Dodatki dla gości weslenych

Dodatki, czyli buty, biżuteria i wiele innych akcesoriów uzupełniających Twój look.

Filtruj według :
  • Rada
  • Polska
  • Trendy

Wpisy do księgi gości na weselu - gotowe propozycje

28 lip 2023
Niezależnie od tego, czy przybiera formę tradycyjnej książki wypełnionej pustymi kartkami papieru czy drewnianej tablicy, na której znajdują się serduszka gotowe do wypisania przejmujących życzeń przez zaproszonych weselników - księga gości,  stanowi niezwykłą pamiątkę niepowtarzalnych chwil ślubu oraz wesela. Za jej pomocą - na każdym etapie swojej małżeńskiej drogi - Para Młoda może przywołać w pamięci żywe wspomnienia wypełnione po brzegi radością, ekscytacją i prawdziwym wzruszeniem. Nie dziwi więc fakt, że to jaki tekst umieścimy w jej wnętrzu - ma naprawdę spore znaczenie. 

Korsarz na rękę - jak wykonać go samemu?

4 kwi 2023
Każda Panna Młoda marzy o tym, aby w dniu własnego ślubu wyglądać tak pięknie i zjawiskowo jak nigdy dotąd. Zmierzając w stronę ślubnego kobierca, najczęściej dzierży ona w dłoniach bujny bukiet żywych kwiatów, którego kolor i forma idealnie współgra z motywem przewodnim ogólnej weselnej koncepcji. Jednak czy wiesz, że ślubna wiązanka ma również swoją oryginalną alternatywę?
40

Najlepsze kopertówki na wesele! 40 modeli, których nie możesz przegapić!

4 kwi 2017
Musisz to zobaczyć! Obejrzyj zdjęcia i wybierz coś dla siebie.. Pamiętaj, że torebka musi pasować do Twojej weselnej stylizacji, ale przede wszystkim musi pomiędzy wami zaiskrzyć. Jeśli zakochasz się w niej pierwszego wejrzenia to możesz być pewna, że znalazłaś tą idealną!
Publikacja

Filmy

...