The Vintage Wedding Dress Company - jeszcze więcej vintage na 2013 rok!

Suknie ślubne Vintage na 2013 rok, bardzo trendy: koronki, kokardki, drapowania i marszczenia. Piękne, romantyczne i kobiece suknie ślubne z najnowszej kolekcji The Vintage Wedding Dress Company 2013.

  • Style sukien

The Vintage Wedding Dress Company to dzieło wybitnej stylistki Charlie Brear, której oryginalny styl widać zarówno w sukniach ślubnych jak i akcesoriach, które tworzy. Pamiętacie poprzednią kolekcję The Vintage Wedding Dress Company? Najnowsza, kolekcja sukien ślubnych 2013 nie mniej Was zauroczy: jest równie elegancka, delikatna i kobieca. A już na pewno jest VINTAGE!

zapisz
The Vintage Wedding Dress Company 2013

Wszystkie suknie stylizowane są na lata minione, wyraźnie widoczny jest tu styl wiktoriański, który charakteryzował się modelowaniem sylwetki – cechą wybitnie kobiecą! Do tego mnóstwo koronek, kokardek, marszczeń i drapowań…

zapisz
The Vintage Wedding Dress Company 2013
zapisz
The Vintage Wedding Dress Company 2013
zapisz
The Vintage Wedding Dress Company 2013
zapisz
The Vintage Wedding Dress Company 2013

Koronkowe welony, rękawki i satynowe paski – w tej kolekcji nie ma przypadku, wszystko idealnie do siebie pasuje, wszystko nawiązuje do lat minionych, jak na przykład powyższa suknia z piórami, czyli lata 40. w ślubnej odsłonie!

Moda na śluby tematyczne, nawiązujące do lat minionych są coraz popularniejsze także w Polsce. Mimo tego, że Panny Młode szukają nowych trendów i modeli sukien ślubnych, widać silny trend organizowania ślubów w stylu przyjęć rodziców młodej pary – wiele kobiet szuka sukien ślubnych, jakie miały ich matki. Więcej o takich stylizacjach pisaliśmy w artykule o ślubie i weselu w stylu vintage.

Całą kolekcję The Vintage Wedding Dress Company zobaczycie w naszej Galerii Sukien Ślubnych!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (2)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!