Upominki dla gości weselnych

Upominki są najlepszym komplementem dla Twoich gości. Jeśli chcesz ich zaskoczyć, spójrz na wszystkie pomysły, które przygotowaliśmy!

Filtruj według :
  • Polska
  • Rada
  • Trendy

Pięć pomysłów na słodkie upominki dla gości weselnych

24 lut 2023
Chcielibyście w elegancki sposób podziękować Waszym gościom za obecność na ślubie, ale nie stać Was na wyszukane prezenty? Pomyślcie o słodkich, drobnych upominkach. Niektóre z nich wykonać możecie samemu, inne posłużyć mogą także za winietki, co będzie dodatkową oszczędnością. Ponieważ są nie trwałe, nie zapomnijcie dołączyć do nich karteczki z datą ślubu i podziękowaniem, którą goście będą mogli zachować na wieczną pamiątkę. Oto pięć pomysłów, które skradły moje serce (łase na wszelkie słodkości ;-)).

Najlepsze prezenty na ślub! Zobacz nasze propozycje!

9 sty 2023
Każdy Gość weselny chce, aby Para Młoda, którą odwiedzą na ich ślubie i weselu dostali od nich jak nalepsze prezenty ślubne. My dzisiaj wychodzimy Wam naprzeciw i chcemy Wam zaprezentować wspaniałe prezenty ślubne.

Najlepsze pomysły na podziękowania dla gości!

17 gru 2022
Zastanawiacie się jak podziękować najbliższym za obecność w tak ważnym dla was dniu? Podziękowania dla gości mogą przybrać różną formę. Koniecznie zobaczcie nasze najlepsze propozycje, które z pewnością wprawią zachwyt każdego obdarowanego.

Najlepsze prezenty dla gości weselnych

19 mar 2021
Bardzo miłą formą podziękowania dla gości weselnych, jest wręczenie im drobnego podarunku. Nie musi to być kosztowny prezent ważne, aby pochodził prosto z serca.
Publikacja

Filmy

...