Bukiety ślubne z filcu - kolorowa alternatywa dla kwiatów

Oryginalne, nieco ekstrawaganckie, wyraziste, zawsze wyróżniające. Takie są bukiety z filcu. Na zachodzie -a zwłaszcza w USA – przeżywają rozkwit popularności.

Bukiety ślubne z filcu MissJenniferRae via Etsy

Tworzone są przez pasjonatów. Ich stylistyka jest naprawdę różnorodna, od nawiązujących do klimatów etno, po bardzo eleganckie i wytworne, misternie stworzone dzieła sztuki.
To kolejna alternatywa dla tradycyjnych bukietów ślubnych z kwiatów, przede wszystkim dlatego, że tak jak bukiety z biżuterii czy drewna balsabukiety z filcu są trwałe, tanie i tworzone w dowolnej stylistyce, zgodnie z życzeniem klientki.

Oprócz filcu różnej grubości i kolorach, bukiety ślubne mogą zawierać różnorodne dodatki, takie jak guziki (w stylu mniej formalnym) czy biżuterię, nadając bukietowi więcej elegancji.

Fot. Groszki i Róże

Każdy kwiat powstaje pojedynczo i jest wynikiem czasem nawet kilkugodzinnej pracy.
Kolejną zaletą bukietów ślubnych z filcu jest ich waga- są one lżejsze, a tym co je wyróżnia na tle żywych kwiatów to dostępność form i kolorów niezależnie od sezonu.

Fot. Groszki i Róże

Filcowe kwiatki to świetna alternatywa zarówno dla Panny Młodej jak i dla druhen – świetnie wygląda na zdjęciach i stanowi uroczą pamiątkę tego dnia.

Fot. Groszki i Róże

Więcej zdjęć zobaczysz w galerii “KOLOROWE BUKIETY ŚLUBNE Z FILCU”

Na polskim rynku obecnie tylko jedna firma oferuje je w swoim asortymencie. Cena bukietów ślubnych z filcu zaczyna się od 199zł.


blog slubny Zankyou

W GROSZKI I RÓŻE możesz zamówić wyjątkowy bukiet ślubny!

– Marta Gregorska

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Wianki ślubne z żywych kwiatów - 4 barwne propozycje
Wianki ślubne z żywych kwiatów - 4 barwne propozycje
Wianek zamiast welonu ślubnego - zobacz 4 piękne wianki z żywych kwiatów.
Oryginalne bukiety ślubne - 5 propozycji
Oryginalne bukiety ślubne - 5 propozycji
Bukietu ślubnego nie można lekceważyć, ponieważ jest to jeden z ważniejszych elementów stylizacji Panny Młodej, tuż za suknią ślubną. Zobacz, jak wyglądają oryginalne i ciekawe bukiety ślubne.
Romantyczne bukiety ślubne w kolorze różowym
Romantyczne bukiety ślubne w kolorze różowym
Róże, tulipany, peonie, gerbery a nawet wrzos. Wszystkie te kwiaty doskonale nadają się do ślubnych kompozycji. Zobacz zdjęcia!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji