiulowej spódniczki z balowej spódnicy. Zroszony paseczki spaghetti przesuwają się od ukochanego dekoltu do seksownego dekoltu w kształcie litery V. Wykończone kryształowymi guzikami na suwak. Ocieplane rękawy z rękawami z motywem koralików, sprzedawane osobno.
<a href="https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/boston/11519">Sottero and Midgley</a>
 • Same motywy koronki i koronki składają się z bocznych wypustek, zwrotu z tyłu i zapięcia w aksamitną suknię ślubną z aksamitu, tworząc wyjątkowo seksowny wygląd. Eleganckie ramiączka dopełniają złuszczający dekolt. Pokryty tkaniną z Inessy Jersey, który podkreśla sylwetkę. Wykończone zapinanymi guzikami na suwak.
<a href="https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/bradford/11521">Sottero and Midgley</a>
 • Motywy koronki i koronki składają się z bocznych wypustek, zwrotu z napisem i tresury w tej sukni ślubnej z krepy Vesna, tworząc wyjątkowo seksowny wygląd. Eleganckie ramiączka dopełniają złuszczający dekolt. Pokryty tkaniną z Inessy Jersey, który podkreśla sylwetkę. Wykończone zapinanymi guzikami na suwak.

<a href="https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/bradford-rose/11522">Sottero and Midgley</a>
 • Ta zapierająca dech w piersiach suknia ślubna Carlo Satin ma długie rękawy z wyrazistymi detalami i koralikami z iluzji. Kryształy Swarovskiego zdobią talię nad falującą, plisowaną spódnicą z kieszeniami. W komplecie z iluzją, pogrążając dekolt w szpic i z powrotem. Kryte i kryształowe guziki prowadzą od suwaka do dołu.

<a href="https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/brennon/11523">Sottero and Midgley</a>
 • Ta seksowna suknia ślubna ma stanik z aksamitnymi koronkowymi motywami, unoszący się w dopasowaną spódnicę z błyszczącego tiulu. W komplecie z bez ramiączek ukochanym dekoltem. Wykończone zapinanymi guzikami na suwak. Podszyta krojem do majtkowania dla figuralno-dopasowanego kroju. Rękawy Iluzji z motywem koralików zdobione osobno.

