Upominki dla gości weselnych

Upominki są najlepszym komplementem dla Twoich gości. Jeśli chcesz ich zaskoczyć, spójrz na wszystkie pomysły, które przygotowaliśmy!

Filtruj według :
  • Polska
  • Trendy
  • Rada

Najlepsze prezenty na ślub! Zobacz nasze propozycje!

9 sty 2023
Każdy Gość weselny chce, aby Para Młoda, którą odwiedzą na ich ślubie i weselu dostali od nich jak nalepsze prezenty ślubne. My dzisiaj wychodzimy Wam naprzeciw i chcemy Wam zaprezentować wspaniałe prezenty ślubne.

Najlepsze pomysły na podziękowania dla gości!

17 gru 2022
Zastanawiacie się jak podziękować najbliższym za obecność w tak ważnym dla was dniu? Podziękowania dla gości mogą przybrać różną formę. Koniecznie zobaczcie nasze najlepsze propozycje, które z pewnością wprawią zachwyt każdego obdarowanego.

Pięć pomysłów na słodkie upominki dla gości weselnych

19 lip 2021
Chcielibyście w elegancki sposób podziękować Waszym gościom za obecność na ślubie, ale nie stać Was na wyszukane prezenty? Pomyślcie o słodkich, drobnych upominkach. Niektóre z nich wykonać możecie samemu, inne posłużyć mogą także za winietki, co będzie dodatkową oszczędnością. Ponieważ są nie trwałe, nie zapomnijcie dołączyć do nich karteczki z datą ślubu i podziękowaniem, którą goście będą mogli zachować na wieczną pamiątkę. Oto pięć pomysłów, które skradły moje serce (łase na wszelkie słodkości ;-)).

Najlepsze prezenty dla gości weselnych

19 mar 2021
Bardzo miłą formą podziękowania dla gości weselnych, jest wręczenie im drobnego podarunku. Nie musi to być kosztowny prezent ważne, aby pochodził prosto z serca.
Publikacja

Filmy

...