Porady małżeńskie

Szukasz inspiracji i wskazówek, jak urządzić własne "cztery kąty"? Nie przegap naszych wskazówek dotyczących dekoracji domu!

Filtruj według :
  • Rada
  • Editor-choice
  • Polska

Piękne cytaty o małżeństwie – zbiór sentencji

10 kwi 2023
Zebrane przez nas cytaty o małżeństwie czasem mogą dodać otuchy, a czasem rozśmieszyć. Niektórzy w pięknych cytatach o małżeństwie będą szukali pocieszenia w czasie kryzysu lub tęsknoty za drugą osobą. Mogą być też jednak lirycznym dodatkiem do prezentu na rocznicę ślubu lub wstępem do pięknego wiersza o miłości.

Gdybym ponownie wyszła za mąż...to bym zmieniła

25 sty 2019
Ma być idealnie! - taka dewiza przyświeca wszystkim Parom Młodym, które organizują swój dzień ślubu. Nikt nie zakłada, że coś może pójść nie tak. Dzień ślubu to wyjątkowa chwila, okupiona ogromem nakładu pracy, wielkimi wyrzeczeniami, ale z pewnością ogłoszona ostatecznie sukcesem. Czy na pewno?

5 genialnych pomysłów na zainwestowanie pieniędzy weselnych

20 sty 2019
Kiedy pojawia się hasło prezenty ślubne, oczami wyobraźni widzimy piękne zastawy stołowe, sztućce, telewizory, a także żelazka. Dziś prezenty ślubne to przede wszystkim kartka z najlepszymi życzeniami i... banknotem. A na ten warto mieć jakiś plan, by pieniądze w ciągu kilku miesięcy nie zginęły w dziwnych okolicznościach, ale widocznie zostały zainwestowane.
Publikacja

Filmy

...