Najlepszy wedding planner w Warszawie!

Dziś mamy dla Was fantastyczne zestawienie wedding plenerek, które pomogą Wam w zorganizowaniu wydarzenia ślubnego! Ich praca to codzienne tworzenie pięknego dnia dla Par, dla których dzień ślubu i wesela będzie tym najważniejszym w życiu.

Specjalnie na życzenie Zankyou odpowiedziały Nam o swoim zawodzenie, ciekawostkach oraz wadach, zaletach i uroku tego zawodu. Przed Wami najlepsza czołówka konsultantów ślubnych w Warszawie! Zapraszamy na ucztę oraz na zapoznanie się Waszymi przyszłymi twórczyniami ślubu i wesela.

Zaprezentowaliśmy już listę najlepszych fotografów w Warszawie – czas na wedinng planners! Wybór najlepszej wedding plannerki pozostawiamy Wam, my wybraliśmy szóstkę najlepszych. Oto nasze typy:

SPINKI- odwiedź stronę internetową

SPINKI jest jedną z najdłużej działających agencji ślubnych w Polsce, nasze doświadczenie w tej branży budujemy od 2006 roku. Zorganizowaliśmy już ponad trzysta uroczystości ślubno-weselnych na terenie całego kraju.

Nasza firma zajmuje się kompleksową organizacją uroczystości ślubnych, przyjęć weselnych i innych przyjęć okolicznościowych, w tym także organizacją uroczystości zaręczynowych, wieczorów kawalerskich, panieńskich, mamy pomysły na niepowtarzalne oświadczyny oraz śluby zagraniczne. W naszej ofercie są także imprezy rodzinne takie jak chrzciny, komunie, urodziny czy odnowiny jak również kinderbal. Zorganizujemy dla Was wszelkiego rodzaju imprezę firmową, bal sylwestrowy czy dzień otwarty. Zajmujemy się każdym elementem przygotowań – od pomysłu po realizację. Działalność firmy polega m.in. na doradzaniu klientom, wyszukiwaniu podwykonawców, spełniających ich kryteria a następnie na nadzorowaniu prac i ostatecznie na koordynowaniu całej uroczystości.

Dzięki naszym metodom obsługi klienta, profesjonalnej organizacji imprez, skutecznej reklamie, działaniom PR-wym, ale także uczciwości naszych konsultantów ślubnych i sprawdzonych podwykonawców, bardzo szybko stajemy się niekwestionowanym liderem w tej branży na polskim rynku.

Jesteśmy uznawani za eksperta w swojej dziedzinie o czym świadczą nasze liczne wystąpienia w mediach. Należymy do POLSKIEGO STOWARZYSZENIA KONSULTANTÓW ŚLUBNYCH co potwierdza nasz profesjonalizm, doświadczenie oraz uczciwość i zaangażowanie w branżę ślubną w Polsce.

Naszą misją jest oszczędzanie Waszych pieniędzy i Waszego czasu!

SPINKI
SPINKI
SPINKI
SPINKI
SPINKI
SPINKI
SPINKI
SPINKI
SPINKI
SPINKI
SPINKI
SPINKI

Kraina Ślubów- odwiedź stronę internetową

Ewa Wardęga – Kraina Ślubów

Założycielka i od 2008 roku właścicielka Krainy Ślubów – jednej z najprężniej działających agencji ślubnych w Polsce. Ekspert ds. ślubów międzykulturowych. Propagatorka dobrego stylu i rozsądnego podejścia do organizacji ślubu. Doświadczony organizator pięknych przyjęć. Laureatka nagrody Businesswoman Roku 2012 przyznawanej przez magazyn BusinessWoman&Life. Rzecznik Prasowy Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Prywatnie szczęśliwa żona, entuzjastka zwierząt i pięknych chwil.

Kraina Ślubów to agencja z 8-letnim doświadczeniem, której zespół tworzą osoby doświadczone i kreatywne. Wiedza, niebanalne pomysły, dbałość o szczegóły oraz szacunek dla ograniczonego czasu Klienta to nasze znaki rozpoznawcze.

Oferujemy organizację ceremonii i przyjęć zarówno tradycyjnych, jak i niekonwencjonalnych, opartych na indywidualnych pomysłach. Pracujemy z wieloma usługodawcami i firmami oferującymi najwyższy poziom usług i produktów. Nie pozwalamy sobie na błędy – wiemy, że dnia ślubu nie da się powtórzyć!

Ewa Wardęga
Kraina Ślubów
Kraina Ślubów
Kraina Ślubów
Kraina Ślubów
Kraina Ślubów
Kraina Ślubów
Kraina Ślubów

Dariusz Zwadowski- odwiedź stronę internetową

Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni pragną w każdym projekcie opowiedzieć historię swoich Klientów. Wyznają zasadę, że ślub jest odbiciem Młodej Pary, jej uczuć, temperamentu, zainteresowań i wspólnej historii. Organizując wydarzenia wykorzystują potencjał pięciu zmysłów tak, aby można było ich doświadczać za pomocą wzroku, słuchu, dotyku, smaku i węchu.

Wachlarz usług skomponowany jest tak, aby każdy z Państwa mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Konsultanci ślubni zajmują się różnymi usługami, takimi jak kompleksowa organizacja ślubów, organizacja wesel, uroczystości okolicznościowych czy podróży poślubnych, a także pojedyncze konsultacje.

Dariusz Zwadowski
Dariusz Zwadowski
Dariusz Zwadowski
Dariusz Zwadowski
Dariusz Zwadowski
Dariusz Zwadowski
Dariusz Zwadowski
Dariusz Zwadowski

Ślubna Pracownia- odwiedź stronę internetową

Warszawski oddział Ślubnej Pracowni działa na rynku od 2006 roku, będąc tym samym jedną z dłużej funkcjonujących firm wedding plannerskich w Polsce. Od 2007 roku należymy do prestiżowego Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Zespół warszawskiej Ślubnej Pracowni składa się z profesjonalnych konsultantek ślubnych, a w sezonie letnim poszerzany jest o grono doświadczonych koordynatorów, którzy wspomagają nas podczas realizacji uroczystości. Ślubna Pracownia ma za sobą ponad dwieście pięćdziesiąt zorganizowanych uroczystości. Twierdzimy, że pasja i zaangażowanie gwarancją niezapomnianych imprez, które tworzymy, szyjąc na miarę.

Ślubna Pracownia
Ślubna Pracownia
Ślubna Pracownia
Ślubna Pracownia
Ślubna Pracownia
Ślubna Pracownia
Ślubna Pracownia
Ślubna Pracownia

Beautifulday- odwiedź stronę internetową

Z nami zrealizujesz nawet najbardziej szalone pomysły. Marzycie o ślubie w pałacu lub stodole, a może na swój ślub chcielibyście przylecieć helikopterem lub przypłynąć łodzią. Realizujemy takie projekty od 14 lat. Nasz Wedding Architekt wykreuje niezapomniany styl i zaproponuje najlepszych podwykonawców. Wesela organizujemy w całej Polsce, ale inspiracji szukamy na targach w Londynie czy Barcelonie. Wszystko znajdziecie na naszym anglojęzycznym blogu.

Beautifulday
Beautifulday
Beautifulday
Beautifulday
Beautifulday
Beautifulday
Beautifulday
Beautifulday
Beautifulday
Beautifulday

Passion for Wedding – odwiedź stronę internetową

Organizacja ślubu oraz przyjęcia weselnego to przedsięwzięcie wymagające pełnego zaangażowania, pasji oraz dużego nakładu czasu.  Wybór odpowiednich usługodawców, miejsca przyjęcia , menu czy zapewnienie dodatkowych atrakcji- to jedynie nieliczne elementy, które składają się na organizację przyjęcia. Nierzadko zdarza się, że w trakcie naszych przygotowań napotykamy przeszkody, które powodują niepotrzebny stres.  Warto wtedy skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy poprzez swoje zaangażowanie sprawią, że okres przygotowań oraz Dzień Ślubu staną się niezapomnianym przeżyciem.

Passion For Wedding to profesjonalna agencja ślubna, zajmująca się kompleksową organizacją ślubu oraz przyjęcia weselnego. Powstała z myślą o osobach, które marzą o wyjątkowej ceremonii, ale z powodu braku czasu nie są w stanie w pełni zaangażować się w organizację uroczystości. Od samego początku realizacji zwracamy uwagę na najdrobniejsze detale, dbamy o perfekcyjną oprawę oraz przebieg uroczystości. Tworzymy, projektujemy, reżyserujemy ceremonie ślubne, które na długo zapadają w pamięci młodej pary oraz zgromadzonych gości. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, nasza oferta jest spersonalizowana oraz ściśle dostosowana do Państwa potrzeb. Nigdy nie narzucamy własnych rozwiązań. Służymy wsparciem i poradami, oferujemy swoje doświadczenie.

Passion for Wedding
Passion for Wedding
Passion for Wedding
Passion for Wedding
Passion for Wedding
Passion for Wedding
Passion for Wedding
Passion for Wedding
Passion for Wedding
Passion for Wedding

Aspire- odwiedź stronę internetową

Aspire to marka powstała z inicjatywy Katarzyny Gajek – doświadczonej event & wedding plannerki.

Aspire Wedding Planners istnieje od 2005 roku i jest jedną z najstarszych i najprężniej rozwijających się agencji wedding plannerskich w Polsce. Z pomocy Kasi Gajek w zakresie organizacji ślubu i wesela skorzystało już niemal 300 par, w tym wielu najbardziej wymagających klientów, gwiazd showbiznesu czy sportu.

Od początku działalności Kasia Gajek działa na rzecz popularyzacji zawodu ślubnego konsultanta i usług wedding plannerskich, a także profesjonalizacji branży ślubnej. W ramach inicjatywy pod nazwą Aspire Academy chętnie dzieli się swoją wiedzą z potencjalnymi konsultantami ślubnymi i właścicielami oraz pracownikami obiektów hotelarsko-gastronomicznych, którzy chcą specjalizować się w obsłudze klienta weselnego. 

Katarzyna Gajek jest autorką książki pt. Ślub doskonały, w której dzieli się swoją wiedzą i doświadczenie, odpowiadając na ponad 150 pytań zadawanych przez pary przygotowujące się do organizacji ślubu i wesela. 

Aspire
Aspire
Aspire
Aspire
Aspire
Aspire
Aspire
Aspire
Aspire
Aspire

Manufaktura Ślubów- odwiedź stronę internetową

TWORZYMY NOWĄ JAKOŚĆ ślubów i wesel w Polsce, Hiszpanii i we Włoszech. Zajmujemy się kompleksową organizacją uroczystości oraz oprawą dekoratorską i florystyczną. Kreujemy niezwykłe wydarzenia, dbając o ich niepowtarzalny charakter. Przekraczamy granice, łamiemy stereotypy, wyznaczamy nowe trendy po to, by dzień Waszego ślubu był wspaniałą zapowiedzią wspólnego życia. 
Zapraszamy do współpracy!
Marta Jasińska z zespołem Manufaktury Ślubów

Wedding Heaven – Kamila Romanow- odwiedź stronę internetową

Moja praca polega głownie na organizacji wszystkich elementów ślubu i wesel, a już w dniu ślubu na skoordynowaniu przygotowań oraz czuwaniu nad płynnym przebiegiem uroczystości, aż do białego rana. Planuję, przedstawiam możliwości, proponuję rozwiązania i dzielę się ciekawymi pomysłami. Rozliczam podwykonawców, pilnuję terminów związanych z formalnościami oraz potwierdzam przybycie gości na uroczystość. Proponuje również zakochanym doradztwo w projektowaniu podróży poślubnej, która jest wisienką na torcie. Dodatkowo pilnuję budżetu oraz doradzam w wielu kwestiach. Narzeczeni, z założenia raz w życiu, organizują ślub i to oczywiste, żę nie są świadomi jakie czyhają na nich pułapki. W związku z tym, że z roku na rok rośnie świadomość oraz oczekiwania narzeczonych względem uroczystości, muszę być na bieżąco z nowinkami i trendami ślubnymi, tak aby proponować nietuzinkowe rozwiązania. Wielokrotnie służę wsparciem oraz pomocą w najdrobniejszych elementach.

Wedding Heaven - Kamila Romanow
Wedding Heaven – Kamila Romanow
Wedding Heaven - Kamila Romanow
Wedding Heaven – Kamila Romanow
Wedding Heaven - Kamila Romanow
Wedding Heaven – Kamila Romanow
Wedding Heaven - Kamila Romanow
Wedding Heaven – Kamila Romanow

Art of Wedding – odwiedź stronę internetową

Art of Wedding to profesjonalna agencja ślubna, działająca na rynku od 2013 r. Z sukcesem firma zasłynęła w branży ślubnej, kreując świadomie markę Art of Wedding. Działa głównie na terenie województwa mazowieckiego, ale także z powodzeniem organizuje śluby w innych regionach Polski oraz za granicą. Właścicielki agencji to profesjonalne konsultantki ślubne, które każdym ślubem zajmują się osobiście. Agencja ślubna organizowała niewielkie przyjęcia zarówno dla 12 osób jak i duże dla 450. Konsultanci ślubni Art of Wedding stawiają w swojej pracy na profesjonalizm świadczonych usług, spełnienie oczekiwań Klientów oraz otoczenie ich opieką i wsparciem, estetykę i wysoką jakość przyjęć.

Właścicielki agencji, Katarzyna Karpińska i Ilona Kołacz – Kępka, są uznanymi ekspertkami w branży ślubnej, bardzo często goszcząc w programach telewizyjnych, audycjach radiowych oraz prasie.

Art of Wedding
Art of Wedding
Art of Wedding
Art of Wedding
Art of Wedding fot. Krzysztof Tkacz
Art of Wedding fot. Krzysztof Tkacz
Art of Wedding fot. Krzysztof Tkacz
Art of Wedding fot. Krzysztof Tkacz
Art of Wedding fot. Krzysztof Tkacz
Art of Wedding fot. Krzysztof Tkacz

Wedding Avenue- odwiedź stronę internetową

Firma Wedding Avenue to kompleksowa obsługa oraz organizacja wesela marzeń każdej Pary Młodej. Nasz zespoł składa się jedynie z profesjonalistów branży ślubnej. Dostarczamy usługi weselen zgodnie z indywidualnym scenariuszem Pary Młodej. Nasze przjęcia to szyte na miarę uroczystości, według potrzeb naszych klientów. Uważamy, że nie istnieją rzeczy, których nie udałoy się zrealizować- wystarczy jedynie włożyć w nie odpowiednią ilość serca i pracy. Nasze motto to bezpieczeństwo, spokój i wsparcie, którym otaczamy nasych klientów przy planowaniu najważniejszego dnia w życiu!

Wedding Avenue
Wedding Avenue
Wedding Avenue
Wedding Avenue
Wedding Avenue
Wedding Avenue
Wedding Avenue
Wedding Avenue

Agaya Konsultanci Ślubni - odwiedź stronę internetową

Agaya Konsultanci Ślubni to marka działająca już 9 lat na rynku ślubnym. Specjalizujemy się w organizacji ślubów niezwykłych, lekkich i niezapomnianych. To dlatego, że same jesteśmy trochę szalone, a trochę klasyczne. Cechuje nas doświadczenie, ale i świeżość. Bo inspiracje do ślubów niezwykłych są wszędzie wokół nas. Kochamy to, co robimy, a entuzjazm i dokładność w przygotowaniach zawsze przekłada się na jakość tego, co robimy. Rokrocznie organizujemy niezapomniane uroczystości ślubne, z których duża część to śluby międzynarodowe. Rozmawiamy w kilku językach obcych, a ponad połowę naszych Par prowadzimy w języku angielskim. Zajmujemy się organizacją wesel na każdym etapie przygotowań: od kompleksowej organizacji ślubu i wesela, poprzez elastyczne dopasowanie się do już wykonanych zadań przez Parę Młodą i dopięcie wszystkich przygotowań, aż po koordynację dnia ślubu i wesela na 3 tygodnie przed weselem. Pary Młode korzystają również z naszych konsultacji ślubnych. Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Potwierdzamy tym nasz jakość, profesjonalizm i doświadczenie.

Agaya Konsultanci Ślubni
Agaya Konsultanci Ślubni
Agaya Konsultanci Ślubni
Agaya Konsultanci Ślubni
Agaya Konsultanci Ślubni
Agaya Konsultanci Ślubni
Agaya Konsultanci Ślubni
Agaya Konsultanci Ślubni

Jesteśmy przekonani, ze każdy z Was odnalazł inspiracje na swój ślub! Zapraszamy na ranking najlepszych fotografów w Warszawie!  To już wszyscy wedding plenerzy z Warszawy, które Zankyou miało zaszczyt poznać i zakochać się w ich dziełach. Jeśli są inne firmy, artyści, który zajmują się tą dziedziną z regionu mazowieckiego, to także zapraszamy do współpracy. Rynek dostawców ślubnych jest tak obszerny i dynamoczny, że warto czasami pomóc się znaleźć, my ze swojej strony robimy, co możemy, aby poznać Crème de la crème.

A kto jest Waszym faworytem?

Preczytajcie również 6 typów Panien Młodych: odkryj, którym typem jesteś!   

Skontaktuj się z firmami ślubnymi powiązanymi z artykułem:

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Komentarze (9)

magdalena_pietras
13/02/2015

Ja właśnie korzystam z usług Agayi i jestem bardzo zadowolona! Polecam :)

Komentuj
keja_2003
14/02/2015

A ja zdecydowanie stawiam na Ślubny Serwis “Wy i My” jeśli chodzi o ślub w Kujawsko-Pomorskim.

Komentuj
agnieszka.kupis
16/02/2015

Zdecydowanie brakuje w rankingu Your Perfect Wedding. Pani Kasia potrafi spełnić wszystkie marzenia! Polecam :)

Komentuj
ezielinska91
16/02/2015

Na pierwszym miejscu powinna być firma Art of weeding!! Korzystam z ich usług i są najlepsi!! Bardzo pomysłowe i kreatywne dziewczyny! ;) Słuchają tego co mówię i czego oczekuję i mają świetne pomysły. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z dziewczynami i nie wyobrażam sobie organizacji wesela bez Art of weeding! Polecam wszystkim parom, które chcą aby ich ślub i wesele było wyjątkowe i wymarzone!! ;)

Komentuj
renia.renia1
18/02/2015

Ja gorąco polecam Kamilę Romanow z Wedding Heaven (www.weddingheaven.pl). Dzięki Kamili nasze przygotowania były dla nas przyjemnością a uroczystość idealna :)

Komentuj
B.
17/06/2015

Ja z kolei korzystałam z usług Pani Ani z A nuż nie róż. Bardzo fajna dziewczyna z głową pełną pomysłów! http://www.anuznieroz.pl/

Komentuj
Malgosia
10/02/2016

Szkoda, że w zestawieniu są same wedding plannerki, bo my korzystamy z pomocy konsultanta ślubnego mężczyzny – Pana Darka Zwadowskiego. Profesjonalny, kreatywny, uczciwy i do tego z poczuciem humoru ;)
Panie Darku, pozdrawiamy :) M & M

Komentuj
luiza
18/02/2016

ciekawe czym się kierowali wybierąjacy na pewno nie ilościa zadowolonych par czy ilością ślubów . Ja polecam 3. Aspire

Komentuj
Łukasz
23/09/2016

Weeding planner na wyciagniecie reki, pomoge w organizacji slubu i wesela w zamian za referencje, jako ze dopiero rozpoczynam dzialalnosc, dotychczasowe realizacje moge przeslac na maila:-) zachecam do kontaktu osoby z Warszawy i okolic slubotworcy(malpa)gmail.com

Komentuj

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji