Najpiękniejsze sale weselne w województwie Lubelskim

Istotą niezapomnianego wesela jest miejsce, gdzie ono się odbędzie. Każda z Par Młodych stojąc przed decyzją, gdzie wyprawić swoje wesele patrzy na różne aspekty miejsca ich przyjęcia i zaślubin.

  • Lokale
  • Polecane
  • Polska
  • Best-Of

Spis treści

Siedlisko Jabłonna
Lipowe Siedlisko
Nowy Dwór Bogucin
Siedlisko Sobibór
Dom Weselny Szafir
Hotel AGIT Congress & SPA
Hotel pod Kasztanami
Hotel Drob

Istotą niezapomnianego wesela jest miejsce, gdzie ono się odbędzie. Każda z Par Młodych stojąc przed decyzją, gdzie wyprawić swoje wesele patrzy na różne aspekty miejsca ich przyjęcia i zaślubin.

Często decyzja zostaje podjęta na podstawie wizualnego wyglądu danego miejsca i to właśnie on powoduje ostateczny wybór.

Poniżej przedstawiamy najpiękniejsze sale weselne, które spotkać możemy w województwie Lubelskim. Mamy nadzieję, że zainspirujecie się nimi i któraś z nich zostanie tą waszą jedyną.

Siedlisko Jabłonna

Zapytaj o informacje bez zobowiązań do Siedlisko Jabłonna

Kontakt

Siedlisko Jabłonna to idealne miejsce dla osób ceniących sobie bliskość natury i sielski nastrój.  Na wzgórzu, tuż pod lasem w niezwykle klimatycznym miejscu możecie zorganizować wesele jak ze snów! Odrestaurowany obiekt kusi między innymi drewnianą stodołą i ogromnym tarasem, z którego rozpościera się widok na okoliczne pola oraz łąki.  Zieleń drzew, śpiew ptaków oraz widok na bezkresny krajobraz, stanowią wymarzone tło do celebrowania jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu.  Tu gwarancją jest wyjątkowe, unikalne, doprawione nutą ekstrawagancji i przyjemnego szaleństwa wesele.

Lipowe Siedlisko

Zapytaj o informacje bez zobowiązań do Lipowe Siedlisko

Kontakt

Lipowe Siedlisko powstało na ziemi kilku pokoleń i tysiąca szczęśliwych wspomnień. Na pewno jest to miejsce z historią, gdzie dziadkowie mieli swoje wesele. Ulokowane pośród pięknych lip będzie miejscem dla par, które szukają idealnego miejsca na wesele pośród natury, śpiewów ptaków i w stylu slow. Stodoła z ogromnym zadaszonym miejscem do tańca pod gwiazdami zauroczy i sprawi, że czas spędzony tutaj będzie iście magiczny.

Nowy Dwór Bogucin

Zapytaj o informacje bez zobowiązań do Nowy Dwór Bogucin

Kontakt

Natura przede wszystkim. Otaczająca obiekt zieleń, malowniczy ogród i stawy. Wnętrza są nawiązaniem do tej właśnie natury. Sala rustykalna – przytulny i sielski wystrój, sprawdzi się idealnie dla Par kochających swojskość. Sala widokowa – wysmakowany projekt wnętrza z wysokimi oknami, przez które wpada światło, nadając temu miejscu wyjątkowy klimat. Biel ścian i drewniane belki komponują się tu idealnie. To miejsce może zauroczyć.

Siedlisko Sobibór

Zapytaj o informacje bez zobowiązań do Siedlisko Sobibór

Kontakt

Wczujcie się w luźną atmosferę, długie spacery, wspólne posiłki i nocne rozmowy  w otoczeniu śpiewu ptaków i zapachu lasu… Właśnie to zapamiętacie Wy oraz Wasi goście po uroczystości w Siedlisku Sobibór. To miejsce skrojone wprost idealnie na kameralne i nieco większe wesele dla osób gustujących w sielskim klimacie, przytulnym cieple drewnianych domów czy ceniących sobie bliskość z naturą.  Oferowana forma uroczystości może stać się doskonałą okazją do zatrzymania się i spędzenia w ”pełni” czasu z rodziną- pogłębiając relacje.

Dom Weselny Szafir

Zapytaj o informacje bez zobowiązań do Dom Weselny Szafir

Kontakt

Hotel AGIT Congress & SPA

Zapytaj o informacje bez zobowiązań do Hotel AGIT Congress & SPA

Kontakt

Pary Młode pragnące obsługi na najwyższym poziomie poczują się tutaj wyjątkowo i niezwykle. Przeszklona antresola, egzotyczny parkiet i niepowtarzalne oświetlenie – to te elementy budują to miejsce. Elegancja bijąca z tego miejsca tworzy klimat, w którym chce się przebywać. Co więcej, po całonocnej imprezie do białego rana można zrelaksować się w hotelowym SPA, które pozostaje do dyspozycji gości.

Hotel pod Kasztanami

Zapytaj o informacje bez zobowiązań do Hotel pod Kasztanami

Kontakt

Położony w malowniczej okolicy nad zalewem Zemborzyckim, z dala od miejskiego zgiełku tworzy idealną bazę pod przyjęcie weselne. Będąc na miejscu ma się poczucie, że miejsce to czaruje zarówno od zewnątrz, jak i w środku. Pomost z kopułą, która świeci w nocy stanowi idealne miejsce do wykonania pamiątkowej sesji zdjęciowej. Sala weselna w klimacie glamour przypadnie do gustu niejednej Parze Młodej.

Hotel Drob

Zapytaj o informacje bez zobowiązań do Hotel Drob

Kontakt

Elegancja i klasa, w skrócie tak można zwizualizować to miejsce. Do dyspozycji Par Młodych obiekt udostępnia trzy sale: Lodową – o kameralnym klimacie, Kryształową – w której kryształowe żyrandole niezwykle rozświetlają przestrzeń, a także Dubaj – salę na której poczujemy smak bliskowschodniego luksusu. W obiekcie wszystko zostało dopracowane w najmniejszym szczególe.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Siedlisko Sobibór Sale weselne
Dom Weselny Szafir Sale weselne
Hotel Drob Sale weselne
Lipowe Siedlisko Sale weselne
Nowy Dwór Bogucin Sale weselne
Hotel pod Kasztanami Sale weselne
Siedlisko Jabłonna Sale weselne

Skomentuj artykuł