X

Odkryj nową kolekcję Casablanca Bridal jesień-zima 2017 i zakochaj się od pierwszego wejrzenia!

  • [ALT] 13+

Cassablanca Bridal jest jedną z najbardziej uznanych firm, która tworzy suknie ślubne. Ma historię liczącą kilka dziesięcioleci- sama pomyśl, ile Panien Młodych im zaufało. W tej galerii odnajdziesz wszystkie propozycje z kolekcji na jesień-zima 2017. Na pewno zakochasz się w nich od pierwszego wejrzenia.

Nic w tym dziwnego, ponieważ w tej kolekcji odnajdziesz suknie ślubne zarówno w stylu syreny (nic nie jest tak kobiecego) jak i księżniczki (idealna propozycja dla Panien Młodych, które są romantyczkami). Firma dąży do doskonałości w wyborze tkanin- odnajdziesz w niej na przykład delikatną organzę. Spektakularne hafty i koronka połączona z tiulem robią wrażenie.

Niewątpliwie jest to zbiór pełen kobiecości i ciekawych wzorów. W swoim wielkim dniu powinnaś mieć na sobie wspaniały strój, a propozycje tej firmy to świetny pomysł. W tej kolekcji znajdziesz wszystko, czego szukasz. Zrobisz na swoich Gościach wielkie wrażenie.

Odkryj nową kolekcję sukien ślubnych Casablanca Bridal jesień-zima 2017, najbardziej romantyczne i eleganckie wzory sukien ślubnych.

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji