Piękne buty dla gości weselnych 2016! Przyszedł czas na zmiany!

Nie bądź gościem weselnym, który obawia się o piękne obuwie! Zapoznaj się z naszymi trendami butów 2016. Pokochasz je!

  • Goście
  • Trendy
  • 2016
  • Polska
  • Pura Lopez
  • Valentino

Coraz większą wagę przywiązujemy do obuwia. Dobre buty potrafią odmienić każdą stylizację, która z pozoru może wydawać się zbyt prosta i monotonna. Jeśli zostałaś zaproszona na wesele i masz już sukienkę, która chciałabyś włożyć, Twoje dodatki mogą sprawić, że będziesz wyglądała zupełnie inaczej, w tej samej kreacji, ale inne dodatki stworzą nowy styl. Zmiana dodatków odmienia całą kreację, więc nie możesz przegapić niezwyklej kolekcji akcesoriów, które przygotowaliśmy w galerii. Dziś na pierwszy plan wysuną się buty na sezon 2016.

Wybór jest bardzo szeroki i różnorodny, ponieważ możemy wybierać między butami na wysokim obcasie z odsłonięta piętą, zakrytą, z zamszu, ze skóry naturalnej, skóry lakierowanej…wszystko jest możliwe! Bardzo modne są sandały na obcasie, których wiązania sięgają aż do kostki, ponieważ jest to bezpieczne dla stopy oraz bardziej stabilne. Jeszcze bardziej oryginalna wersja sandałków, to model z rzemykami oplatającymi palce, stopę, a do tego są bardzo eleganckie. W zestawieniu nie możemy pominąć szpilek, które są nieśmiertelnym wzorem. Występują w wersji z ozdobnymi kamieniami, ozdobami, co mocniej urozmaica wzór buta.

W tej galerii znajdziecie buty dla wszystkich, więc nie przegap tej galerii, ponieważ z pewnością znajdziesz tutaj swój ukochany model, w którym przetańczysz całą noc, wyglądając przy tym idealnie. Marki takie jak Lodi, Pura Lopez czy Valentino stawiają na najwyższą jakość.

A jeśli jesteś Panna Młodą i nie wybrałaś jeszcze idealnych butów, nie czekaj i zobacz buty ślubne 2016 i kolorowe buty 2016!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!