Panna młoda według marki Blumarine – 3 ślubne zestawienia

Cenimy klasykę, ale kochamy także oryginalność. Na Zankyou pokazujemy Wam najważniejsze kolekcje ślubne, spośród których każda kobieta znajdzie coś dla siebie: klasyczna, romantyczna, nowoczesna… Dziś chcemy pokazać ciekawe stylizacje ślubne pokazane przez markę Blumarine. Marka gustuje w lekkich projektach, idealnych na letni ślub na plaży. Firma proponuje 3 niebanalne sukienki ślubne, połączone z nietuzinkowymi akcesoriami.

1. 

1. Panna młoda według marki Blumarine

Pierwsza propozycja to suknia ślubna z długimi rękawami. Suknia zszywana jest z kawałków materiałów, a w miejscu szwów powstaje przezroczysta przestrzeń. Skomponowanie odkrytych partii ciała z suknią opiewającą całe ciało daje wrażenie balansu i elegancji. Ciekawym elementem jest także odsłonięte ramię. Do sukni dobrano beżowe sandały ze sznurowadłami. Buty na wysokim obcasie i z odsłoniętymi palcami optycznie wydłużają nogę.

2.

2. Panna młoda według marki Blumarine

Druga propozycja to asymetryczna suknia w pastelowych barwach. Dominujący beż wzbogacony został o różowe wykończenia, a te o ręcznie naszywane perełki, nadające sukni elegancji. Interesującym elementem sukni jest gęsty żabot, zdobiony cekinami. Podobnie jak w poprzednim przypadku, do sukni dobrano wysokie, wiązane sandały z odsłoniętą stopą i palcami.

3.

3. Panna młoda według marki Blumarine

Ostatnia propozycja to zwiewna suknia na cieniutkich ramiączkach. Asymetryczność tworzą trzy długości sukienki. Zwiewność sukni doskonale kontrastuje z biżuterią- złota kolia i bransoleta znacznych rozmiarów.

Czy podobają się Wam powyższe zestawienia? I czy zdecydowałybyście się na jedną z tych sukien ślubnych?

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji