• Magazyn
  • Panna Młoda

100 sukien ślubnych międzynarodowych projektantów: 100 różnych stylów! Jaki jest Twój?

Jeśli szukasz doskonałej kreacji na swój wyjątkowy dzień jakim jest ślub nie możesz pominąć tej galerii, w której pokazujemy suknie 100 międzynarodowych projektantów. To w końcu 100 różnych stylów! A jaki jest twój?

  • Style sukien

Istnieje setki firm produkujących suknie ślubne. Wiadomo w jednym z najważniejszych dni w życiu wyjątkowym dniu jak ślub każda z nas chce mieć wybór. Suknia w dniu ślubu musi być niepowtarzalna W naszej galerii oddajemy hołd projektantom, którzy spełniają marzenia  kobiet w dniu ślubu. Już dziś poznaj sto sukien ślubnych w stu różnych stylach.

Nadzwyczajna mieszanka tkanin, haftów, dekoltów zachwyca każdą kobietę. Możemy wybierać z klasycznych wzorów lub sukienek w stylu syreny oraz z długimi rękawami . Wśród trendów, które pojawiły się w 2016 powracamy do motywów ziemi. Nabierają szczególnego znaczenia w weselach, które odbywają się jesienią i zimą.

Firmy takie jak Rosa Clara, YolanCris, Inmaculada García, Maggie Sottero, Jesus Peiro, Justin Alexander lub Laure de Sagazan są w setce topowych międzynarodowych projektantów sukni ślubnych. Wśród ich propozycji na pewno znajdziesz coś dla siebie. Poczuj się wyjątkowo w naszych propozycjach. W końcu wiadomo, że w dniu ślubu każda z nas chce wyglądać i czuć się jak księżniczka. Taki dzień się zdarza raz i chcemy prezentować się wyjątkowo.

Jeśli szukasz doskonałej kreacji na swój wyjątkowy dzień jakim jest ślub nie możesz pominąć tej galerii, w której pokazujemy suknie 100 międzynarodowych projektantów. To w końcu 100 różnych stylów! A jaki jest twój? Wśród tak dużego wyboru na pewno znajdziesz coś dla siebie.  Oto najnowsze trendy na nadchodzący rok 2017. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie.Bierzesz ślub w 2017 roku , to koniecznie zobacz także inne ślubne inspiracje:

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Justyna Kodym Suknia.net Salony sukien ślubnych
La Mariee Suknie ślubne Salony sukien ślubnych
Fanfaronada - suknie ślubne Salony sukien ślubnych
Suknie Wieczorowe Evita Sukienki na wesele

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!