• Magazyn
  • Panna Młoda

Odkryj nową kolekcję Casablanca Bridal jesień-zima 2017 i zakochaj się od pierwszego wejrzenia!

Odkryj nową kolekcję sukien ślubnych Casablanca Bridal jesień-zima 2017, najbardziej romantyczne i eleganckie!

  • Style sukien
  • International
  • 2017
  • 2018

Cassablanca Bridal jest jedną z najbardziej uznanych firm, która tworzy suknie ślubne. Ma historię liczącą kilka dziesięcioleci- sama pomyśl, ile Panien Młodych im zaufało. W tej galerii odnajdziesz wszystkie propozycje z kolekcji na jesień-zima 2017. Na pewno zakochasz się w nich od pierwszego wejrzenia.

Nic w tym dziwnego, ponieważ w tej kolekcji odnajdziesz suknie ślubne zarówno w stylu syreny (nic nie jest tak kobiecego) jak i księżniczki (idealna propozycja dla Panien Młodych, które są romantyczkami). Firma dąży do doskonałości w wyborze tkanin- odnajdziesz w niej na przykład delikatną organzę. Spektakularne hafty i koronka połączona z tiulem robią wrażenie.

Niewątpliwie jest to zbiór pełen kobiecości i ciekawych wzorów. W swoim wielkim dniu powinnaś mieć na sobie wspaniały strój, a propozycje tej firmy to świetny pomysł. W tej kolekcji znajdziesz wszystko, czego szukasz. Zrobisz na swoich Gościach wielkie wrażenie.

Odkryj nową kolekcję sukien ślubnych Casablanca Bridal jesień-zima 2017, najbardziej romantyczne i eleganckie wzory sukien ślubnych.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!