Suknie ślubne Óscara de la Renta 2017: marzenie każdej Panny Młodej!

Wzory pełne światła i delikatne tkaniny u Óscar de la Renta 2017. Będziesz zaskoczony!

  • Style sukien
  • Trendy
  • 2017

Jeden z projektantów, który jest symbolem pasji do detali i wyszukanych smaków to Óscar de la Renta. Dominikański projektant już nas opuścił, ale jego spuścizna trwa przez osobę Couturier, Petera Coppinga, który uchwycił w sposób wyjątkowy istotę firmy nadając mu osobisty charakter. Jeśli chodzi o wzory sukien ślubnych, nie brakuje tych wyjątkowych. Więc w tej galerii pokazujemy suknie ślubne Óscar de la Renta 2017  wygląda doskonale i nie mozesz ich przegapić, będą wyglądać idealnie w dniu ślubu.

Wśród propozycji w nowym sezonie, to tkaniny takie jak koronki, jedwabie, które grają główne role, dołączył do nich bardzo delikatny tiul. Kolekcja koncentruje się na dwóch typach sylwetki. Z jednej strony, wyrafinowana i delikatna sylwetka, które zwiększają kobieca postać, a z drugiej strony, suknie ślubne pełne objętości. Dekolty pojawiają się w różnym rodzaju, wśród najważniejszych, dominujących są suknie bez ramiączek i dekolt transparentny. Tysiące szczegółów, tj. wyszukane rękawy z koronki i mini peleryny, aby zakończyć stylizacje sukni w sposób wyjątkowy.

Odkryj wszystko, co ta firma przygotowała dla was, a suknie ślubne Óscar de la Renta 2017, które są unikalne i narzeczonych z klasą. Musisz je zobaczyć!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!