• Magazyn
  • Wesele
  • Królewski bal w pięknej bajkowej sali? Mamy coś dla Ciebie!

Królewski bal w pięknej bajkowej sali? Mamy coś dla Ciebie!

Każdy ma inne wymagania co do lokalu. Villa Anna potrafi idealnie dostosować się do próśb każdego klienta. To właśnie tutaj odnajdziecie wszystko to, o czym tak długo śniliście. Kameralne wesele? Oczywiście!

  • Lokale
  • Polecane
  • Sponsored

Dzień ślubu zawsze powinien być wyjątkowym wydarzeniem dla pary młodej. Piękne stroje, ukochani goście oraz wymarzone miejsce, w którym odbędzie się cała uroczystość. Każdy ma inne wymagania co do lokalu. Villa Anna potrafi idealnie dostosować się do próśb każdego klienta. To właśnie tutaj odnajdziecie wszystko to, o czym tak długo śniliście. Kameralne wesele? Oczywiście!

zapiszVilla Anna
Villa Anna

Sala kryształowa będzie wprost idealna. Elegancki wystrój sprawi, że poczujecie się jak w bajce. Idealnym dopełnieniem waszej uroczystości będzie wieczorne oświetlenie i nastrojowa muzyka. Z tego miejsca istnieje możliwość bezpośredniego wyjścia na taras i do ogrodu, dzięki czemu zaczerpniecie świeżego powietrza i odetchniecie po tańcach i wszystkich znakomitych daniach i słodkościach. Sala pomieści od 20 do 50 osób. To właśnie w tym miejscu spędzicie czas w gronie tylko najważniejszych dla was osób.

zapiszVilla Anna
Villa Anna

Jeśli szukacie miejsca dla większej ilości gości, Villa Anna proponuje salę bankietową, w której wspaniale będziecie się bawić w gronie od 100 do 250 osób. To miejsce charakteryzuje elegancja, komfort, stylowe zdobienia i szlachetne tkaniny oraz połączenie nowoczesnych rozwiązań z butikowym stylem wnętrz. Każda sala oraz pokoje hotelowe są bardzo stylowe i zaprojektowane z klasą.

zapiszVilla Anna
Villa Anna

W dniu ślubu poczujecie się tak, jakbyście znajdowali się na królewskim balu. Konsultant pomoże każdej parze dokładnie zaplanować wszystkie elementy wesela i zapewnić pełny spokój nowożeńcom, aby mogli cieszyć się tą cudowną chwilą. Grono specjalistów pomoże wam w wyborze wystroju sali, muzyki, kwiatów i wykwintnego menu, przygotowanego z troską o waszych gości. Kuchnia Villa Anna znana jest z wyszukanych potraw, ciekawych połączeń smaków oraz dbałości o piękne dania.

zapiszVilla Anna
Villa Anna

W ofercie miejsca odnajdziecie również możliwość wyprawienia wesela w niedzielę. W przypadku wyboru takiego terminu Villa Anna ma wspaniałą promocję! Wasza
uroczystość będzie o 10% tańsza. Zapraszamy do galerii zdjęciowej, w której zobaczycie nie tylko to cudowne sale, ale także śliczne dekoracje i kolorowy candy bar, w którym zakochacie się od pierwszego wejrzenia. Te wszystkie słodkości oraz oryginalne potrawy odnajdziecie właśnie w Tarnobrzegu.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Villa Anna Sale weselne
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!