Oryginalne bukiety ślubne: broszki, materiał, guziki, pióra...

To nowa alternatywa dla ślubnych bukietów z kwiatów ciętych. Są prawdziwymi dziełami sztuki i za razem najlepszą pamiątką TEGO dnia.

Jednymi z ich form są bukiety z broszek, które po raz pierwszy zostały stworzone przez Amandę Jane Heer. Jako bukiety kreowane w stylistyce typowo vintage, bardzo szybko zdobyły rynek USA s w dalszej kolejności rynek europejski, wytyczając nowy trend w tematyce ślubnej. Po raz pierwszy w internecie ukazały się w październiku 2009 roku. Swój pierwszy bukiet Amanda Jane Heer stworzyła na swój ślub, który odbył się 10 lat temu. Zachował się idealnie i stale cieszy oczy stojąc na honorowym miejscu w jej domu. W Polsce trend ten pojawił się szerzej dopiero ok. 2-3 lata temu i powoli ale konsekwentnie zdobywa zwolenników.

Oryginalny bukiet z pracowni Groszki i Róże. Fot. Marta Gregorska
Bukiety ślubne z broszek. Fot: Groszki i Róże

Co sprawia, że nie brakuje chętnych na bukiety wykonane ze wszystkiego oprócz żywych kwiatów (i nie mówimy tutaj o sztucznych kwiatach)?
Bukiet ślubny jest obowiązkowym atrybutem każdej Panny Młodej. A te w tej niezwykłej wersji pełnią dodatkowo rolę biżuterii, towarzysząc często prostym i bardzo klasycznym, gustownym sukniom ślubnym. Niewątpliwie najważniejszą jego zaletą jest oryginalny wygląd oszałamiający gości oraz oczywiście to, że może on stanowić najwspanialszą, trwałą i cenną pamiątkę ze ślubu.

Bukiety ślubne z broszek. Fot: Groszki i Róże
Oryginalny bukiet z pracowni Groszki i Róże. Fot. Marta Gregorska

Nietypowe bukiety ślubne z broszek wykonywane są ręcznie na indywidualne zamówienia każdej z klientek, zatem można je zobaczyć na długo przed ślubem. Stanowią doskonały wybór dla osób zapracowanych i jednocześnie ceniących swój czas, ponieważ można zamówić go dużo wcześniej i zaoszczędzić kolejnych zmartwień przed i w dniu ślubu.
Inne zalety tych oryginalnych bukietów to niezależność od sezonowości kwiatów. O każdej porze roku możesz mieć co tylko sobie wymarzysz. Odporne na pogodę i niepogodę, nie zwiędną, nie poszarzeją. Idealne dla alergików.

Bukiety ślubne z broszek. Fot: Groszki i Róże

Są dokładnie takie jakich pragnie panna młoda, zatem można uniknąć nieporozumień.
Szczególnie wyjątkowe są owe bukiety wykonywane tak jak w pracowni A.J. Heer, czyli z skarbów rodzinnej biżuterii osoby zamawiającej – emocjonalne, wieczne dzieła sztuki. Taki bukiet niesie ze sobą ogromną wartość sentymentalną dla przyszłej panny młodej. Dzięki nim, wszystko to co ważne dla młodej dziewczyny towarzyszy jej w jednym z  najważniejszych momentów życia – w drodze do ołtarza.

Bukiety ślubne z broszek. Fot: Groszki i Róże

Bukiety z broszek, materiału, filcu, ozdobnych a także prostych guzików, piór, polimerowych owoców itp. są niestandardowe, oszczędne, ekologiczne, piękne, genialnie trwałe i nietypowe, oryginalne.

Więcej pięknych, oryginalnych bukietów ślubnych znajdziecie w GALERII BUKIETÓW GROSZKI I RÓŻE

Ich koszt waha się w granicach 400 – 600zł w zależności od ilości użytych materiałów i elementów biżuterii.


blog slubny Zankyou

W GROSZKI I RÓŻE możesz zamówić wyjątkowy bukiet ślubny!

– Marta Gregorska

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Więcej informacji o

Komentarze (3)

Skomentuj artykuł

Pomysł tygodnia: oryginalne save the date na wieczną pamiątkę
Pomysł tygodnia: oryginalne save the date na wieczną pamiątkę
Oryginalny pomysł na save the date- magnesy na lodówkę.
Ślub zimą: bukiety ślubne i dekoracje stołów
Ślub zimą: bukiety ślubne i dekoracje stołów
Dziś porozmawiamy o tym, jaki bukiet ślubny będzie pasował Królowej Śniegu i jak przystroić salę na wesele w miesiącach zimowych! Organizacja ślubu zimą jest dużo bardziej skomplikowana niż w porach letnich, co nie znaczy, że ślub taki nie jest piękniejszy! A już na pewno dotyczy to panny młodej!
Bukiety ślubne z drewna BALSA
Bukiety ślubne z drewna BALSA
Bukiety, stworzone z kwiatów powstałych z drewna balsa, są świetną alternatywą dla tradycyjnych bukietów. Są tanie, dużo lżejsze i jednocześnie dostępne niezależnie od sezonu....

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji