Krówki ślubne - słodkie podziękowanie dla gości weselnych!

Krówki ślubne w formie podziękowania to idealny upominek dla Twoich gości. Te przepyszne słodycze sprawią, że każda obdarowana osoba poczuję się wyjątkowo, a uroczystość na długo zostanie w pamięci Waszych najbliższych.

Krówki ślubne - słodkie podziękowanie dla gości weselnych!
  • Upominki
  • Polecane
  • Polska

Ślub i wesele to bardzo ważne wydarzenia w życiu każdego człowieka tak naprawdę niezależnie od wieku. Wbrew pozorom, nie tylko dla Państwa Młodych, ale również dla gości – dobrze zorganizowane przyjęcie weselne zapada w pamięć wszystkich uczestników i jest bardzo dobrze wspominane przez wiele lat.
Na udane wesele składa się nie tylko piękna muzyka, tańce i zabawy. Dużo zależy również od szczegółów, kwestii drobnych, dla niektórych może nawet błahostek, którymi z reguły bardzo lubią zajmować się druhny wraz z panną młodą. Dzięki odpowiednim kwiatom, ozdobom w kościele jak i na sali weselnej, możemy poczuć jeszcze bardziej, że bierzemy udział w ważnej uroczystości, która ma ogromne znaczenie dla organizatorów.
Jak podziękować gościom za wspólną zabawę? Można zrobić to osobiście, wygłosić piękne przemówienie, można wszystkim uścisnąć ręce… Można też podarować każdemu malutką, słodką krówkę owiniętą papierkiem z wybranym przez siebie rysunkiem, może nawet cytatem. Taki drobny upominek na pewno podbije serca wszystkich gości, w końcu każdy lubi słodycze!

Krówka ślubna – mały upominek, wiele funkcji

Publikacja

Krówka ślubna może mieć różne funkcje. Może być dawana zarówno przy wejściu na salę, na początku imprezy lub też pod koniec, gdy goście wychodzą. Nie musi być też dawana prosto do ręki wcale – krówki mogą zostać umieszczone w dużym, ozdobionym koszu i stać u wejścia tak, aby każdy z gości mógł się poczęstować. Krówki mogą zastąpić również tradycyjne winietki, czyli kartoniki z imieniem umieszczone w wyznaczonym dla danej osoby miejscu. Wtedy jednak każda krówka będzie miała inny napis, odpowiadający imieniu każdego gościa. Jest to bardzo uroczy gest, taka spersonalizowana krówka to upominek, który na pewno zostanie doceniony przez uczestników wesela.

pudełko na krówki ślubne

Różnorodne nadruki – co umieścić na papierku od krówki?

Nie ma tak naprawdę jednego schematu, którego należy się trzymać przy umieszczaniu nadruku na papierkach od ślubnych krówek. Możemy zdecydować się na podziękowania w formie wierszyka lub też na drobny rysunek. Dobrym pomysłem jest wpisanie na opakowaniach daty ślubu. Niektóre pary młode decydują się na umieszczenie na krówkach swojego zdjęcia, poniżej wpisuje się datę ślubu i krótkie podziękowanie. Taka krówka to naprawdę piękna i dopracowana pamiątka.
Jeśli zupełnie nie wiemy, co powinno znaleźć się na naszych krówkach ślubnych, większość ich producentów ma już w ofercie gotowe projekty, które można wykorzystać na swoim weselu. Są to pomysły już sprawdzone i na pewno spodobają się wszystkim gościom.

krówki ślubne personalizowane

Krówka ślubna – niedroga przyjemność

Bardzo ważnym i atrakcyjnym aspektem zakupu krówek ślubnych lub weselnych jest to, że wielu producentów oferuje je w cenie za kilogram. Jest to bardzo wygodne dla kupującego, bo zamiast zastanawiać się, ile dokładnie sztuk musi kupić, może po prostu kupić produkt w przeliczeniu na kilogramy – wtedy na pewno krówek nie zabraknie i nikt nie wyjdzie z wesela bez słodkiego podziękowania za wspólną zabawę.
Kilogram krówek ślubnych i weselnych to koszt około 25 zł, oczywiście wszystko zależy od tego, czy wybierzemy już istniejący wzór, czy będziemy chcieli zaprojektować nowy. Troszkę drożej zapłacimy za wersję ze zdjęciem. Wtedy koszt może dochodzić nawet do 30 zł za kilogram krówek.

 

 

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!