The Vintage Wedding Dress Company - jeszcze więcej vintage na 2013 rok!

The Vintage Wedding Dress Company to dzieło wybitnej stylistki Charlie Brear, której oryginalny styl widać zarówno w sukniach ślubnych jak i akcesoriach, które tworzy. Pamiętacie poprzednią kolekcję The Vintage Wedding Dress Company? Najnowsza, kolekcja sukien ślubnych 2013 nie mniej Was zauroczy: jest równie elegancka, delikatna i kobieca. A już na pewno jest VINTAGE!

The Vintage Wedding Dress Company 2013

Wszystkie suknie stylizowane są na lata minione, wyraźnie widoczny jest tu styl wiktoriański, który charakteryzował się modelowaniem sylwetki – cechą wybitnie kobiecą! Do tego mnóstwo koronek, kokardek, marszczeń i drapowań…

The Vintage Wedding Dress Company 2013
The Vintage Wedding Dress Company 2013
The Vintage Wedding Dress Company 2013
The Vintage Wedding Dress Company 2013

Koronkowe welony, rękawki i satynowe paski – w tej kolekcji nie ma przypadku, wszystko idealnie do siebie pasuje, wszystko nawiązuje do lat minionych, jak na przykład powyższa suknia z piórami, czyli lata 40. w ślubnej odsłonie!

Moda na śluby tematyczne, nawiązujące do lat minionych są coraz popularniejsze także w Polsce. Mimo tego, że Panny Młode szukają nowych trendów i modeli sukien ślubnych, widać silny trend organizowania ślubów w stylu przyjęć rodziców młodej pary – wiele kobiet szuka sukien ślubnych, jakie miały ich matki. Więcej o takich stylizacjach pisaliśmy w artykule o ślubie i weselu w stylu vintage.

Całą kolekcję The Vintage Wedding Dress Company zobaczycie w naszej Galerii Sukien Ślubnych!

Więcej informacji o

Komentarze (2)

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji