Co wygrawerować na obrączkach ślubnych?

Zastanawiacie się nad tekstem na Waszych obrączkach ślubnych? Zobaczcie nasze propozycje graweru od klasycznego po tego z humorem!

Co wygrawerować na obrączkach ślubnych?
  • Biżueria ślubna
  • Rada
  • Polska

Przedślubne przygotowania to przepiękny i wyjątkowy czas w życiu każdej Pary Młodej. Nic dziwnego skoro organizujemy jeden z najpiękniejszych dni w naszym życiu. Podczas przedślubnych przygotowań przychodzi taki moment, gdy każda Para Młoda udaje się do sklepów jubilerskich w poszukiwaniu wymarzonych obrączek ślubnych. Obrączki ślubne to jeden z najważniejszych elementów ślubu i wesela. Stanowią odwieczny symbol miłości i połączenia Państwa Młodych. Obrączki ślubne to przyrzeczenie sobie dozgonnej miłości, wierności, wsparcia i wzajemnego zrozumienia. Ich wybór powinien być dostatecznie przemyślany, gdyż będą nam one towarzyszyć każdego dnia naszego życia. Warto zatem, by były idealnie dobrane pod nasz gust i upodobania. Współcześnie rynek biżuterii ślubnej oferuje szeroki wybór obrączek, począwszy od złotych, platynowych, tytanowych, czy wykonanych z białego złota. Jubilerzy oferują coraz to nowsze modele obrączek zarówno klasycznych, jak i mocno zdobionych.

Szeroki wachlarz wzorów, kolorów, materiałów i zdobień sprawia, że każda Para Młoda jest w stanie znaleźć te jedne jedyne. Gdy już zdecydujemy się na konkretny model, pozostaje nam dołożyć tak zwaną „kropkę nad i”, czyli grawer. W ciągu ostatnich kilku lat grawerowane obrączki znacznie zyskały na popularności. Wszystko za sprawą tego, że dzięki wygrawerowaniu stają się one jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe i po prostu nasze – idealnie spersonalizowane. Wiele Par Młodych ma problem z wybraniem odpowiedniego graweru. Dziś podpowiadamy, na jakie pomysły warto się zdecydować!

Klasyka górą

Najmodniejszym i najstarszym pomysłem na grawer obrączek jest postawienie na imiona Państwa Młodych i datę ślubu. To wybór, który pokochały Pary Młode. Jest elegancko, sentymentalnie i z klasą. Decydując się tego typu personalizację macie pewność, że Wasze obrączki ślubne będą ponadczasowe i zawsze w modzie. Prócz daty ślubu Pary Młode decydują się także na inną, równie ważną datę. Dzień poznania się, pierwsza randka, czy pierwszy pocałunek. Postawcie na datę, która jest dla Was szczególnie ważna!

Beata & Adrian 12.10.2021r.
A❤B 12.07.2021
Me and you 15.09.2021
A&K 09.09.2021
Anna i Krzysztof 05.11.2021r.

zapiszobrączki ślubne w pudełeczku z mchem
fot. Fotografia z-Milosci

Cytaty

Cytaty to drugi, zaraz za imionami i datą, najczęściej wybierany grawer na obrączki ślubne. Jeśli posiadacie życiowe motto, którym się kierujecie lub macie swoje ulubione słowa to obrączki ślubne są idealnym miejscem na ich umieszczenie. Jeśli tylko cytat nie jest za długi, to warto zdecydować się na słowa, które mają dla Was szczególne znaczenie.

„Dotąd dwoje, choć jeszcze nie jedno. Odtąd jedno, choć nadal dwoje.”
„Zrób mi tę przyjemność: uwielbiaj mnie mimo wszystko”
„Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś”

zapiszobrączki ślubne państwo młodzi
fot. Fotografia z-Milosci

Krótkie sformułowania

Krótkie sformułowania to alternatywa dla długich cytatów. Często są to ukochane zwroty, którymi się do siebie zwracamy, a także ulubione słowa. Wszystko zależy od Waszej kreatywności! Decydując się na krótkie sformułowania macie pewność, że zwroty nie są zbyt długie i na pewno bez większego problemu zmieszczą się na Waszych obrączkach ślubnych.

„Na zawsze razem”
„Kocham Cię”
„Mój Anioł”
„Today and Forever”
„The one and only”
” W imię miłości”
”Jesteś miłością mojego życia”
” Ja Ciebie też”
„Twój/Twoja na zawsze”
„Moja miłość”
„Miłości mojego życia”
„Cały mój świat”
„Najpiękniejsza z miłości”

zapiszobrączki ślubne w pudełeczku
fot. Fotografia z-Milosci

Obrączki z humorem

To propozycja dla wszystkich Par Młodych z dużym dystansem do siebie i poczuciem humoru. Alternatywa dla klasycznych, nieco poważnych grawerów.

Męska: „Po co zdjąłeś obrączkę?” / Żeńska: „Po co zdjęłaś obrączkę?”

„Umowa to umowa”

Męska: „Bądź grzeczny” / Żeńska: „Bądź grzeczna”

Męska: „Koniec z grami” / Żeńska: „Koniec z dietami”

Męska: „Zmusiła mnie” / Żeńska: „Zmusił mnie”

„Masz nosić, a nie czytać!”

 

zapiszobrączki ślubne w pudełeczku
fot. Fotografia z-Milosci

Podwójny grawer

Kolejny pomysł na grawer obrączek ślubnych to połączenie cytatu jednej obrączki z drugą. Co oznacza, że jeśli męska obrączka jest rozpoczęciem sentencji, to damska obrączka zawiera jej zakończenie. Stanowi to ciekawe i bardzo niestandardowe rozwiązanie. Wygląda pięknie! Jedno jest pewne – właściciele tych obrączek muszą żyć jak najbliżej siebie!

Męska: Wszystko z Tobą…
Żeńska: …Nic bez Ciebie

Męska: Ty jesteś wszystkim, Aniu
Żeńska: Wszystko jest Tobą, Bartek

Męska: Odtąd jedno…
Żeńska: …Choć nadal dwoje

Męska: Serca złączone…
Żeńska: …W jedność uchwycone

Męska: Miarą miłości jest…
Żeńska: …Miłość bez miary

Męska: Gdzie Ty…
Żeńska: …Tam i ja
Męska: Kocham Cię…
Żeńska: …Jak wyżej

Obrączki z symbolami

Wiele sklepów jubilerskich oferuje w swojej sprzedaży grawerowanie nie tylko napisów, ale także symboli. Możecie zdecydować się na serduszka, swoje odciski palców, znak nieskończoności, szczęśliwą czterolistną koniczynkę, czy współrzędne geograficzne miejsca, w którym się poznaliście.

Słowa piosenki

Jesteście fanami muzyki? A może to właśnie jakaś ukochana piosenka zbliżyła Was do siebie? Słowa piosenki wygrawerowane na obrączkach będą Wam przypominać o tym jednym, wyjątkowym muzycznym utworze.
„Szukaj mnie cierpliwie dzień po dniu”

„Z Tobą chcę oglądać świat”

„Zawsze tam gdzie Ty”

„Tylko mnie kochaj”

„Ty i ja. I nikt inny na świecie”

 

zapiszobrączki ślubne na liściu
fot. Fotografia z-Milosci

Hit sezonu – odręczny napis

Przysłowiową „wisienkę na torcie” zostawiliśmy na koniec! Grawer napisany odręcznie przez drugą połówkę to propozycja, którą pokochało wiele Par Młodych. Nic w tym dziwnego! Personalizowany grawer i jedyna w swoim rodzaju czcionka ukochanej osoby to połączenie idealne.

„Na zawsze razem”

„Początek wieczności”

„Moje serce należy do Ciebie”

„Dzięki Tobie jestem szczęśliwa/szczęśliwy”

„Mój Aniele”

Niezależnie od tego, na jaki model obrączek ślubnych i grawer się zdecydujecie, pamiętajcie, by było to po prostu Wasze. Wybierzcie słowa, które łapią Was za serce, postawcie na cytat, z którym idziecie wspólnie przez życie. Jeśli jakaś data jest Wam szczególnie bliska i chcecie zawsze o niej pamiętać, to wiecie już co wybrać. Życzymy Wam przepięknej, wspólnej podróży w Waszych jedynych i niepowtarzalnych obrączkach ślubnych z grawerem!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!