Dlaczego izraleskie suknie ślubne tak nas zachwycają?

To, że na Zankyou lubimy nietypowe rozwiązania, nie jest chyba dla nikogo zaskoczeniem. Często, w naszych artykułach pokazujemy Wam niesztampowe suknie ślubne, kreatywne dekoracje i dodatki. Z niekrytą przyjemnością dzielimy się z naszymi czytelnikami zdjęciami sukien ślubnych, które nie zawsze są dostępne w Polsce, dla których samo oglądanie jest miłym doświadczeniem. A poza tym- dla chcącego nic trudnego! Z rozmów z Wami wiemy, że często jesteście bardzo zdeterminowane i potraficie kupić suknię ślubną z drugiego końca Europy czy nawet Świata!

Na stronach ślubnych i w katalogach oglądamy suknie ślubne głównie z Polski, Hiszpanii, Włoch, Francji i USA. Jest jednak kraj, który szczyci się niebywałymi kolekcjami ślubnymi.

Suknia ślubna z kolekcji Zahavit Tshuba Zobacz całą kolekcję sukien ślubnych Simijan Bozaglo.

Zarówno w Magazynie Zankyou jak i w Galerii, często pokazujemy suknie izraelskich marek. Dlaczego? Ponieważ są one wykonane z wysokiej jakości tkanin, a dbałość o detale jest tu kluczowa.  Projektanci ślubni z Izraela to przede wszystkim bardzo młodzi ludzie, co skutkuje wyjątkową świeżością prezentowanych modeli. Poza tym, kroje tych sukien także proszą się o komentarz – choć długie do samej ziemi, potrafią więcej odsłaniać niż zasłaniać. Głębokie dekolty, odsłonięte plecy i długie rozcięcia spódnicy, ukazujące nie tylko łydki, ale całe uda to element charakterystyczny dla projektantów pochodzących z Izraela.

Suknia ślubna z kolekcji Zahavit Tshuba
Suknia ślubna z kolekcji Zahavit Tshuba
Suknia ślubna z kolekcji Zahavit Tshuba
Suknia ślubna z kolekcji Zahavit Tshuba
salonów sukien ślubnych w Polsce." alt="Suknia ślubna z kolekcji Galia Lahav" src="data:image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAyAAAASuAQMAAAAAo98NAAAAA1BMVEXr6+uInxNMAAAACXBIWXMAAA7EAAAOxAGVKw4bAAAAi0lEQVR4nO3BAQEAAACCIP+vbkhAAQAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAPBvYtQABVIcBRAAAAABJRU5ErkJggg==">
Suknia ślubna z kolekcji Galia LahavZobacz listę salonów sukien ślubnych w Polsce.

Choć Izrael znany jest z tego, że oficjalnie walczy z przesadnie chudymi modelkami w modzie, w branży ślubnej zmienia się to bardzo wolno – z roku na rok, na zdjęciach ślubnych występują panie o bardziej kobiecych kształtach, ale nadal są to suknie przeznaczone dla osób szczupłych. Większość projektów ciasno opina sylwetkę modelki, a fotograf dodatkowo dba o pokazanie atutów sukni ślubnej i noszącej je kobiety. Choć nie każda kobieta mogłaby pozwolić sobie na zakup takiej sukni (teraz mówię tylko o kroju) to przyznacie drogie Panie, że te zdjęcia przykuwają uwagę i ogląda się je z przyjemnością!

Suknia ślubna z kolekcji Galia Lahav
Suknia ślubna z kolekcji Galia Lahav

 

Suknia ślubna z kolekcji Galia Lahav
Suknie ślubne Romen Farche
Suknie ślubne Romen Farche
Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Komentarze (3)

Marzena16
09/09/2013

Przepiękne są te suknie! Przeglądam każdą kolekcję i nie mogę oderwać wzroku!!!

Komentuj
Czekoladowa
19/09/2013

Przepiękne!

Komentuj
Gabriela
29/08/2016

A gdzie w Polsce są dostępne suknie od izraelskich projektantów?

Komentuj

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji