• Magazyn
  • Goście

41 sukienek na imprezę 2017, które zapragniesz za wszelką cenę!

Najlepsze trendy na sezon 2017 roku. Nowe wzory pełne życia i kolorów, których nie można przegapić. Musisz je zobaczyć!

  • Style sukienek weselnych
  • 2017

Obecnie świat mody monopolizuje główną rolę jaką są sukienki, a tej dziedzinie istnieje wiele firm międzynarodowych projektantów, którzy proponują różne, nowe wzory, które sprawiają, że możemy dobrać idealnie taką suknię, o jakiej marzyliśmy. Wzory są inspirację, ale tak jak wiemy, w każdym nowym sezonie pojawiają się nowe trendy i w tej galerii pokażemy najlepsze w tych 41 sukienek na imprezę!

Krój, kolor oraz zdobienia sprawiają, że akcenty w formie koralików, haftów, plisowań, objętości, upięć i nadruków sprawiają, że każda z sukienek jest inna i specjalna. Trendem, który zmotywuje rynek, to kolor pastelowy, pojawiający się w każdej nowej kolekcji domu mody. Delikatny róż, błęki, brzoskwinia, to czołowe barwy. Długość nie ma znaczenie, ponieważ jest to bardzo indywidualna kwestia. Nie zniknie też klasyczna czerwień, głęboki grant oraz soczysta zieleń.

Piękna odmiana, której nie może zabraknąć, ponieważ to ona może uzupełniać stój, a są to imponujące dodatki, czyli buty gości, a tysiące innych akcesoriów. Będziesz zachwycona!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!