Rebecca Ingram: eteryczna elegancja za niezwykłą cenę!

Twoja suknia ślubna będzie jednym z ubrań, które na pewno będziesz pamiętać przez całe życie. Rebeca Ingram Ci to zapewni. Już dzisiaj zdecyduj się na suknię jej projektu. To na pewno będzie świetna decyzja.

  • Style sukien
  • Sponsored
  • 2017
  • Maggie Sottero

Świat ślubny ciągle się rozwija. Jest to swojego rodzaju wir wspaniałych projektantów i międzynarodowych trendów. Przez to wybór idealnego stroju na ślub staje się dość trudnym zadaniem. Dzisiaj chcemy Ci pokazać, gdzie rozpocząć poszukiwania ślubnej kreacji- dzięki nam również szybko je zakończysz!

Odkryj kolekcję mody ślubnej Bridal Fashion Week dla kobiet od Rebeci Ingram. Te propozycje są naprawdę przepiękne. Te wzory przypominają romantyczny, uroczy ogród. W tej kolekcji odnajdujemy połączenie tradycyjnych i nowoczesnych elementów. Rebeca Ingram proponuje luksusową koronkę, dekolty o nietypowym kształcie- te elementy są niezwykle kobiece. Jeżeli suknia może mieć moc, która sprawia, że czujesz się w niej wyjątkowo, to te kreacje na pewno ją mają.

zapiszCynthia. Rebecca Ingram: Kaitlyn Collection.
Cynthia. Rebecca Ingram: Kaitlyn Collection.
zapiszIsolde. Rebecca Ingram: Kaitlyn Collection.
Isolde. Rebecca Ingram: Kaitlyn Collection.
zapiszKaitlyn. Rebecca Ingram: Kaitlyn Collection.
Kaitlyn. Rebecca Ingram: Kaitlyn Collection.

Propozycje od Rebecci Ingram prezentuje dom ślubny Maggie Sottero Designs, a jego inauguracyjna kolekcja to Olivia. Te wzory emanują blaskiem teksturowanego tiulu i mają ponadczasowe, romantyczne elementy dzięki wzorom koronkowym wzorowanym na stylu vintage, który jest fantastyczną estetyką, za którą chyba przepadają wszyscy. Narzeczona Rebecci Ingram jest tajemnicza, elegancka i bardzo wyrafinowana. Nie sposób jest od niej boczy oderwać.

zapiszMaeve. Rebecca Ingram: Kaitlyn Collection.
Maeve. Rebecca Ingram: Kaitlyn Collection.
zapiszRuth. Rebecca Ingram: Kaitlyn Collection.
Ruth. Rebecca Ingram: Kaitlyn Collection.

Projektant stwierdził, że subtelne koronki budują niesamowity urok, a asymetryczne paski sprawiają, że kreacje są niezwykle przestrzenne. Każdy projekt ma zabawne akcenty, które sprawiają, że wszystkie są wyjątkowe. Te suknie łączą nowoczesność z tradycją. Są cudowne!

zapiszAllison. Rebecca Ingram: Kaitlyn Collection.
Allison. Rebecca Ingram: Kaitlyn Collection.
zapiszCarrie. Rebecca Ingram: Kaitlyn Collection.
Carrie. Rebecca Ingram: Kaitlyn Collection.
zapiszDarlene. Rebecca Ingram: Kaitlyn Collection.
Darlene. Rebecca Ingram: Kaitlyn Collection.

Piękno, jakie prezentuje kolekcja Rebecci Ingram jest dostępne dla każdej narzeczonej. Wiele z tych klasycznych wzorów jest naprawdę niedrogie. Te suknie mają w sobie klasę, jaką reprezentują projekty domu mody Maggie Sottero. Są to jednak pomysły w przystępnej cenie, więc wiele panien młodych będzie mogło się na nie zdecydować.

zapiszDrew. Rebecca Ingram: Kaitlyn Collection.
Drew. Rebecca Ingram: Kaitlyn Collection.
zapiszHope. Rebecca Ingram: Kaitlyn Collection.
Hope. Rebecca Ingram: Kaitlyn Collection.
zapiszLinda. Rebecca Ingram: Kaitlyn Collection.
Linda. Rebecca Ingram: Kaitlyn Collection.
zapiszOlivia. Rebecca Ingram: Kaitlyn Collection.
Olivia. Rebecca Ingram: Kaitlyn Collection.
zapiszSandra. Rebecca Ingram: Kaitlyn Collection.
Sandra. Rebecca Ingram: Kaitlyn Collection.
zapiszVernice. Rebecca Ingram: Kaitlyn Collection.
Vernice. Rebecca Ingram: Kaitlyn Collection.

Kolekcja Rebecci Ingram łączy w sobie wszystkie aktualne trendy z mody ślubnej. A przecież nie jest to łatwe zadanie. Warto również zwrócić uwagę na to, że są to propozycje zwyczajnie przyjazne budżetowi. Ten ślubny sen się spełni!

Twoja suknia ślubna będzie jednym z ubrań, które na pewno będziesz pamiętać przez całe życie. Rebeca Ingram Ci to zapewni. Już dzisiaj zdecyduj się na suknię jej projektu. To na pewno będzie świetna decyzja.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!