<a href="https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/brette/11524">Sottero and Midgley</a>
  • Połyskujące koronkowe motywy ślizgają się po przeplatającym się tiulu i Inessie Jersey w tej swobodnej sukni ślubnej typu fit-and-flara, ozdobionej miłosnym dekoltem i iluzjonistyczną czernią z akcentowanymi koronkowymi motywami. Pociąg w kształcie płatka dodaje niepowtarzalnego romansu temu wyglądowi. Wykończone perłowymi guzikami i zapięciem na suwak. Opaski Illusion z motywami koronki są sprzedawane osobno.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/canton/11526&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Ta połyskująca suknia ślubna z linii A składa się z unikalnego tiulu, z koralikowanymi motywami akcentującymi seksowny stanik. Zroszony pasek spaghetti dopełniają iluzji pogrążone w dekolcie w kształcie litery V, złudzenie wciskające boczne wypustki i V-back. Wykończone zakrytymi guzikami i zapięciem na suwak.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/chad/11528&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Przepiękne koronkowe motywy kaskadowe nad tiulem w eleganckiej sukni ślubnej z długim rękawem, długim rękawem, dekoltem w kształcie litery V i iluzorycznym v-back. Dopasowana do sylwetki spódnica posiada podwójny pociąg z iluzją. Podszyta krojem do majtkowania dla figuralno-dopasowanego kroju. Wykończone zapinanymi guzikami na suwak.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/dakota/11529&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Przepiękne koronki zdobią kaskadę nad tiulem w tej eleganckiej sukni ślubnej, uzupełniając rękawy iluzji, dekolt w szpic i złudzenie z tyłu. Dopasowana do sylwetki spódnica posiada podwójny pociąg z iluzją. Podszyta krojem do majtkowania dla figuralno-dopasowanego kroju. Wykończone zapinanymi guzikami na suwak.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/dakota-rose/11609&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Ta romantyczna suknia ślubna księżniczki posiada stanik z paciorkami i kryształkami Swarovskiego na tiulowej spódnicy balowej. W komplecie z bez ramiączek ukochanym dekoltem. Wykończone kryształowymi guzikami na suwak. Kurtka Illusion obszyta koralikami i kryształy Swarovski sprzedawane osobno.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/dusty/11530&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Eleganckie koronkowe motywy spływają kaskadą na tę suknię ślubną z rękawami, akcentując złudzenie pogrążone w dekolcie w szpic i dziurkę od klucza z tyłu obszywaną iluzją. Koronkowe rękawy z efektami iluzji mają mankiety z dzwoneczkami, które nadają im wyjątkowy, romantyczny nastrój. Podszyty dżetami z Inessy Jersey, wykończony kryształowymi guzikami i zapięciem na suwak. Odpinane kokardki Chic Organza z koralikowanymi motywami dołączonymi do tego stylu dla dodania kobiecego akcentu.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/ekaterina/11532&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Zroszony haft i kryształy Swarovskiego tańczą nad stanikiem tej linii A, uzupełniając klejnot iluzji nad pogrążonym w miłosnym dekoltem dekoltem, iluzjonistycznymi kapturkami i gałką w plecach przyciętymi w iluzję. Elegancka spódnica z tiulu i krepy dopełnia tej inspirowanej stylem vintage sukni ślubnej. Wykończone kryształowymi guzikami i zapięciem na suwak.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/ezra/11533&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Zroszony haft i kryształy Swarovskiego tańczą nad gorsetem tej linii A, kończąc złudzenie dekoltu z biżuterią i rękawy z kapturkiem. Elegancka spódnica z tiulu uzupełnia tę skromną suknię ślubną inspirowaną stylem vintage. Wykończone zapięciem na suwak.
&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/ezra-rose/11534&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Ta inspirowana stylem vintage suknia ślubna z płaszcza, inspirująca stylem vintage i staroświeckim hollywoodzkim paciorkami, ma zawijasy z koralików i kryształków Swarovskiego nad tiulem. Skomplikowany beadwork na tiulu uzupełnij rękawy zimnego ramienia, dekolt w szpic i olśniewającą złuszczoną kopertę. Odpinany zroszony element dodaje wyjątkowy akcent tej uroczej sukni. Wykończone kryształowymi guzikami na suwak.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/georgina/11535&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Ta dramatyczna suknia ślubna księżniczki zawiera warstwy koronkowych motywów, cekinowego tiulu i teksturowanego tiulu, z koralikami wzdłuż gorsetu. W komplecie z prostym dekoltem z miłym dekoltem i koronkowymi motywami. Wykończone kryształowymi guzikami na suwak i wewnętrzne zapięcie na gorset. Iluzyjne rękawy z odkrytymi ramionami z motywem koronki są sprzedawane osobno.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/glenn/11536&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Składający się z romantycznej i wyrafinowanej krepy w stylu Chardon, suknia ślubna z płaszcza zawiera pociąg z wycinanką z iluzji, ozdobioną koronkowymi motywami. Ramiączka z paseczkami w kształcie spaghetti uzupełniają ukochany dekolt i iluzję tyłu gałki, oba podkreślone koronkowymi motywami. W komplecie koralikowane wykończenia wzdłuż talii. Wykończone kryształowymi guzikami i zapięciem na suwak. Odłączany pociąg iluzji z rękawami na zimno na ramionach sprzedawany oddzielnie.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/hayward/11538&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Ta wyjątkowa suknia ślubna z płaszcza zawiera modne motywy koronki rozproszone wśród kryształów Swarovskiego i geometrycznych ozdób. Koronkowe ramiączka przesuwają się od dekoltu w kształcie litery &quot;V&quot; w seksowne krzyżujące się plecy z dziurką od klucza. Wykończone zapinanymi guzikami na suwak.


&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/holden/11540&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Piękne koronkowe motywy i kryształy Swarovskiego zdobią zwykły stanik tej księżnicznej sukni ślubnej, dopełniając iluzję pogrążając się w dekolt w szpic, iluzoryczne rękawy i iluzoryczne plecami. Spódnica Ballgown z Olya Mikado. Wykończone kryształowymi guzikami na suwak.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/huntington/11541&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Ta seksowna suknia ślubna zawiera ultra-romantyczną koronkową koszulkę York, dodającą niepowtarzalną teksturę do warstwowej spódnicy w stylu &quot;fit-and-flare&quot;. Ramiączka z paseczkami w kształcie spaghetti uzupełniają ukochany dekolt i iluzję tyłu gałki, oba podkreślone koronkowymi motywami. Wykończone kryształowymi guzikami na suwak.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/jackson/11542&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Olśniewające, koronkowe motywy i kryształki Swarovskiego walcują nad stanikiem tej sukni ślubnej, uzupełniając bez ramiączek ukochany dekolt. Tiulowa spódnica w flauszu wykończona beadingiem i włosiem końskim. Wykończony z zamknięciem gorsetu. Rękawy Iluzji z motywem koralików zdobione osobno.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/jefferson/11543&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Szykowna i seksowna, luźna suknia ślubna w stylu &quot;fit-and-flare&quot; z geometrycznymi koronkowymi motywami na tiulu. Koronkowe motywy zdobią złudzenie, pogrążając ukochany dekolt i złuszczoną szufelkę. Wykończone kryształowymi guzikami i zapięciem na suwak. Rękawy poezji Illusion akcentowane w koronki motywy sprzedawane osobno.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/kingsley/11546&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Niepowtarzalne, koronkowe motywy walca nad tiulem w tej romantycznej sukience ślubnej typu A, uzupełniającej bez ramiączek ukochany dekolt. Subtelne motywy koronki dopełniają zapierającą dech w piersiach linię tego eleganckiego stylu. Wykończone zapinanymi guzikami na suwak i wewnętrzne zapięcie na gorset. Zakolanówki Illusion z koralikowanymi motywami można nosić na ramieniu lub z boku, sprzedawane osobno.


&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/laramie/11548&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Marzycielskie motywy koronek dryfują po całej koronki i koszulce Yorka w tej suknie ślubnej boho, z pociągiem iluzji. Kryształy Swarovskiego przycinają złudzenie rękawy z zimnego ramienia, złudzenie dekoltu w kształcie litery &quot;V&quot; i złudzenie wsuwające się w unikalne geometryczne motywy z koralików. Wykończone kryształowymi guzikami na suwak.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/lynnis/11550&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Wyjątkowa i kapryśna wersja księżniczki balowej, ta olśniewająca suknia ślubna ma połyskujące tiulowe tiulowe cekiny nad cekinowym tiulem. W komplecie z ukochanym dekoltem i dołączonym paciorkami wykonanymi z kryształów Swarovskiego. Wykończony wewnętrznym gorsetem i zakrytymi guzikami, które ciągną się od suwaka do dołu. Migoczące tiulowe rękawy z zimnego ramienia przymocowane do kryształowych pasków spaghetti Swarovski są sprzedawane osobno.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/magdalyn/11551&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Przepiękne koronkowe motywy kaskadowe nad tiulem w sukni ślubnej z płaszcza. Zroszony pasek spaghetti przesuwa się z ukochanego dekoltu w unikalny detal złudzenia na otwartym grzbiecie. Wykończone zapinanymi guzikami na suwak. Obcisły tiulowy overskirt obszyty włosiem końskim sprzedawany oddzielnie. Pasek z paciorkami akcentowany w kryształach Swarovskiego sprzedawany oddzielnie. 

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/marcelle/11553&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Zroszony haft i kryształy Swarovskiego tańczą nad cekinowym tiulem w tej olśniewającej królewskiej balowej sukni. Złudzenie pogrążone w dekolcie w szpic, zdobione ramiączka i kwadratowy tył dodają wyszukanej elegancji tej sukni ślubnej. Wykończone kryształowymi guzikami i zapięciem na suwak.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/maven/11556&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Ta tiulowa suknia ślubna typu &quot;fit-and-flara&quot; ma eleganckie motywy koronki akcentowane delikatnymi perełkami i cekinami. W komplecie z iluzją z powrotem z wyciętymi bokami i złudzeniem pogrążającym się w dekolcie miłosnym, z akcentowanymi koronkowymi motywami. Wykończone kryształowymi guzikami na suwak. Kurtka dziurka od Illusion z motywami koronki jest sprzedawana osobno.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/memphis/11557&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Lśniące motywy koronki i kryształy Swarovskiego zdobią stanik tej seksownej sukni ślubnej typu fit-and-flare, uzupełniając iluzję pogrążonego w dekolcie miłosnego dekoltu, spodni do spaghetti i gałki do tyłu. Subtelny beading wykończony tiulem i spódnicą z włosia końskiego. Wykończone zapinanymi guzikami na suwak.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/nouvelle/11559&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Ta romantyczna suknia ślubna posiada unikalną koronkę na tiulu. Szykowne ramiączka spaghetti przesuwają się od ukochanego dekoltu do iluzji, z akcentowanymi koronkowymi motywami. Wykończone kryształowymi guzikami na suwak.
&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/olson/11560&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Elegancka suknia ślubna księżniczki z niepowtarzalnymi detalami, ta Carls Satinowa suknia balowa posiada stanik z koralikami i kryształami Swarovskiego. W komplecie z dekoltem bez ramiączek. Wykończone kryształowymi guzikami ciągnącymi się od suwaka do dołu.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/phoenix/11561&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Ta wspaniała suknia ślubna w stylu &quot;fit-and-flare&quot; składa się z tiulu i toskańskiej organzy. Ma efektowne, koronkowe motywy na teksturowanej koronce. Ozdobione paciorkami ramiączka przesuwają się od ukochanego dekoltu do unikalnej iluzji z tyłu ozdobionej koronkowymi motywami. Wykończone perłowymi guzikami na suwak. Ocieplane rękawy Iluzje z akcentami koronki w tym stylu dodają kobiecości.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/portia/11562&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Ta wyjątkowa suknia ślubna przywołuje stary hollywoodzki blask, z błyszczącymi warstwami eterycznego tiulu. Zroszony motyw z Krysztali Swarovskiego na dekolcie z jednym ramieniem przesuwa się w przepiękny detal z tyłu. Rozcięcie na wysokości uda i pasek z koralikami uzupełniają spódnicę w linii A. Podszewka z body dopasowana do figury, wykończona zapięciem na suwak.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/ronelle/11563&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Koronkowe motywy koronki i kryształy Swarovskiego tańczą nad tiulem w wyrafinowanej sukni ślubnej typu fit-and-flary. Zroszony paseczki spaghetti przesuwają się od złudzenia, pogrążając ukochany dekolt w plecy z iluzji, oba podkreślone koralowymi motywami. Wykończone zapinanymi guzikami na suwak. Ocieplane rękawy z wycięciem na biodrach z motywem koronki są sprzedawane osobno.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/ross/11564&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Suknia ślubna w stylu księżniczki z detalami boho, ta suknia balowa zawiera stójkowaty koronkowy stanik akcentowany w kryształach Swarovskiego na satynowej spódnicy Shimmer. Zwijane ramiączka spaghetti przesuwają się od dekoltu w kształcie litery &quot;V&quot; do tyłu. Wykończone kryształowymi guzikami na suwak. Welon tiulowy akcentowany w beading sprzedawane osobno.


