Pokaz florystyczny i suknie ślubne z kwiatów

Drugiego dnia wiosny, 21.03.2012, na kilkanaście godzin Rynek Hurtowy Bronisze, gdzie odbywały się tegoroczne Targi Flowers&HorTech, zamienił się w wielki kolorowy wybieg mody kwiatowej. Prezentowane kreacje, a w zasadzie show kwiatowe wyszły „spod igły” artystów-florystów z mistrzowskiej grupy Akademii Marioli Miklaszewskiej.

  • Bukiety ślubny
  • Organizacja
  • 2013

Drugiego dnia wiosny, 21.03.2012, na kilkanaście godzin Rynek Hurtowy Bronisze, gdzie odbywały się tegoroczne Targi Flowers&HorTech, zamienił się w wielki kolorowy wybieg mody kwiatowej. Prezentowane kreacje, a w zasadzie show kwiatowe wyszły „spod igły” artystów-florystów z mistrzowskiej grupy Akademii Marioli Miklaszewskiej. Były one wykonane z różnorodnego materiału roślinnego, pochodzącego zarówno z Polski, jak i z odległych, egzotycznych krajów. Dzięki różnorodnym technikom florystycznym udało się stworzyć ponad 50 niepowtarzalnych dzieł!

Publikacja

Florystyczni projektanci zaprezentowali całe kreacje roślinne, przepiękne suknie, w tym suknie ślubne, niezwykłe kapelusze, oryginalne naszyjniki, niekonwencjonalne bukiety ślubne, a nawet buty. Przygotowania do pokazu trwały trzy dni, w ciągu których każdy z uczestników „uszył” po kilka kreacji. Zobaczcie, jak się one prezentowały na wybiegu!

Autor: Ekspert portalu abcslubu.pl – Hubert Lamański /Pracownia Florystyczna Flower Land/ Fot. Marcin Chruściel
Źródło: abcslubu.pl /www.abcslubu.pl / www.facebook.com/abcslubu

 

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Pokaz florystyczny i suknie ślubne z kwiatów