Najlepsze salony jubilerskie w Lublinie

Wzajemne założenie obrączek stanowi jeden z najważniejszych momentów podczas zaślubin. To właśnie obrączki są symbolem miłości i małżeństwa, nierozerwalności więzi pomiędzy dwiema osobami i atrybutem wzajemnego szacunku.

  • Biżueria ślubna
  • Polecane
  • Polska
  • Best-Of

Spis treści

Briju
INKLUZ Szlifiernia kamieni jubilersko-ozdobnych
Jubiler Korn
Pracownia Jubilerska Ziętek
Salony Jubilerskie M. Sułek
SAVICKI
Srebro Lublin

Wzajemne założenie obrączek stanowi jeden z najważniejszych momentów podczas zaślubin. To właśnie obrączki są symbolem miłości i małżeństwa, nierozerwalności więzi pomiędzy dwiema osobami i atrybutem wzajemnego szacunku. Ich wybór nie może być przypadkowy, w końcu będą nam towarzyszyć na co dzień. Zadbajmy, aby spełniały nasze marzenia. Pomocą okaże się dla Was lista najlepszych salonów jubilerskich w Lublinie.

Briju

Zapytaj o informacje bez zobowiązań do Briju

Kontakt

Obrączki ślubne Briju to więcej niż biżuteria. Miłość jest piękna, cenna i trwała – tak, jak kolekcja obrączek Briju. Piękno designu, wartość szczerego złota, trwałość szlachetnego metalu i blask brylantów to idealne uosobienie miłości – podczas romantycznych chwil przed ołtarzem i na całe życie. Kolekcja obrączek ślubnych Briju to symbol cennego uczucia i znak trwałości związku małżeńskiego. Obrączki ślubne są jednym z najważniejszych elementów każdej uroczystości ślubnej. Wybieramy je na całe życie, nosząc na palcu jako symbol trwałego i szczęśliwego małżeństwa. Wykonane z dobrego jakościowo złota (próba 585), gwarantują długowieczność i odpowiednią wytrzymałość. Próba złota 585 gwarantuje, że obrączki są bardzo trwałe i wytrzymałe przez wiele lat użytkowania, Wszystkie oferowane przez markę BRIJU obrączki posiadają wewnętrzną soczewkę, czyli mają lekko wypukły kształt od wewnętrznej strony, co znacznie zwiększa komfort ich noszenia na co dzień.

INKLUZ Szlifiernia kamieni jubilersko-ozdobnych

Zapytaj o informacje bez zobowiązań do INKLUZ Szlifiernia kamieni jubilersko-ozdobnych

Kontakt

Klasyczne rzemiosło i nowoczesna technologia. To tutaj znajdziecie idealne obrączki ślubne, również te ręcznie robione. Marka INKLUZ gwarantuje niezwykłą trwałość, którą złoto osiąga poprzez kłucie i walcowanie.

Jubiler Korn

Zapytaj o informacje bez zobowiązań do Jubiler Korn

Kontakt

Jubiler KORN w Lublinie wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta i jego zamówienia. Posiada własną pracownię jubilerską, dzięki temu może wykonać projekt na zamówienie, według wskazówek klienta. Obrączki, zegarki grawerujemy laserowo – bezpłatnie, przy zakupie.

Pracownia Jubilerska Ziętek

Zapytaj o informacje bez zobowiązań do Pracownia Jubilerska Ziętek

Kontakt

Jubiler Ziętek jest rodzinną firmą, która od ponad 40 lat stara się trafiać w potrzeby klientów. W pracowni klienci zawsze ustalają szczegóły zamówień bezpośrednio z wykonawcą ich usług, wieloletnim jubilerem. Dzięki temu klienci otrzymują fachowe i praktyczne porady wynikające z doświadczenia jakie firma zdobyła przez lata. Poza tym w pracowni wykonuje się szereg ekspresowych usług ”od ręki”. W razie potrzeby Jubiler Ziętek jest w stanie w dosłownie kilka minut dopasować rozmiar obrączek, dokonać renowacji czy naprawy biżuterii. Znajdziemy tutaj również spory wybór biżuterii ślubnej dla Panien Młodych wykonanej ze srebra lub złota, którą można zakupić
bezpośrednio w sklepie.

Salony Jubilerskie M. Sułek

Zapytaj o informacje bez zobowiązań do Salony Jubilerskie M. Sułek

Kontakt

Marka oferuje obrączki zarówno klasyczne jak i nietuzinkowe. Realizuje indywidualne zamówienia, co pozwala na stworzenie unikalnych i niepowtarzalnych projektów. Do wybranych modeli firma zakuwa diamenty i inne kolorowe kamienie szlachetne np. szafir, szmaragd. M. Sułek Lublin ma świadomość, jak trudny jest wybór odpowiedniego modelu, dlatego chętnie służy swoją radą, wiedzą i doświadczeniem. Pomoże dobrać idealne obrączki, tak by towarzyszyły Wam przez resztę życia.

SAVICKI

Zapytaj o informacje bez zobowiązań do SAVICKI

Kontakt

Marka SAVICKI od 44 lat tworzy wyjątkową biżuterię, przenoszącą ulotne chwile w ponadczasową doskonałość. Łączy rzemiosło i sztukę, podkreślając ponadprzeciętność piękna w każdym produkcie. Zespół Salonów Savicki tworzą wyłącznie najlepsi profesjonaliści, którzy oprócz doskonałego warsztatu są także otwarci i czuli na prawdziwe piękno i styl. Tę subtelną różnicę dostrzeże każdy, kto ceni najwyższą jakość i szlachetną, nieskazitelnie piękną formę. Marka od lat uczestniczy w magicznych i niepowtarzalnych chwilach Waszego życia. Zaręczyny, ślub, chrzciny, pierwsza komunia – dzięki biżuterii Savicki te i inne, cudowne momenty trwale zapiszą się w Waszej pamięci.

Srebro Lublin

Zapytaj o informacje bez zobowiązań do Srebro Lublin

Kontakt

Marka prowadzi sprzedaż biżuterii oraz naprawy biżuterii od 2003r. W ofercie posiada szeroki wybór wyrobów złotych jak i ze srebra (pierścionki, obrączki, kolczyki, naszyjniki, bransoletki, zegarki). Znajdziemy tutaj także upominki z okazji Chrztu Świętego lub Pierwszej Komunii Świętej w postaci srebrnych obrazków. Jubiler Srebro Lublin zajmuje się także naprawianiem uszkodzonej biżuterii, łańcuszków, pierścionków. Firmę cechuje indywidualne podejście do klienta, tak by każda osoba wyszła z pracowni w pełni usatysfakcjonowana.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Pracownia Jubilerska Ziętek Biżuteria ślubna
Salony Jubilerskie M. Sułek Biżuteria ślubna
Srebro Lublin Biżuteria ślubna
SAVICKI Biżuteria ślubna
Briju Biżuteria ślubna
Jubiler Korn Biżuteria ślubna

Skomentuj artykuł