Ślub kościelny

Czy bierzesz ślub w kościele i potrzebujesz pomysłów? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć piękny ślub.

Filtruj według :
  • Rada
  • Katolicki
  • Kościoł
  • Para Młoda
  • Budżet
  • Polska

Jak dekorować ceremonię ślubną?

22 gru 2022
Wiele par koncentruje się głównie na dekoracji miejsca, w którym odbędzie się wesele, zapominając o miejscu samej ceremonii. A przecież to jest niezwykle istotne i powinno służyć jako otwarcie małych detali, które czekają na Ciebie podczas tego wielkiego dnia.

Ślub kościelny krok po kroku - koszty i formalności

10 kwi 2022
Dla wielu Par Młodych - szczególnie tych wzrastających w otoczeniu katolickich zwyczajów i tradycji - ślub kościelny jest tym rodzajem ceremonii bez której nie wyobrażają sobie dalszego wspólnego życia. Ślubowanie przed Bogiem “miłości, wierności i uczciwości małżeńskiej” zawiera w sobie przyrzeczenie, że te trzy cnoty będą towarzyszyć im aż do śmierci. Pamiętajmy jednak, że zanim staniemy na ślubnym kobiercu w otoczeniu kościelnych murów - mamy do spełnienia kilka niezbędnych formalności, które krok po kroku będą przybliżać nas do momentu wypowiedzenia sakramentalnego “tak”.

Nauki przedmałżeńskie tradycyjne, online a może weekendowe?

14 lip 2021
Nauki przedślubne to temat, o którym od lat krążą liczne legendy i opowieści. Nie wszystkie z nich bywają pozytywne, ale czy faktycznie tak jest? Czy na dźwięk słów “katecheza przedmałżeńska”, “nauki przedmałżeńskie online”, czy “kurs przedmałżeński” rzeczywiście powinniśmy reagować nerwowo, z dozą niepewności? Przekonajmy się!
Publikacja

Filmy

...