Królewski bal w pięknej bajkowej sali? Mamy coś dla Ciebie!

Dzień ślubu zawsze powinien być wyjątkowym wydarzeniem dla pary młodej. Piękne stroje, ukochani goście oraz wymarzone miejsce, w którym odbędzie się cała uroczystość. Każdy ma inne wymagania co do lokalu. Villa Anna potrafi idealnie dostosować się do próśb każdego klienta. To właśnie tutaj odnajdziecie wszystko to, o czym tak długo śniliście. Kameralne wesele? Oczywiście!

Villa Anna
Villa Anna

Sala kryształowa będzie wprost idealna. Elegancki wystrój sprawi, że poczujecie się jak w bajce. Idealnym dopełnieniem waszej uroczystości będzie wieczorne oświetlenie i nastrojowa muzyka. Z tego miejsca istnieje możliwość bezpośredniego wyjścia na taras i do ogrodu, dzięki czemu zaczerpniecie świeżego powietrza i odetchniecie po tańcach i wszystkich znakomitych daniach i słodkościach. Sala pomieści od 20 do 50 osób. To właśnie w tym miejscu spędzicie czas w gronie tylko najważniejszych dla was osób.

Villa Anna
Villa Anna

Jeśli szukacie miejsca dla większej ilości gości, Villa Anna proponuje salę bankietową, w której wspaniale będziecie się bawić w gronie od 100 do 250 osób. To miejsce charakteryzuje elegancja, komfort, stylowe zdobienia i szlachetne tkaniny oraz połączenie nowoczesnych rozwiązań z butikowym stylem wnętrz. Każda sala oraz pokoje hotelowe są bardzo stylowe i zaprojektowane z klasą.

Villa Anna
Villa Anna

W dniu ślubu poczujecie się tak, jakbyście znajdowali się na królewskim balu. Konsultant pomoże każdej parze dokładnie zaplanować wszystkie elementy wesela i zapewnić pełny spokój nowożeńcom, aby mogli cieszyć się tą cudowną chwilą. Grono specjalistów pomoże wam w wyborze wystroju sali, muzyki, kwiatów i wykwintnego menu, przygotowanego z troską o waszych gości. Kuchnia Villa Anna znana jest z wyszukanych potraw, ciekawych połączeń smaków oraz dbałości o piękne dania.

Villa Anna
Villa Anna

W ofercie miejsca odnajdziecie również możliwość wyprawienia wesela w niedzielę. W przypadku wyboru takiego terminu Villa Anna ma wspaniałą promocję! Wasza
uroczystość będzie o 10% tańsza. Zapraszamy do galerii zdjęciowej, w której zobaczycie nie tylko to cudowne sale, ale także śliczne dekoracje i kolorowy candy bar, w którym zakochacie się od pierwszego wejrzenia. Te wszystkie słodkości oraz oryginalne potrawy odnajdziecie właśnie w Tarnobrzegu.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ – czyli współczesne spojrzenie na branżę ślubną
Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ – czyli współczesne spojrzenie na branżę ślubną
W dniu 14 kwietnia w Reducie Banku Polskiego odbędą się Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ. Podczas drugiej odsłony tego wydarzenia spotkać się będzie można z ponad 50-cioma wyselekcjonowanymi Wystawcami z branży ślubnej oraz poznać najnowsze trendy ślubne.
Tradycyjna rózga weselna zamiast bukietu kwiatów
Tradycyjna rózga weselna zamiast bukietu kwiatów
W antropologii kulturowej ślub uznawany jest za jeden z obrzędów przejścia i do dziś traktowany jest jako szczególna ceremonia rytualna dzięki swym określonym czynnościom, gestom, słowom czy rekwizytom.
Już dzisiaj zadbaj o swoją najważniejszą kreację! O suknię ślubną! 
Już dzisiaj zadbaj o swoją najważniejszą kreację! O suknię ślubną! 
Co mają wspólnego sprzęt AGD oraz znana marka odzieżowa? Bardzo dużo! W szczególności jeżeli chodzi o wymarzoną suknię ślubną! Dzisiaj zapraszamy Was na relację z niezwykłego wydarzenia, w którym siły połączyły firmy: Braun i Bizuu. Nie możecie tego przegapić!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji