Transport

Czy myślałeś już o tym, jak poruszą się Twoi goście? Wybierz odpowiedni transport, który sprawi, że każdy dotrze na wesele.

Filtruj według :
  • Rada
  • Samochód do ślubu
  • Polska

Jak wybrać transport do ślubu?

19 gru 2022
W trakcie organizacji dnia ślubu warto zwrócić uwagę na każdy szczegół. Niemałą kwestią jest tu transport Młodej Pary. To punkt, na który zwraca uwagę każdy gość, szczególnie wielbiciele motoryzacji. Pokusimy się nawet o tezę, że to czym podjedziecie pod kościół czy miejsce ceremonie będzie przedmiotem większej dyskusji niż wasz samochód do użytku codziennego. Chcesz zrobić odpowiednie wejście na swoje przyjęcie weselne? Poznaj 5 kroków wyboru transportu doskonałego!

Jak przetrwać deszczowy ślub i wesele?

8 lut 2019
Czy deszcz może być romantyczny? Dla wielu Par Młodych deszcz w dniu ślubu to koszmar mając unicestwić wielomiesięczną organizację dnia ślubu. Naszym zdaniem nie taki deszcz straszny, jak go malują i dlatego pokażemy wam 5 kroków jak na ewentualność zmiany pogody należy się przygotować i jak też z niej skorzystać.

Jak wybrać transport dla gości weselnych?

22 sty 2019
Organizacja dnia ślubu nie ogranicza się jedynie do wzruszającej ceremonii, perfekcyjnej stylizacji Pary Młodej i powalającej aranżacji przyjęcia weselnego. Przyzwyczailiśmy się też do mocnego wejścia, a konkretnie wjazdu Nowożeńców. Wraz z rozwojem branży, a także odejściem od reguły, że przyjęcie ma być jak najbliżej kościoła i domu Panny Młodej, pojawiły się kolejne elementy, nad którymi warto się nieco zastanowić. Jednym z nich jest na pewno transport gości weselnych. 
Publikacja

Filmy

...