Najlepsze salony jubilerskie we Wrocławiu

Obrączki ślubne to przypieczętowanie miłości oraz łączącego nas uczucia. To symbol nierozerwalnej więzi, wzajemnego szacunku i wsparcia. I wreszcie to biżuteria, którą wybieramy na całe życie. Od dnia ceremonii ślubu jest z nami zawsze, w każdej sytuacji.

  • Biżueria ślubna
  • Polecane
  • Polska
  • Best-Of

Spis treści

Galeria Biżuterii Artystycznej Derecki
Jubiler Watch Center - Ryszard Bliger
Zieliński Art
Złota Linia

Obrączki ślubne to przypieczętowanie miłości oraz łączącego nas uczucia. To symbol nierozerwalnej więzi, wzajemnego szacunku i wsparcia. I wreszcie to biżuteria, którą wybieramy na całe życie. Od dnia ceremonii ślubu jest z nami zawsze, w każdej sytuacji. Ich wybór nie powinien być zatem kwestią przypadku. Warto, by wybierane obrączki ślubne idealnie wpisywały się w Wasze gusta i upodobania. Aby Wam pomóc przygotowaliśmy listę najlepszych salonów jubilerskich w Wrocławiu.

Galeria Biżuterii Artystycznej Derecki

Zapytaj o informacje bez zobowiązań do Galeria Biżuterii Artystycznej Derecki

Kontakt

Galeria Biżuterii Artystycznej Sławomira Dereckiego to jedyne w swoim rodzaju miejsce w Polsce. Powstająca tu biżuteria to propozycja dla prawdziwych koneserów, którzy nie zadowalają się tradycyjnymi wyrobami, a tylko czymś naprawdę wyjątkowym. Te unikatowe rzeczy to na przykład obrączki z meteorytami, czy też pierścionki i wisiorki z elementami biżuterii z czasów starożytnych. Co jest takiego wyjątkowego w biżuterii z meteorytami? Sławomir Derecki – mistrz złotnictwa i
jednocześnie członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Kolekcjonerów i Poszukiwaczy Meteorytów – ma na to bardzo prostą odpowiedz. A mianowicie, że naszą Ziemię w dłoni może mieć każdy, ale fragmenty gwiazd są już tylko dla wybranych. W ofercie Galerii znajdziecie biżuterię z szeregiem meteorytów, które przed laty spadły na Ziemię. To chociażby znany na całym świecie meteoryt Gibeon, którego wiek szacuje się na 4,5 miliarda lat, a jego droga z kosmosu zakończyła się w Namibii w pierwszej połowie XIX wieku. Osoby, które chciałyby poznać biżuterię inną od tej z meteorytami, mają również szansę poszukać unikatowych wyrobów powstałych m.in. z pochodzącego z wykopalisk szkła rzymskiego. Mogą wreszcie wybierać wyroby, w których artysta wykorzystuje szereg innych minerałów. Sławomir Derecki zaprasza wszystkich, którzy chcą przekonać się o wyjątkowości oferowanych przez niego produktów. Każdy z nich jest wykonywany wyłącznie ręcznie i posiada potwierdzony przez zewnętrznych ekspertów geologii certyfikat autentyczności. Szczegółowe informacje można sprawdzić również na stronie internetowej Derecki.

Jubiler Watch Center - Ryszard Bliger

Zapytaj o informacje bez zobowiązań do Jubiler Watch Center - Ryszard Bliger

Kontakt

Firma powstała w 1951 roku. Z początku były to tylko usługi zegarmistrzowskie i złotnicze. Od 1955 roku siedziba firmy mieści się w tym samym miejscu. Od roku 1990 działalność została poszerzona o sprzedaż złota i srebra. W chwili obecnej Jubiler Ryszard Bliger prowadzi sprzedaż biżuterii złotej, srebrnej, a także zegarków. Nadal oferuje usługi zegarmistrzowskie, złotnicze, wyrabia i naprawia biżuterię, a także na życzenie klienta – graweruje ją. W tym roku marka obchodzi 65 lecie działalności w tym samym miejscu, co jest dowodem na wysoką jakość oferowanych usług.

Zieliński Art

Zapytaj o informacje bez zobowiązań do Zieliński Art

Kontakt

ZIELINSKI to połączenie jubilerskiego kunsztu, kreatywności oraz czystej miłości do piękna. Biżuteria wykonywana jest na indywidualne zamówienie w złocie i platynie z naturalnymi kamieniami.

Złota Linia

Zapytaj o informacje bez zobowiązań do Złota Linia

Kontakt

Złota Linia to rodzinna pracownia złotnicza, która tworzy biżuterię od 30 lat na Wrocławskim rynku. Celem marki jest stworzenie miłej atmosfery, podczas tego ważnego wyboru, któremu towarzyszy szczere i profesjonalne doradztwo. Firmę cechuje indywidualne podejście do każdego klienta jak i jego zapytania. Obrączki ślubne wykonywane są ręcznie i dostosowane do życzenia młodej pary.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Złota Linia Biżuteria ślubna
Zieliński Art Biżuteria ślubna

Skomentuj artykuł