&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/saylor/11566&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Suknia ślubna w stylu księżniczki ze szczegółami boho, ta balowa suknia ma na sobie koronkowy stanik z aksamitką w kryształach Swarovskiego na tiulowej spódnicy. Zwijane ramiączka spaghetti przesuwają się od dekoltu w kształcie litery &quot;V&quot; do tyłu. Wykończone kryształowymi guzikami i zapięciem na suwak.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/saylor-rose/11568&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Eleganckie, koronkowe motywy tańczą nad tiulem w tej swobodnej sukni ślubnej typu fit-and-flara, przycinającej panele z iluzją i dekolt w kształcie litery &quot;V&quot;. Zroszony paseczki spaghetti tworzą unikalny efekt podwójnego krzyża w otwartym plecach. Wykończone zapinanymi guzikami na suwak.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/sullivan/11569&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Efektowne i wyrafinowane, ta suknia ślubna typu fit-and-flare zawiera wszystkie koronki na topie z tiulu i Inessie Jersey, z koronką iluzji zawierającą klejnotowy dekolt, rękawy i kwadratowe plecy. Wykończone perłowymi guzikami na suwak.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/sutton/11571&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
  • Ta nowoczesna księżniczkowa suknia balowa z eleganckim i wyrafinowanym stylem charakteryzuje się tiulowym tiulem o cekinowym splocie nad cekinowym tiulem. Kryształy Swarovskiego akcentują dołączony paciorkami pasek i spaghetti, uzupełniając subtelny dekolt i dekolt w kształcie litery V. Wykończone kryształowymi guzikami na suwak. Brokatowa kurtka typu bolerko z przeplatanym brokatem sprzedawana jest oddzielnie.

&lt;a href=&quot;https://www.maggiesottero.com/sottero-and-midgley/vidette/11572&quot;&gt;Sottero and Midgley&lt;/a&gt;
 • more 33+

Lato sprzyja nie tylko sezonowi ślubnemu i samym uroczystością, ale również zaręczynom. Wszystkie panie, które właśnie teraz wypowiadają słowa “tak, chcę”, już za moment wpadną w szał przygotowań, rozpoczynając je od przeglądania katalogów z sukniami ślubnymi. Nie ma się co dziwić – na ten moment wiele kobiet czeka la-ta-mi! Nikt jednak nie będzie przeszukiwał starych kolekcji, bo przecież ślub planowany na 2019 rok, musi być jak najbardziej w trendzie, więc i najmodniejsze kreacje są tu mile widziane.

Wielu projektantów już zaprezentowało swoje kolekcje na sezon zimowy 2018-2019, dzięki czemu możemy obserwować kierunki i trendy, które będą rządzić w kolejnym sezonie ślubnym. Jedną z marek, która pochwaliła się już swoimi propozycjami jesienno – zimowymi jest Sottero i Midgley.

Twój wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowej sukni ślubnej. Sottero i Midgley

W tej galerii prezentujemy projekty, które składają się na nową kolekcją sukien ślubnych Sottero i Midgley. To tu możesz wybrać wyjątkowy look na swój wielki dzień. Wśród propozycji znajdziesz szeroki wybór wzorów, które cechują się oszałamiającymi detalami. Suknia o kroju syreny, podkreśli walory kobiecej sylwetki. Księżniczki to połączenie tkanin charakteryzujących się przepychem i niezwykłym połyskiem. Oczywiście projektanci zadbali o różnorodne dekolty, dzięki czemu każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Sottero i Midgley to kunszt i nienaganna estetyka.

Skomentuj artykuł

43 Maggie Sottero wiosna-lato 2018: klasyk odnowiony z najnowszymi trendami
Maggie Sottero wiosna-lato 2018: klasyk odnowiony z najnowszymi trendami
Odkryj wszystkie trendy proponowane przez jedną z najważniejszych firm ślubnych na całym świecie. Pokochasz to!
28 Zobacz nową kolekcję Rebecca Ingram 2018: suknie ślubne, które Cię urzekną!
Zobacz nową kolekcję Rebecca Ingram 2018: suknie ślubne, które Cię urzekną!
Rebecca Ingram jest idealnym wyborem dla Panien Młodych chcących wyglądać zjawiskowo podczas Tego Dnia. Wybierz jedną z propozycji marki na sezon 2018 i prezentuj się nieskazitelnie. Nie przegap najbardziej romantycznej kolekcji Rebecca Ingram na sezon 2018, w której zakochasz się od pierwszego wejrzenia!
28 Sweetheart 2018: najsłodsze sukienki dla najbardziej romantycznych narzeczonych
Sweetheart 2018: najsłodsze sukienki dla najbardziej romantycznych narzeczonych
Ultra-kobiece tkaniny, takie jak kultowa koronka, skomponowane w niesamowitej kolekcji, której nie możesz przegapić. Sprawdź najnowsze propozycje cenionej marki już dziś!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji