Najlepsze pomysły na podziękowania dla gości!

Zastanawiacie się jak podziękować najbliższym za obecność w tak ważnym dla was dniu? Podziękowania dla gości mogą przybrać różną formę. Koniecznie zobaczcie nasze najlepsze propozycje, które z pewnością wprawią zachwyt każdego obdarowanego.

Najlepsze pomysły na podziękowania dla gości!
  • Upominki
  • Polecane

Podziękowania dla gości to szczególny moment. Moment, w którym chcemy wyrazić wdzięczność naszej rodzinie i znajomym za to, że zechcieli uczestniczyć z nami w tym wyjątkowym dniu. To chwila podziękowania, ukazania tego, iż są dla nas ważni i ogromnie cieszymy się, że współtworzyli z nami ten dzień. Podziękowania dla gości nie muszą stanowić dużego wydatku. Mają być one miłym akcentem i gestem, który przysporzy gościom uśmiech na twarzy i sprawi, że z radością będą wspominać ten czas. Zainspiruj się i poznaj najlepsze pomysły na podziękowania dla gości!

Proponowane przez nas podziękowania dla gości:

Publikacja

Legendarne krówki ślubne to słodka przekąska, którą zna chyba każdy! Polska receptura, klasyczna produkcja i ten smak, który uwielbiają wszyscy. To idealna propozycja, by podziękować gościom zarówno tych małym, jak i większym. Co więcej, personalizowane pudełko z Waszymi imionami i datą ślubu może stanowić niezwykłą pamiątkę. Jest ono również świetnym rozwiązaniem na stworzenie spójnego wystroju i dekoracji wesela. Zaproszenia ślubne, winietki na stołach, tablice z listą gości i finalnie – pudełko na krówki – to wszystko może przybrać jeden, wspólny motyw, tworząc przepiękną całość.

krówki ślubne personalizowane Personalizowane krówki ślubne pudełko na krówki ślubne

Źródło: z-milosci.pl

Ręcznie dekorowany piernik z miodem to kolejna słodka propozycja, która zachwyci nawet największego konesera słodyczy. Ciasteczka wykonane według tradycyjnej receptury, naturalne składniki, przepiękny aromat i ręczna dekoracja. To doskonały wybór na podziękowanie gościom, niezależnie od tego, na jaki styl ślubu i wesela się zdecydujecie.

zapiszpierniczki w kształcie serduszek
Źródło: z-milosci.pl

Domowa nalewka w personalizowanej buteleczce to niepowtarzalna i często jedyna okazja, by poczęstować wszystkich gości weselnych swoim wyrobem. Jeśli Wasza mama, tata, czy ciocia robią tego typu nalewki, to na pewno sprawicie im niemałą przyjemność prosząc o przygotowanie dodatkowych litrów. Wiśniówka, antonówka, czy pigwówka przelana do gustownych, klasycznych buteleczek to idealny prezent dla gości weselnych. Dzięki temu Wasi bliscy będą mogli przypomnieć sobie o Was i Waszym weselu podczas próbowania jej w domowym zaciszu. Co więcej, to również świetna okazja, by taką nalewką wznieść toast z okazji Waszej pierwszej rocznicy ślubu, rok później!

zapiszbuteleczka na nalewkę z nadrukiem
Źródło: z-milosci.pl


Ciasto weselne podarowane w eleganckim pudełku, to kolejna świetna propozycja na prezent dla gości weselnych. Pozwoli ono nieco wydłużyć w czasie imprezę weselną i dać szansę gościom, na spokojnie jeszcze raz spróbować weselnych wypieków. Wręczanie bliskim ciasta to niezwykle klasyczny, elegancki i wręcz domowy sposób na podziękowanie za przybycie. Zastosowanie tej tradycji podczas wesela od zawsze cieszy się ogromnym powodzeniem i zainteresowaniem. Ponadto pudełko na ciasto z identycznym motywem kwiatowym, Waszymi imiona i data ślubu stanowi kolejny, spójny element podczas przygotowywania dodatków weselnych.

 

zapiszpersonalizowane pudełko na ciasto
Źródło: z-milosci.pl

 

Podziękowania dla gości mogą przybrać różną formę. Niezależnie od tego, na jaki prezent się zdecydujemy ważne jest to, by goście poczuli się zauważeni i docenieni. Podziękujmy im za wspólną zabawę do białego rana i to, że zechcieli uczestniczyć w naszym najważniejszym dniu.

A Wy jakie prezenty wręczycie swoim gościom?

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!