Biżueria ślubna

Dowiedz się o najnowszych trendach biżuteryjnych. Tutaj znajdziesz porady dotyczące wyboru biżuterii, galerie z najlepszymi produktami, a także rekomendacje najlepszych jubilerów.

Filtruj według :
  • Polska
  • Rada
  • Obrączki

Jaki grawer na obrączkach? - lista pomysłów

2 maj 2023
Obrączka poprzez swój okrągły kształt ma przypominać nam, że miłość jest uczuciem, które nigdy nie przemija. Posiadając na ręku ten subtelny acz piękny symbol miłości i wierności małżeńskiej już zawsze będzie on przywoływał wspomnienia tych najbardziej wzruszających i najważniejszych momentów w życiu - czyli ceremonii zaślubin i wesela. Nie dziwi więc fakt, że przyszli Małżonkowie przywiązują tak dużą wagę do kwestii wyboru idealnych obrączek ślubnych. W końcu, będą nam one towarzyszyć przez całe życie. Obecny rynek biżuterii ślubnej dysponuje szerokim wachlarzem materiałów, wzorów, kolorów oraz zdobień, które to wybrane przez nas atrybuty będą składać się na finalny efekt końcowy wyglądu naszych obrączek. Ważnym jest, aby dobrać je według własnych preferencji i upodobań. Choć oczywiście wizja tego jaki pierścionek pojawi się na palcu Panny Młodej jak i Pana Młodego powinna być spójna. Kiedy jesteście już na ostatnim etapie, aby Wasze marzenie o perfekcyjnych obrączkach stało się rzeczywistością i dokonaliście ostatecznego wyboru ich konkretnego modelu - gratulujemy! Teraz wystarczy tylko dodać im osobistego charakteru poprzez grawer na obrączkach i Wasze subtelne biżuteryjne symbole miłości będą gotowe!

Jak zmierzyć rozmiar pierścionka?

1 kwi 2023
Organizacja zaręczyn wymaga serii rozmaitych przygotowań, a te które wielu mężczyznom wydają się najbardziej skomplikowane, dotyczą wyboru pierścionka zaręczynowego. Nie tylko trzeba bowiem zdecydować się na konkretny wzór, który urzeknie wybrankę, ale też dopasować dobrze rozmiar pierścionka.
4

Najlepsze salony jubilerskie w Rzeszowie

9 sty 2023
Ślub to piękny dzień- najważniejszy dla Ciebie oraz Twojej bratniej duszy. Kulminacyjnym momentem podczas zaślubin stanowi sakramentalne "tak" i wzajemne nałożenie ślubnych obrączek. 
8

Najlepsze salony jubilerskie w Krakowie

5 sty 2023
Obrączki stanowią symbol nierozerwalnej miłości, wierności, wzajemnego szacunku jak i  zrozumienia. Dla Pary Młodej są jednym z najważniejszych elementów w trakcie ślubu i towarzyszą zakochanym we wspólnej wędrówce zaraz po nim.
4

Najlepsze salony jubilerskie we Wrocławiu

3 sty 2023
Obrączki ślubne to przypieczętowanie miłości oraz łączącego nas uczucia. To symbol nierozerwalnej więzi, wzajemnego szacunku i wsparcia. I wreszcie to biżuteria, którą wybieramy na całe życie. Od dnia ceremonii ślubu jest z nami zawsze, w każdej sytuacji.
7

Najlepsze salony jubilerskie w Warszawie

30 gru 2022
Gest wręczenia ukochanej osobie obrączki w czasie ceremonii ślubnej to najważniejszy moment. Obrączki zostają z nami na długie lata, symbolizując nierozerwaną więź i miłość.
Publikacja

Filmy

...