The Vintage Wedding Dress Company - jeszcze więcej vintage na 2013 rok!

The Vintage Wedding Dress Company to dzieło wybitnej stylistki Charlie Brear, której oryginalny styl widać zarówno w sukniach ślubnych jak i akcesoriach, które tworzy. Pamiętacie poprzednią kolekcję The Vintage Wedding Dress Company? Najnowsza, kolekcja sukien ślubnych 2013 nie mniej Was zauroczy: jest równie elegancka, delikatna i kobieca. A już na pewno jest VINTAGE!

The Vintage Wedding Dress Company 2013

Wszystkie suknie stylizowane są na lata minione, wyraźnie widoczny jest tu styl wiktoriański, który charakteryzował się modelowaniem sylwetki – cechą wybitnie kobiecą! Do tego mnóstwo koronek, kokardek, marszczeń i drapowań…

The Vintage Wedding Dress Company 2013
The Vintage Wedding Dress Company 2013
The Vintage Wedding Dress Company 2013
The Vintage Wedding Dress Company 2013

Koronkowe welony, rękawki i satynowe paski – w tej kolekcji nie ma przypadku, wszystko idealnie do siebie pasuje, wszystko nawiązuje do lat minionych, jak na przykład powyższa suknia z piórami, czyli lata 40. w ślubnej odsłonie!

Moda na śluby tematyczne, nawiązujące do lat minionych są coraz popularniejsze także w Polsce. Mimo tego, że Panny Młode szukają nowych trendów i modeli sukien ślubnych, widać silny trend organizowania ślubów w stylu przyjęć rodziców młodej pary – wiele kobiet szuka sukien ślubnych, jakie miały ich matki. Więcej o takich stylizacjach pisaliśmy w artykule o ślubie i weselu w stylu vintage.

Całą kolekcję The Vintage Wedding Dress Company zobaczycie w naszej Galerii Sukien Ślubnych!

Więcej informacji o

Komentarze (2)

Skomentuj artykuł

Rosa Clará. Credits: Barcelona Bridal Fashion Week
Suknie ślubne Rosa Clara 2018: kolekcja najbardziej romantyczna jaką kiedykolwiek widziałaś!
Ta kolekcja zrobi wrażenie na każdej kobiecie. Mają w sobie wielką lekkość. Wybierz to ubranie, które najbardziej do Ciebie pasuje!
Credits: Sweetheart
Sweetheart 2018: nowa kolekcja dla najbardziej romantycznych narzeczonych
Podkreśl figurę, wybierając jedną z tych przepięknych kreacji i stań się najbardziej romantyczną Panną Młodą!
Tendencias para novias 2018.
10 trendów dla Panny Młodej w sezonie 2018, których nie należy przegapić. Sprawdź koniecznie!
10 tendencji dla panien młodych z 2018 roku. Nie możesz ich przegapić. Spraw, żeby były obecne w Twojej sukni ślubnej. Jeżeli tak będzie, to masz szczęście. Bądź najpiękniejszą oblubienicą.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji