Oryginalne bukiety ślubne: broszki, materiał, guziki, pióra...

To nowa alternatywa dla ślubnych bukietów z kwiatów ciętych. Są prawdziwymi dziełami sztuki i za razem najlepszą pamiątką TEGO dnia.

Jednymi z ich form są bukiety z broszek, które po raz pierwszy zostały stworzone przez Amandę Jane Heer. Jako bukiety kreowane w stylistyce typowo vintage, bardzo szybko zdobyły rynek USA s w dalszej kolejności rynek europejski, wytyczając nowy trend w tematyce ślubnej. Po raz pierwszy w internecie ukazały się w październiku 2009 roku. Swój pierwszy bukiet Amanda Jane Heer stworzyła na swój ślub, który odbył się 10 lat temu. Zachował się idealnie i stale cieszy oczy stojąc na honorowym miejscu w jej domu. W Polsce trend ten pojawił się szerzej dopiero ok. 2-3 lata temu i powoli ale konsekwentnie zdobywa zwolenników.

Oryginalny bukiet z pracowni Groszki i Róże. Fot. Marta Gregorska
Bukiety ślubne z broszek. Fot: Groszki i Róże

Co sprawia, że nie brakuje chętnych na bukiety wykonane ze wszystkiego oprócz żywych kwiatów (i nie mówimy tutaj o sztucznych kwiatach)?
Bukiet ślubny jest obowiązkowym atrybutem każdej Panny Młodej. A te w tej niezwykłej wersji pełnią dodatkowo rolę biżuterii, towarzysząc często prostym i bardzo klasycznym, gustownym sukniom ślubnym. Niewątpliwie najważniejszą jego zaletą jest oryginalny wygląd oszałamiający gości oraz oczywiście to, że może on stanowić najwspanialszą, trwałą i cenną pamiątkę ze ślubu.

Bukiety ślubne z broszek. Fot: Groszki i Róże
Oryginalny bukiet z pracowni Groszki i Róże. Fot. Marta Gregorska

Nietypowe bukiety ślubne z broszek wykonywane są ręcznie na indywidualne zamówienia każdej z klientek, zatem można je zobaczyć na długo przed ślubem. Stanowią doskonały wybór dla osób zapracowanych i jednocześnie ceniących swój czas, ponieważ można zamówić go dużo wcześniej i zaoszczędzić kolejnych zmartwień przed i w dniu ślubu.
Inne zalety tych oryginalnych bukietów to niezależność od sezonowości kwiatów. O każdej porze roku możesz mieć co tylko sobie wymarzysz. Odporne na pogodę i niepogodę, nie zwiędną, nie poszarzeją. Idealne dla alergików.

Bukiety ślubne z broszek. Fot: Groszki i Róże

Są dokładnie takie jakich pragnie panna młoda, zatem można uniknąć nieporozumień.
Szczególnie wyjątkowe są owe bukiety wykonywane tak jak w pracowni A.J. Heer, czyli z skarbów rodzinnej biżuterii osoby zamawiającej – emocjonalne, wieczne dzieła sztuki. Taki bukiet niesie ze sobą ogromną wartość sentymentalną dla przyszłej panny młodej. Dzięki nim, wszystko to co ważne dla młodej dziewczyny towarzyszy jej w jednym z  najważniejszych momentów życia – w drodze do ołtarza.

Bukiety ślubne z broszek. Fot: Groszki i Róże

Bukiety z broszek, materiału, filcu, ozdobnych a także prostych guzików, piór, polimerowych owoców itp. są niestandardowe, oszczędne, ekologiczne, piękne, genialnie trwałe i nietypowe, oryginalne.

Więcej pięknych, oryginalnych bukietów ślubnych znajdziecie w GALERII BUKIETÓW GROSZKI I RÓŻE

Ich koszt waha się w granicach 400 – 600zł w zależności od ilości użytych materiałów i elementów biżuterii.


blog slubny Zankyou

W GROSZKI I RÓŻE możesz zamówić wyjątkowy bukiet ślubny!

– Marta Gregorska

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Więcej informacji o

Komentarze (3)

Skomentuj artykuł

Jak wybrać bukiet ślubny? 5 kroków, które pomogą Ci wybrać idealny bukiet!
Jak wybrać bukiet ślubny? 5 kroków, które pomogą Ci wybrać idealny bukiet!
Bukiet ślubny to nieodłączny element stylizacji Panny Młodej. Choć nie jest najważniejszy, to kobiety planują go na długo przed ślubem, ponieważ to on domyka cały wygląd, stanowi "wisienkę na torcie". Jakie możliwości mamy wybierając bukiet ślubny, kiedy chcemy zrezygnować z tradycyjnych róż?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji