• Magazyn
  • Goście
  • 20 typów narzutek dla gości, których nie możesz przegapić. Ten trend rośnie w sile!

20 typów narzutek dla gości, których nie możesz przegapić. Ten trend rośnie w sile!

Chciałaś wystąpić na przyszłym weselu w narzutce ? W takim razie masz szczęście, jest to największy trend tego sezonu.

  • Dodatki dla gości weselnych

Sezon ślubny wiosna-lato 2017 jest już za rogiem, a wiele z was zastanawia się co założyć, co będzie modne w tym roku.. Wśród trendów sezonu nie możesz przegapić narzutek, które są absolutnym „must have” . Ku uciesze kobiet są one uniwersalne i pasują również na mniej formalne imprezy. W tej galerii wybraliśmy 20 wzorów, które musisz zobaczyć ! Jeżeli nie wiesz jak „doprawić” swoją stylizację, to mamy dla Ciebie znakomite propozycje!

Publikacja

Są tu wszelkiego rodzaju modele : długie z kwiatowymi wzorami, krótsze z rękawami do łokcia, z jedwabiu, aksamitu, koronki.. Mamy nawet specjalnie wycięte, idealnie dopasowane do długości sukienki.

Ta część garderoby będzie doskonale prezentowała się zarówno podczas ślubu, jak i wieczornego przyjęcia. Narzutki na nowo stają się hitem wśród gości! Skorzystaj z okazji i zgarnij jedną z nich i zabierz na kolejny ślub! Mamy tu lekkie tkaniny, ciekawe grafiki i szczegóły, których nie możesz przegapić. Odkryj je!

Chciałaś wystąpić na przyszłym weselu w narzutce ? W takim razie masz szczęście, jest to największy trend tego sezonu. Nie przegap tej galerii, bo prezentuje przegląd najlepszych modeli. Skuś się na jeden z nich, a nie pożałujesz !

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

20 typów narzutek dla gości, których nie możesz przegapić. Ten trend rośnie w sile!