Bukiety ślubne z filcu - kolorowa alternatywa dla kwiatów

Oryginalne, nieco ekstrawaganckie, wyraziste, zawsze wyróżniające. Takie są bukiety z filcu. Na zachodzie -a zwłaszcza w USA – przeżywają rozkwit popularności.

Bukiety ślubne z filcu MissJenniferRae via Etsy

Tworzone są przez pasjonatów. Ich stylistyka jest naprawdę różnorodna, od nawiązujących do klimatów etno, po bardzo eleganckie i wytworne, misternie stworzone dzieła sztuki.
To kolejna alternatywa dla tradycyjnych bukietów ślubnych z kwiatów, przede wszystkim dlatego, że tak jak bukiety z biżuterii czy drewna balsabukiety z filcu są trwałe, tanie i tworzone w dowolnej stylistyce, zgodnie z życzeniem klientki.

Oprócz filcu różnej grubości i kolorach, bukiety ślubne mogą zawierać różnorodne dodatki, takie jak guziki (w stylu mniej formalnym) czy biżuterię, nadając bukietowi więcej elegancji.

Fot. Groszki i Róże

Każdy kwiat powstaje pojedynczo i jest wynikiem czasem nawet kilkugodzinnej pracy.
Kolejną zaletą bukietów ślubnych z filcu jest ich waga- są one lżejsze, a tym co je wyróżnia na tle żywych kwiatów to dostępność form i kolorów niezależnie od sezonu.

Fot. Groszki i Róże

Filcowe kwiatki to świetna alternatywa zarówno dla Panny Młodej jak i dla druhen – świetnie wygląda na zdjęciach i stanowi uroczą pamiątkę tego dnia.

Fot. Groszki i Róże

Więcej zdjęć zobaczysz w galerii “KOLOROWE BUKIETY ŚLUBNE Z FILCU”

Na polskim rynku obecnie tylko jedna firma oferuje je w swoim asortymencie. Cena bukietów ślubnych z filcu zaczyna się od 199zł.


blog slubny Zankyou

W GROSZKI I RÓŻE możesz zamówić wyjątkowy bukiet ślubny!

– Marta Gregorska

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Jak wybrać bukiet ślubny? 5 kroków, które pomogą Ci wybrać idealny bukiet!
Jak wybrać bukiet ślubny? 5 kroków, które pomogą Ci wybrać idealny bukiet!
Bukiet ślubny to nieodłączny element stylizacji Panny Młodej. Choć nie jest najważniejszy, to kobiety planują go na długo przed ślubem, ponieważ to on domyka cały wygląd, stanowi "wisienkę na torcie". Jakie możliwości mamy wybierając bukiet ślubny, kiedy chcemy zrezygnować z tradycyjnych róż?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji