• Magazyn
  • Panna Młoda

Maggie Sottero: najbardziej widowiskowe projekty ślubne na jesień-zimę 2018-2019

Odkryj najnowszą kolekcję sukni ślubnych Maggie Sottero jesień-zima 2018-2019 i zakochaj się w nich od pierwszego wejrzenia.

  • Style sukien
  • Sponsored
  • 2018
  • Maggie Sottero

Poszukiwanie idealnej sukni ślubnej na jeden z najważniejszych dni w życiu kobiety jest czymś długo wyczekiwanym i dokładnie zaplanowanym.  Panna młoda marzy, aby ten moment był jak najbardziej cudowny. Wiele z tych pragnień zostaje zrealizowanych. Sprawiają one, że dzień ślubu jest czymś wyjątkowym, niepowtarzalnym, pełnym emocji i pięknych wzorów, o których jedno jest pewne, są niczym z twoich snów. Jedną z kolekcji, przepełnioną fantastycznymi modelami, są suknie ślubne Maggie Sottero jesień-zima 2018-2019. Odkryj to w tej galerii i zakochaj się w nich od pierwszego wejrzenia!

Wśród projektów, stworzonych przez firmę z długoletnim doświadczeniem w sektorze ślubnym,  można odnaleźć połączenie nowych trendów ze zdefiniowanymi i klasycznymi modelami, które sprawiają, że projekty są niepowtarzalne i wprost cudowne. Najnowsza kolekcja, jest skierowana do wszystkich typów kobiet, a charakteryzuje ją wrażenie luksusu i splendoru. Wszystko to dzięki wykorzystaniu tkanin pełnych blasku wzbogaconych szlachetnymi haftami. Zaprezentowane zostały różnorodne dekolty- klasyczne, w kształcie serca- rękawy długie i krótkie oraz rozmaite nacięcia, iluzje. Suknie swoim krojem przypominają syreni ogon lub kreację dla prawdziwej księżniczki.

Krótko mówiąc, elegancja i bardzo szykowny akcent w projektach, sprawią, że poczujesz się po prostu idealnie w dniu swojego ślubu. Odkryj nową kolekcję sukni ślubnych Maggie Sottero jesień-zima 2018-2019 i zakochaj się od pierwszego wejrzenia.

 

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!