Damskie garnitury dla Panny Młodej nowym trendem na 2016? Nie zawsze muszą to być sukienki!

Damskie garnitury dla Panny Młodej nowym trendem na 2016? Nie zawsze muszą to być sukienki!

Co sadzicie o kobiecie idącej do ślubu w garniturze i może czas przerwać tradycję sukni kosztem spodni i marynarki? Spójrzcie.

  • Style sukien
  • 2016

Teraz Panna Młoda idzie do ślubu w garniturze?

zapiszJinni, Carolina Herrera.
Jinni. Credits: Carolina Herrera

Jedną z największych niespodzianek tegorocznych pokazów Haute Couture w Paryżu dostarczył nam Chanel. Kendall Jenner, która jest nową muzą Karla Lagerfelda pokazała jak słowa suknia ślubna zmienia swoje znaczenie. W tym roku Kendall pojawiła się w garniturze o klasycznym cięciu. Marynarka dwurzędowa, z dużymi guzikami, spodnie typu cygaretki. Na pokazie pojawił się również element kwiatowy- kamelia, ulubiony kwiat Coco Chanel.

zapiszAlexander McQueen, Nêt-à-porter.
Alexander McQueen. Credits: Nêt-à-porter
zapiszAlexandre Delima.
Credits: Alexandre Delima
zapiszCymbeline.
Cymbeline. Credits: Barcelona Bridal Week

Ten projekt wywołał ogromną dyskusję. To sprowokowały plotki o tym, że wygląd kolekcji jest legalizacja małżeństw homoseksualnych par w Stanach Zjednoczonych. Trudno jednak sobie wyobrazić, ze Karl 11 dni przed pokazem zmienił projekt na stroje z garniturami. Uważamy, że jest to bardzo świeży pomysł. Ciekawe czy tendencja będzie się utrzymywała i wkrótce spod rąk Lagerfelda zobaczymy suknie ślubne w kolorze- kto wie.

zapiszEdun, Nêt-à-porter.
Edun. Credits: Nêt-à-porter

Kiedy Panna Młoda ma na sobie suknie ślubną, jej druhny i przyjaciółki pięknie skrojone suknie jest to obraz, który znamy i już nas nie zdziwi. Zaskakujący może być garnitur, w którym kobieta zdecyduje się pobrać. Tego wyglądu na pewno nikt nie zapomni. Jak widać, zaskakujące style są często najlepsze i najmodniejsze!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera