Suknie ślubne Pronovias 2017: narzeczone będą oczarowane!

Urozmaicone kolekcji pod względem kształtów, cięć i stylów, ale z czegoś wspólnego, każdy z wzorów: jej delikatności, kobiecości i elegancji. Odkryj nowe wzory Pronovias 2017!

  • Style sukienek weselnych

Włoski pawilon w Barcelonie w Montjuic była miejscem wybranym przez firmę Pronovias do przedstawienia kolekcji o nazwie “Le Ciel” . Pokaz wzbudzał wiele emocji,ponieważ na jego scenie pojawił się spektakularny zachód słońca, pokazywanie wspaniałych modeli, obecność wiele znanych osób w pierwszych rzędach, aby nie pominąć żadnego szczegółu przedstawionego w sukienkach ślubnych tej cenionej firmy. Pierwszy i ostatni model sukni był zmysłowy, nie brakło Iriny Shayk oraz innych topowych modelek jak Romee Strijd Cindy Bruna, Jac Jagaciak i Kate Grigorieva. W pierwszym rzędzie zasiadły znane włoskie bloggerki tj. Chiara Ferragni, Patricia Manfield i hiszpańskie aktorki jak Amaia Salamanca i Dafne Fernández.

Publikacja

Pod rozgwieżdżonym niebem, propozycje Hervé Moreau, dyrektora kreatywnego Pronovias 2017 pojawiały Niektóre panny młode w sukniach od couture. W pierwszej częścią garnitury gładkie, które opinają ciało w bardzo subtelny sposób, ale stają się imponujące dzięki detalach na ramionach i plecach-. To modele bardzo kobiece i zmysłowe. W drugiej części pokazu widzieliśmy klasyczne propozycje, obszerne spódnice, aplikacje, hafty i koronki. Wysokiej jakości materiały, takie jak koronki, Chantilly, krepy, tafty i szyfony.

Urozmaicona kolekcja pod względem kształtów, cięć i stylów, ale wciąż cechujące: delikatnością, kobiecością i elegancja. Nie przegap tej galerii! Zobacz także inne suknie z najnowszych kolekcji. Piękne suknie koronkowe, suknie z długim rękawem czy z dekoltem w V będą bardzo modne w tym sezonie. Nie możemy zapomnieć także o klasycznych sukniach ślubnych.

Nie możemy zapomnieć także o klasycznych sukniach ślubnychOto najnowsze trendy na nadchodzący rok 2017. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

Bierzesz ślub w 2017 roku , to koniecznie zobacz także inne ślubne inspiracje:

Suknie ślubne 2017

Bielizna dla narzeczonych 2017

Welony ślubne 2017

Wianki ślubne 2017

Ślubne ozdoby na włosy 2017

Dodatki ślubne dla Panny Młodej 2017

Buty ślubne Jimmy Choo 2017

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Pronovias Warszawa Salony sukien ślubnych
ANNA Suknie Ślubne Katowice Gliwice Salony sukien ślubnych

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Suknie ślubne Pronovias 2017: narzeczone będą oczarowane!