X

Odkryj 5 stylów bukietów ślubnych 2017. Wybierz swój ulubiony!

Istnieje wiele opowieści dotyczących pochodzenia bukietu ślubnego. Wiele wiadomo na temat jego magicznych właściwości- dzięki niemu można przywołać męża, ale też wpłynąć na płodność, co jest ważne dla Par, które starają się o dzidziusia. Niezależnie od tego bukiet ślubny jest wspaniałym dodatkiem do tej wyjątkowej kreacji. Formy i style bukietów zmieniały się na przestrzeni lat. W tej galerii mamy dla Was najlepsze bukiety ślubne na 2017 rok. Na pewno się zainspirujecie.

Istnieje wiele możliwości jeżeli chodzi o bukiet ślubny– naprawdę masz w czym wybierać. Dzisiaj mamy dla Ciebie prawdziwe bogactwo opcji- zobacz i się zachwyć!

1. Bukiety

Pary Młode najczęściej decydują się na to, żeby bukiet Narzeczonej miał kształt kuli. Jego wielkość wynosi pomiędzy 20-30 cm. Największą popularność mają bukiety z róż, piwonii i goździków. Są bardzo kobiece i romantyczne. Idealnie komponuje się z prostymi sukniami ślubnymi. Pasuje do niskich i wysokich kobiet.

Credits: Christophe Serrano Photography
Credits: Kristin Sweeting Photography
Credits: The Love Hunters
Credits: Brides Photography

2. Kwiaty polne

Bardzo modne w ostatnich sezonach. Są bardzo proste do zrobienia. Powstają głównie z sezonowych kwiatów i roślin takich jak paproć, eukaliptus. Idealne dla narzeczonych ceniących styl boho , doskonale komponują się z rustykalnych wystrojem.

Credits: Lorena San José
Credits: Matrenin Aleksey Photography
Credits: Michael + Anna Costa Photography

3. Asymetryczny

Jeden z najbardziej popularnych bukietów. Składa się z wielu różnych kwiatów. Są idealnie zaprojektowane. Komponują się z wyrafinowanymi sukniami ślubnymi.

Credits: Josh Gruetzmacher Photography
Credits: Katie Lopez Photography
Credits: Trastandetskaya Evgeniya Photography

4. Długie łodygi

To styl podobny do klasycznych bukietów, ale różni się rodzajem kwiatów, które są znacznie dłuższe i cięższe. Są idealne dla wysokich kobiet. Elegancja i prostota bije od nich.

Credits: Anton Blokhin Photography
Credits: Alina stepushina Photography
Credits: Tiara Photographie

5. Wodospad

Jest to bukiet ze spadających kwiatów jak sama nazwa wskazuje. Są one bardzo wysokie i pionowe jak sama nazwa wskazuje. Ten rodzaj bukietu jest rzadko używany jednak z odpowiednimi kwiatami może być idealny na twój wielki dzień.

Credits: Jess Barfield Photography
Credits: Julia Kaptelova Photography
Credits: O’Malley Photographers

W naszej galerii przedstawiliśmy pięć różnych typów bukietów. Wybierz idealny na swój wielki dzień. Wszystkie rodzaje bukietów są zupełnie inne, w innej kolorystyce oraz z użyciem różnoronych kwiatków, ale jedno jest pewne, że będą pasować idealnie na twój wielki dzień.

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji