Pokaz florystyczny i suknie ślubne z kwiatów

  • more 4+

Drugiego dnia wiosny, 21.03.2012, na kilkanaście godzin Rynek Hurtowy Bronisze, gdzie odbywały się tegoroczne Targi Flowers&HorTech, zamienił się w wielki kolorowy wybieg mody kwiatowej. Prezentowane kreacje, a w zasadzie show kwiatowe wyszły „spod igły” artystów-florystów z mistrzowskiej grupy Akademii Marioli Miklaszewskiej. Były one wykonane z różnorodnego materiału roślinnego, pochodzącego zarówno z Polski, jak i z odległych, egzotycznych krajów. Dzięki różnorodnym technikom florystycznym udało się stworzyć ponad 50 niepowtarzalnych dzieł!

Florystyczni projektanci zaprezentowali całe kreacje roślinne, przepiękne suknie, w tym suknie ślubne, niezwykłe kapelusze, oryginalne naszyjniki, niekonwencjonalne bukiety ślubne, a nawet buty. Przygotowania do pokazu trwały trzy dni, w ciągu których każdy z uczestników „uszył” po kilka kreacji. Zobaczcie, jak się one prezentowały na wybiegu!

Autor: Ekspert portalu abcslubu.pl – Hubert Lamański /Pracownia Florystyczna Flower Land/ Fot. Marcin Chruściel
Źródło: abcslubu.pl /www.abcslubu.pl / www.facebook.com/abcslubu

 

Skomentuj artykuł

28 Największe w Polsce Targi Ślubne w Warszawie! Nie możesz tego przegapić!
Największe w Polsce Targi Ślubne w Warszawie! Nie możesz tego przegapić!
Targi „Polska Gala Ślubna” to wydarzenie, którego nie możesz przegapić! Ta olbrzymia liczba firm to gwarancja dla każdej pary narzeczonych, że znajdzie tutaj to czego szuka.
23 Good Time - I Alternatywne Targi Ślubne w Lublinie- zapraszamy!
Good Time - I Alternatywne Targi Ślubne w Lublinie- zapraszamy!
Olbrzymią wartością udziału w Good Time jest też zaoszczędzenie dużej ilości czasu poświęcanego na poszukiwania wymarzonych firm. Jedynym zadaniem Par jest odwiedzenie nas, aby zobaczyć co pięknego Wystawcy mają do zaproponowania.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji